Jump to content

Moto Zajednica

da se i ja malo hvalim

Recommended Posts

  • Skuteras, 3648 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: T-Max 500

Kupio sam danas neki kabinet marke AIROH, model MATHISSE RS: flip up, vadi se unutrasnjost, anti scratch, ray ban... i jedan wind stoper. Sve novo i cene ekstra dobre. Ne pamtim kada sam ovako dobro prosao u nekoj kupovini. Sve 100e

 

post-1915-12878994827986_thumb.jpg

post-1915-12878994828386_thumb.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3648 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: T-Max 500

Morate da nadjete nekog kome je stala krava na nogu :D Jednom drugaru matori radi negde preko pa mu poslao dve kacige i jos ponesto, njemu sad potrebne pare, motor mu jos nije stigao i on resio da proda. Ja naletim kao kec na 10 i super meni,super njemu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

Ih, da se hvališ...To video od mene...Da si bar uzeo neku dobru jaknu pa i da imas čime da se pohvališ.  ;D

U zdravlju da je nosis zemo i nikad ti ne trebala!

E, jel ti odgovara dioptrija? ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 334 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: power of dreams

Eeeeee... Muljaz svaka ti cast! Prosao si vrh! Mene ovako da usere nesto nece nikad ;D ;D Jel si isprobao kacigu?? Meni se ova tvoja na oko svidja, a planiram da uskoro menjam moju Nolan-ku, pa me interesuje kakvo je iskustvo sa Airohom...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3648 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: T-Max 500

Ih, da se hvališ...To video od mene...Da si bar uzeo neku dobru jaknu pa i da imas čime da se pohvališ.  ;D

U zdravlju da je nosis zemo i nikad ti ne trebala!

E, jel ti odgovara dioptrija? ;)

Eeeee druskane,videces sad kad uleti dainese jasa za neverovatnih 100e, samo ako bude pasovala velicina, a mislim da ce pasovati

Eeeeee... Muljaz svaka ti cast! Prosao si vrh! Mene ovako da usere nesto nece nikad  Jel si isprobao kacigu?? Meni se ova tvoja na oko svidja, a planiram da uskoro menjam moju Nolan-ku, pa me interesuje kakvo je iskustvo sa Airohom...

Probao sam kacigu samo jednom na kratko,jbg ovde malo zeza sneg. Prvi utisci nisu losi, nije bucna, solidna je i ventilacija, jedino sto malo podpiruje vetar u bradu tj. vilicu, zato sam i kupio wind stoper i resen problem. Prvo lepo vreme i ide na neku ozbiljnu probu (ima da padam direktno na glavu :D)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Cetinje - MNE

Kupio sam danas neki kabinet marke AIROH, model MATHISSE RS: flip up, vadi se unutrasnjost, anti scratch, ray ban... i jedan wind stoper. Sve novo i cene ekstra dobre. Ne pamtim kada sam ovako dobro prosao u nekoj kupovini. Sve 100e

 

  I ja sam kupio istu kacigu u Luis. Platio sam 200€.

  Jos je nisam probao kako treba, al mislim da ce bit ok.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3648 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: T-Max 500

  I ja sam kupio istu kacigu u Luis. Platio sam 200€.

  Jos je nisam probao kako treba, al mislim da ce bit ok.

Ta tvoja je sigurno bolja,vidis koliko kosta ;D Salim se naravno. Danas sam je malo provozao i deluje mi kao da nije losa.

Jeste flip, ali je do... stvarno je tako. Dobro izgleda, ne magli, one naocare za sunce odlicno rade posao, samo jos da vidim kakva je kad se negde zvekne

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja