Jump to content

Moto Zajednica

Drumske kafane

Recommended Posts

  • Drug član, 1065 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzuki Gsxs 1000

U Dimitrovgradu na izlasku ka Nisu kafana „Kapica” specijaliteti sa rostilja od Mangulice,domaca vrela lepinja sprema se za svaku porudzbinu posebno,domaci ajvar,paprika u pavlaci-etno ambijent lepa hladovina, parking cene normalne,porcije su ogromne-za dvoje.Na izlasku iz Dimitrovgrada kod pruznog prelaza skrece se levo pored prodavnice i samo pravo 1-2 km.Vredi se zavlaciti,tu u okolini bez konkurencije.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja

Za ljude koji zalutaju na tromedju Zeljina, Goca i Kopaonika nezaobilazna je kafana Skacak na raskrsnici Mitrovo polje-Brus-Josanicka Banja ispod starog grada Koznika. Samo par vrsta jela fantasticnog ukusa ,domaca rakija i vino i sve to po malim cenama. Problem je samo sto se za jagnjetinu uvek mora proveriti telefonom jer plane brzinom svetlosti pa je posle 17h uglavnom nema. Zadnji Beogradjani poslati za jagnjetinu u 11h pre podne pronadjeni tek u 17h u 4x4 modu (zaneli se u degustaciji) :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Supershadow 250

kafana „Kapica”

 

Potvrdjujem. Znam i ljude koji redovno zapucaju tamo cak iz Nisa na mangulice. Odlicno mesto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1065 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzuki Gsxs 1000

Kafana 'Ribar' na ulasku u Arilje iz pravca Cacka sa desne strane: za svaku preporuku.Teletina ispod Saca,normalne cene nekoliko specijaliteta sa malinama i BAKLAVE SA SUVIM SLJIVAMA-bilo je i par slika ali smo i njih pojeli...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1142 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: BMW K1200 RS ;YAMAHA Nouvo

Neko je negde pomenuo dobru kafanu posle Donjeg Milanovca, na raskrsnici Kladovo-Negotin (iza mosta na rukavcu) ka Negotinu, pa bih molio da ponovi pošto krećem prekosutra, a čovek je valjda iz naše priče.

 

-Poseban pozdrav za Ribolovca,svraćamo na 'ladno Zaječarsko.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 859 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: Honda XL1000 2004.

Komšo ima iza mosta ka Negotinu još oko 20km do sela Štubik. Tu je kafana " Kod Braneta ". Ovčetina na žaru, domaće kobaje, domaća pogača, domaći sir, pljeskavice od mesa ( i isključivo od mesa ). Za ovu odmah iza mosta nisam čuo :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 430 postova
  • Lokacija: MLADENOVAC

Mislim da prema negotinu nema nista.Kafana za koju sam cuo i proverio je od tog mosta prema kladovu.Prvo selo na koje naidjes-Golubinje,kafana sa leve strane mala neugledna ali riba ekstra.Mislim da samo ribu spremaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 863 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: @ UBER ALLES

Neko je negde pomenuo dobru kafanu posle Donjeg Milanovca, na raskrsnici Kladovo-Negotin (iza mosta na rukavcu) ka Negotinu, pa bih molio da ponovi pošto krećem prekosutra, a čovek je valjda iz naše priče.

 

-Poseban pozdrav za Ribolovca,svraćamo na 'ladno Zaječarsko.

 

Aj preskoci lepo te kafane pa da sednemo ko ljudi i u mojoj reziji da se opravimo . :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Samo nemoj da svracas na miroc u neku cuvenu kafanu,sa cijeg sam se praga vratio,krajnje razocaran.

 

Nisam još bio al' sam nameravao prvom prilikom. Što ne?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Svrljig
  • Motocikl: Honda transalp 650, KTM 450

Selo Stopanje na putu Krusevac-Kraljevo ,ubedljivo najbolja jagnjetina koju sam jeo , kad god idem tim putem i natam i navam.Interesantno da u selu ima jos nekoliko kafana i sve su jedna pored druge pored glavnog puta ali samo jedna je prava.Prepoznacete je po tome sto je puno auta ispred nje.Restoran ''Kamiondzije u Svrljigu i kobasice od metra,nemoj da se zeznete da narucite ono klasicno ''daj jednu dimljenu,rolovanu malo cevapa i slicno jer samo jedan artikl necete moci da savladate.Dimljena cirka 70 cm i 800 grama.Ekipa "Obodom Srbije ce imati prilike da se uveri u sve ovo.

 

 

Ima i "Kamiondzije 2" , na putu posle Chestobrodice, prema Negotinu, to je verovatno isti vlasnik, posto je klopa kao u Svrljigu....Extra...

 

Bre vi svi uopste niste normalni curi mi voda iz usta po tastaturi ......

 

;D ;D ;D ;D ;D

 

U pravu ste,nema boljeg roštilja nego kod nas u Svrljigu,a tu je i čuveno jagnje. Ko ne veruje,izvolte dodjite i uverite se 1ooo.gifgurman2.gif. A jedna ispravka,nije isti gazda od kamiondžije 2

Promenio član avanturistaa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1065 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzuki Gsxs 1000

Etno selo-Velika Plana,svratili smo u Nedelju,malo zavuceno-dobro obelezeno.Kafana puna, ima pored i neko jezerce za setnju.Domaca kob je sa mesom unutra i punjena piletina je OK,cene su pristupacne...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Supershadow 250

Turski restoran Karahan, na izlasku iz Sicevacke klisure, odmah nakon poslednjeg tunela sa desne strane, ali ne prva kafana (koja ima srpski naziv) vec druga. Posebna je po tome sto je vlasnik Turcin, od skora zivi u Beloj Palanci i ujedno je i glavni i jedini kuvar. S tim u vezi, pored standardnih stvari koje mogu da se nadju po Turskim kafanama kod nas, ovde ima i pravi lahmadzin (Kilikija / Van varijanta) i Kurdska choban salata sa prelivom od nara. Pide sa slatkim sirom i sherbetom isto ima, mada nisam probao. Kome nedostaju ove stvari, ima ih tamo u originalu =]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

Bejah prošli vikend u Zaječaru. Kafana "Meda" iliti "Kod Mede" će mi dugo ostati u sećanju. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3151 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Selo Stopanje na putu Krusevac-Kraljevo ,ubedljivo najbolja jagnjetina koju sam jeo , kad god idem tim putem i natam i navam.Interesantno da u selu ima jos nekoliko kafana i sve su jedna pored druge pored glavnog puta ali samo jedna je prava.Prepoznacete je po tome sto je puno auta ispred nje.Restoran ''Kamiondzije u Svrljigu i kobasice od metra,nemoj da se zeznete da narucite ono klasicno ''daj jednu dimljenu,rolovanu malo cevapa i slicno jer samo jedan artikl necete moci da savladate.Dimljena cirka 70 cm i 800 grama.Ekipa "Obodom Srbije ce imati prilike da se uveri u sve ovo.

 

 

Ima i "Kamiondzije 2" , na putu posle Chestobrodice, prema Negotinu, to je verovatno isti vlasnik, posto je klopa kao u Svrljigu....Extra...

 

Bre vi svi uopste niste normalni curi mi voda iz usta po tastaturi ......

 

;D ;D ;D ;D ;D

 

U pravu ste,nema boljeg roštilja nego kod nas u Svrljigu,a tu je i čuveno jagnje. Ko ne veruje,izvolte dodjite i uverite se 1ooo.gifgurman2.gif. A jedna ispravka,nije isti gazda od kamiondžije 2

 

a koji kamuiondžija je ovaj?

 

http://www.blic.rs/Vesti/Srbija/403030/Gazda-bezao-sa-Rostiljijade-da-ne-bi-platio-radnike

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja