Jump to content

Moto Zajednica

Predstavlja se - Yamaha MT07-A

Recommended Posts

  • U prolazu, 92 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha R1

Care,

Gledam sad ovde sta pises i ove sve slike....zavidim ti :)

Imam jedno pitanjce.Na oglasima se prodaje ovakav motor iz NS za 4950e,na slikama deluje kao nov pa me zanima jel to ta cena od prilike.

I jel mozes mozda da mi kazes koja je razlika izmedju FZ i MT? ili je to isto?

slabo se u te stvari razumem ali bih ga kupio.hvala unapred

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Samo nek je neki cirkus, 791 postova
  • Lokacija: Ljubljana, Slovenija
  • Motocikl: BMW R1250RS Triple Black

Oko cene teško šta reći, jer ne znam ti godišta ni kilometraže ni ostalo, al cena novog nije mnogo višlja od toga pa ti sad vidi.

FZ ti je MT za druga tržišta kao Amerika, ... Koliko se sećam imaju naradžaste migavce, onda Australia je imala neke blokade i slično.

 

Uglavnom, na našim prostorima samo je MT.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Samo nek je neki cirkus, 791 postova
  • Lokacija: Ljubljana, Slovenija
  • Motocikl: BMW R1250RS Triple Black

Sve OK al za 500€ više dobijaš ganc novi sa 0 km. I to nešto znači.

Ako je neko prodaje sa 5.000km, onda će morati malo jače da snizi cenu. Svakako 5.000km nije vredno samo 500 eura popusta. U tom slučaju bio bi lep trend da kupiš motor, voziš ga sezonu, istrošiš gume i prodaš za 500 eura manje. Znači nisi praktički ništa izgubio a skroz voziš nove motore. 

Naravno, to je samo moje mišljenje i ne leti na kolegu, koji prodaje taj predivni motor. Pričam generalno ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: YBR 250 '08

I ja sam video taj oglas. Slažem se sa Ćaletom. Ja se dvoumim između XJ6N i MT07 kao sledeći motor. Vidim da XJ6N dobro drži cenu. Npr pratio sam nekoliko oglasa 2012god, bili su 4300-4500 evra sa pređenih do 20K km. Jedan je bio iz BG, koji se vrlo brzo prodao, ustvari zadržao se na oglasima manje od 20tak dana. A vidim da je MT07 dosta čest na oglasima, pa se pitam zašto ih ljudi tako brzo prodaju. Ustvari, moguće da ih je mnogo prodato novih, pa je taj broj na oglasima samo mali procenat, ne znam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Samo nek je neki cirkus, 791 postova
  • Lokacija: Ljubljana, Slovenija
  • Motocikl: BMW R1250RS Triple Black

Ne ide zaboraviti, da je MT07 jedan najprodavanijih motora u klasi u poslednjih nekoliko sezona zato je naravno procenat polovnih veći. Al po jednoj strani, takvi motori često dosta brzo postanu premaleni pa su apetiti po većim agregatima isto tako česti. Kod mene je recimo taj primer :)

 

Ali inače motor je avion. Baš danas napravio servis na 20 hiljada. Jedino što ga baš napala hrđa al to je do mesta čuvanja i drugih razloga. Da je on samnom u dnevnom boravku, bio bi suv, al jbga. Sol i vlažna "garaža" ubitačna su kombinacija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja