Jump to content

Moto Zajednica

Versys 650

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 155 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Triumph tiger 1050

Kupio bih Kawasaki Versysa 2007-2008 god, pa ako neko zeli ili zna stanje motora od nekoga ko prodaje na oglasima moze da se javi.

P.S. godiste sam naveo cisto zbog cena koje su po oglasima jer su noviji ipak preko trenutnih mogucnosti.

Hvala svima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 155 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Triumph tiger 1050

Nije da mora Versys, nego mi se on najvise svidja. Strom je takodje u opticaju kao mogucnost, ali je problem i sa jednim i sa drugim kako naci da je u sto boljem stanju a da opet ne bude preskup. Danas sam se vozio kao suvozac i probao kao vozac Versysa od kolege iz Valjeva koji je resio da ga proda i utisci su vise nego povoljni, jedino sto on trazi vise novca nego sto sam ja u mogucnosti trenutno. Velika prednost sto je motor dobro odrzavan i bez ulaganja u skorije vreme. E sad, da li cu moci ja da se iskombinujem do date cifre u neko skorije vreme ostaje da se vidi. Slobodno predlozi sta imas na umu, ako je nesto interesantno.

Hvala na interesovanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 718 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: X8

Obicno svi jure stroma pa tek onda versysa i ostale. Nisam pitao za koliko novca kupujes motor, ali mi je bio interesantan izbor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2782 postova

kupi versis,jako se dobro vozi,ja moj ne prodajem 2007 jer nemam sta a kupim a do mi je dovoljno dobro-da se vozi uspravno,jako dobro u krivinama.da moze u grad i napolje podjednako...valda se zato i zove versis-univerzalan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2782 postova

cak  mi je i ovaj novi neodgovaajuc jer je suvisee konfekcija po izgledu i vise je otisao u turing,meni je jedino smetalo kad hcu ostro da ga vozim moram da vozim na prstima-na fuzasterima a  ovom novom su jos  napred pomakli fuzasere

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 155 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Triumph tiger 1050

Da, video sam u oglasima tvog Versysa, cak sam te i mislim zvao pre izvesnog vremena. S obzirom da je jos uvek zima (barem kalendarski), ostavljam sebi jos prostora za razmisljanje da li uzeti nesto jeftinije  u startu pa kasnije dokupljivati za opremu (i registraciju treba uracunati), ili skuplje ali tip-top. Ovaj narandzasti mi je jedan od lepsih na oglasima, pa ako te ne mrzi da mi napises sta je potrebno od skorijeg ulaganja, i kada je tacno sta radjeno  na motoru, koliko su gume zaista stare (bez uvrede, ali sam gledao jedan motor kome su navedene gume bile u vrlo dobrom stanju, a ustvari su za zamenu), i naravno koliko si zaista fiksan sa cenom.

Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja