Jump to content

Moto Zajednica

aku blek hors 45ah polovan dobar

Recommended Posts

  • Ne silazi, 2782 postova

 za 2000 dinara prodajem blek hors akumulator 45ah star 36 meseca,potpuno ispravan ,odlicno drzi stuju,trenutno se koristi u autu, levi plus,prodajem zbog toga sto sam u inostranstvu nabavio vartu po nabavnoj ceni,sasa novi sad 0641352299

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1109 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

Druze nov kosta 3000 sa dve godine garancije a ti star 3 godine prodajes za 2000,to samo lud covek moze da kupi.

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2782 postova

ja nevidim nijednog proizvodjaca koji ima ispod 4500 din akumulator,a blek horsa mislim da nema vise da se kupi-fabrika propala jos pre 3 godine nije mogla da se ostvari garancia jos ondaj,ja sam ovaj moj dobio u garantnom roku nov preko veze,mislim da je blek hors bio pre 15 godina 3000 din,,dajem garanciju 6 meseci,jutros na -5 mu je napon bio 12,7 volti,zadnjih godinu ipo dana jednom mesecno zima leto punjen na max i radjena ekvavilizacija,dodata gorkaa so,tu zajbancju sam radio zato sto sam prethodna tri akumulatora menjao izmedju 2-3 godine a kola su u idealnom stanju,imam voltmetar u kolima,proveravam sam i spolja,a bavim se strujom

Promenio član sasa ns 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1550 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct

Nov blek tesko da se moze naci. Magnume i monbate ko uzme taj je lud. Malo malo pa se nose na reklamaciju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1109 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000
  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Trazi drugar ovakvo nesto za Fiat Seicento, da bude u funkciji i povoljno. Prosledio sam mu tvoje podatke. Zove se Zoran iz Kladova je, tel 063/85-64-035

Jedino nisam siguran za LEVI PLUS.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 164 postova
  • Lokacija: temerin
  • Motocikl: yamaha virago 125,Yamaha Tdm 850 3vd

black horse ponovo postoji  viskol je kupio i pokrenuo ponovo pogone.Za sada su se pokazali dobro 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 164 postova
  • Lokacija: temerin
  • Motocikl: yamaha virago 125,Yamaha Tdm 850 3vd

Bolji su od onih od pre par godina,tada su bili uzas nisu mogli ni garanciju da izguraju 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

pa znas kako,dobri su mi akumulatori u oba auta al bi ga najvise uzeo da mi stoji kad zatreba da prespojim na neki motor da ne moram cupati iz auta,nista mi nije hitno ajde ako ovih dana budem dolazio do N.S. pa cu ti se najaviti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja