Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem Motor 400-750ccm

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: SUZUKI GSX-R K7 600

Pozdrav, kupuje motor izmedju 400 i 750ccm godista od 92. pa navise u ceni do 1500-1600e, zanimaju me SuperSport, Sport Touring, SuperMoto, StreetFighter, Naked motori, moze i zamena uz moju doplatu, imam motor od 125ccm 2008. godiste itd, vise informacija ko bude zeleo to i moju doplatu takodje u temi ili na PM.

Molio bih da mi se ne nude lesine i stranci koji ne mogu da se registruju prevedu i ocarine i slicno

Hvala :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

Druze nema tu puno mozganja. Za te novce idu SRAD-ovi, CBR600 F1-F3, FZR500-600, Thundercat, stariji GSXR-ovi 750 (tipa 1994-to godiste) ili neki ZX6R oko '95-'98-og godista.

 

U principu ne ostaje ti mnogo nekog izbora u svetu sport motora. Sve su to dobre masine, samo da nadjes primerak koji je dobro ocuvan i redovno odrzavan.

 

Za ostale kategorije, tipa touring mislim da ce ti bolje pomoci neko od kolega koji voze takve masine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: SUZUKI GSX-R K7 600

Kakav mi je posao, da udjem na forum posle 200 godina -.-
Slavisa, nazalost znam, mada sam nasao i po koji R6 i ZX-750R, GS650 i tako te motore, sad koliko je to pametno ne znam

@Astral upravo taj, mada je vec rezervisan za prodaju, jer mi je 200 ljudi nudilo sve i svasta a posto je bez dinara ulaganja nisam imao razloga da spustam cenu :D tako da je u igri 1600e, a mozda dosegnem i 1800e...top...mada tesko...

X3M, nije ti los motorcic :)
Nasao sam preko drugara F3 kojem su promenjene plastike stavljene druge da ne izgleda kao f3, sa ulaganjem da se srede semerinzi na vilama, da se kupi i stavi km sat jer ga nema uopste, da se promeni prednji disk i stave plocice nove i na zadnju i na prednju, da se registruje i da se sredi sediste malo i stave retrovizori, 97. je motor, presao oko 60,000 kako kaze vlasnik, sad ceni ga 1600e, da li je to realno ili mnogo sta vi mislite?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

Druze R6 ide oko 2000e i to ocuvana, sve ispod toga izbegavati jer joj nesto fali sigurno. R6 su motori na ceni i drze cenu uvek. Trazi motor bez ulaganja ili neka minimalna ulaganja, tipa zamene ulja u motoru ili slicno, nesto sto ne kosta puno, jer ti moras tu uracunati prevod na tvoje ime, registraciju, svasta nesto...

 

kad vidis da je ultra jeftin motor, nesto mu fali sigurno ili je stranac ili ga ne mozes registrovati :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova

Kakav mi je posao, da udjem na forum posle 200 godina -.-

Slavisa, nazalost znam, mada sam nasao i po koji R6 i ZX-750R, GS650 i tako te motore, sad koliko je to pametno ne znam

@Astral upravo taj, mada je vec rezervisan za prodaju, jer mi je 200 ljudi nudilo sve i svasta a posto je bez dinara ulaganja nisam imao razloga da spustam cenu :D tako da je u igri 1600e, a mozda dosegnem i 1800e...top...mada tesko...

X3M, nije ti los motorcic :)

Nasao sam preko drugara F3 kojem su promenjene plastike stavljene druge da ne izgleda kao f3, sa ulaganjem da se srede semerinzi na vilama, da se kupi i stavi km sat jer ga nema uopste, da se promeni prednji disk i stave plocice nove i na zadnju i na prednju, da se registruje i da se sredi sediste malo i stave retrovizori, 97. je motor, presao oko 60,000 kako kaze vlasnik, sad ceni ga 1600e, da li je to realno ili mnogo sta vi mislite?

a jel ti mislis da on nema sat i da cure semerinzi, kao i druge plastike covek menjao jer je bio dokon ili je nesto drugo u pitanju?
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Taj motor je verovatno imao sudar cim mu je sve napred menjano ili za zamenu. Zaobidji ti njega i samo polako, kupices motor, ne srljaj, za te pare mozes kupiti neki koji je citav barem.

 

Sent from my 6037Y using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

I ja trazim motor tih godina samo enduro, vidim da moze da se nadje i u prvoj boji, tako nesto bi i tebi savetovao da trazis u sto originalnijem stanju, frankestajni su po meni lupani, vozeni gas patos, slabo odrzavani, mozda gresim, ali motor spolja 'kalemljen' mi deluje da je takav i unutra...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: SUZUKI GSX-R K7 600

Kapiram da je tako nesto ali stavljeni oklopi su skuplji rekao bih nego motor..danas sam Udao motor...tako da cu ver neko vreme biti bez motora dok se ne nadje nesto valjano, nadam se da ce skorije :/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 362 postova
  • Lokacija: pirot
  • Motocikl: africa RD04 plava mamba

I ja trazim motor tih godina samo enduro, vidim da moze da se nadje i u prvoj boji, tako nesto bi i tebi savetovao da trazis u sto originalnijem stanju, frankestajni su po meni lupani, vozeni gas patos, slabo odrzavani, mozda gresim, ali motor spolja 'kalemljen' mi deluje da je takav i unutra...

africa tvin rd04 imas na polovnim auto. moze dogovor pirot

post-27243-0-02938700-1454869594.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Kapiram da je tako nesto ali stavljeni oklopi su skuplji rekao bih nego motor..danas sam Udao motor...tako da cu ver neko vreme biti bez motora dok se ne nadje nesto valjano, nadam se da ce skorije :/

Ma samo strpljenje, bilo je ove zime bas dosta finih motora, a verujem da ce do sezone da iskoci jos neki..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 164 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Honda CBR 900RR

Kakav mi je posao, da udjem na forum posle 200 godina -.-

Slavisa, nazalost znam, mada sam nasao i po koji R6 i ZX-750R, GS650 i tako te motore, sad koliko je to pametno ne znam

@Astral upravo taj, mada je vec rezervisan za prodaju, jer mi je 200 ljudi nudilo sve i svasta a posto je bez dinara ulaganja nisam imao razloga da spustam cenu :D tako da je u igri 1600e, a mozda dosegnem i 1800e...top...mada tesko...

X3M, nije ti los motorcic :)

Nasao sam preko drugara F3 kojem su promenjene plastike stavljene druge da ne izgleda kao f3, sa ulaganjem da se srede semerinzi na vilama, da se kupi i stavi km sat jer ga nema uopste, da se promeni prednji disk i stave plocice nove i na zadnju i na prednju, da se registruje i da se sredi sediste malo i stave retrovizori, 97. je motor, presao oko 60,000 kako kaze vlasnik, sad ceni ga 1600e, da li je to realno ili mnogo sta vi mislite?

Ako se nekim slucajem resis da pogledas , slobodno javi, pozdrav

 

Послато са 6016X уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 335 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Imam nekoliko motora iz uvoza i na nase tablice u tom ili malo visljem cenovnom rangu, posalji mi PP,pozz.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: SUZUKI GSX-R K7 600

Hvala za ponudu za Africu ali enduro mi ne odgovara bas :/

Nasao sam f4 kome sam spustio cenu na 1500e, pa se premisljam za to, ali jos trazim, tako da svaka ponuda je dobrodosla :)

A kimi je otisao prosli vikend :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja