Jump to content

Moto Zajednica

Automat - relej za LED ili obicne migavce

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Crveni...opet!!!

Moze da se koristi i u kombinaciji obicnih i LED sijalica. Mogu da se kombinuju i obicne sijalice razlicite snage. Ritam rada ne zavisi od instalacije vec ima programiran impuls. Ima dva konektora ali moze da zameni stari relej sa tri konektora.

 

Cena 1.200,00 din

 

060/ 33 43 533

 

post-14546-0-54652700-1452979738.jpgpost-14546-0-78237000-1452979734.jpgpost-14546-0-43092300-1452979737.jpgpost-14546-0-30459100-1452979736.jpgpost-14546-0-64230000-1452979732.jpg.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4129 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07
  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Crveni...opet!!!
  • Drug član, 1144 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

Hoce covek da kaze da ima 3 puta jeftinije i da ti stigne na kucnu adresu za nedelju,dve ili tri.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4129 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Hoce covek da kaze da ima 3 puta jeftinije i da ti stigne na kucnu adresu za nedelju,dve ili tri.

 

Da, i pazario sam! Stigao za 16 dana.. :) 

 

I jos nesto, u radnjama kod nas kosta 1500 din (NOV).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Crveni...opet!!!

Hoce covek da kaze da ima 3 puta jeftinije i da ti stigne na kucnu adresu za nedelju,dve ili tri.

 

Znam ja odlicno sta on hoce da kaze ali mozda nekome treba odmah pa ne moze da ceka nedelju, dve, tri... Ne razumem sto se komentarisu tudji oglasi... Da li neko ode u Maxi pa im kaze da je mleko jeftinije u Amanu? Pa idi u Aman pa kupi...

 

 

Hoce covek da kaze da ima 3 puta jeftinije i da ti stigne na kucnu adresu za nedelju,dve ili tri.

 

Da, i pazario sam! Stigao za 16 dana.. :)

 

I jos nesto, u radnjama kod nas kosta 1500 din (NOV).

 

 

Tek sada ne razumem koja je potreba da se komentarise tudji oglas kada nemas nameru da kupis predmet ( jer si ga vec kupio i stigao ti za 16 dana )... Da li si i tim radnjama slao link sa cenom na Ali Express-u?

 

Hvali ti za info da je u radnjama 1500 din (NOV) jer ja prodajem za 1200 din (NOV).  :takoje:

 

Ajde ljudi, 300 dindzi jeftinije nego u radnjama. Pozurite imam samo jedan komad!!! Rasprodace se...  :oda2:  :oda2:  :oda2:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8943 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Prvo, ako ne zelis da ti neko tj bilo ko komentarise oglas, imas lepo opciju "lock" i resena stvar.

 

Drugo, ne razumem zasto se ljutis sto je neko (Sumi Zmajcek) stavio da ima na drugom mestu isti ili njemu slican deo iste namene za manje para.... valjda smo tu da se pomazemo.

 

Trece, ja ne znam dal se nekom zuri i bas mu je toliko hitno pa da mora bas sad, ovog trenutka da popravi/zameni nesto na motoru.

 

Cetvrto, ako prodajes taj automat sa slike....rekao bi, da nije rec o novom delu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Crveni...opet!!!

@Satelis

 

Prvo - Ako zakljucam temu, posle ne mogu da je BUMP-ujem  :aha:

 

Drugo - Ni u jednom trenutku se nisam naljutio ni na koga vec sam se samo pitao "na glas" tj. preko tastature. Ako je neko stekao takav utisak - izvinjavam se. Cak mislim da sam na krajnje saljiv nacin odgovorio kolegama... Ljudi koji me poznaju znaju da mogu da se naljutim samo na sebe. 

           To drugo mesto je mnooogooo daleko, mozda bi neko zeleo da kupi isti ili njemu slican deo ali nema nalog na E-Bay, Pay Pal-u, internet platnu karticu...

           Ako smo tu da se pomazemo - nismo tu da se odmazemo.

 

Trece - Sledeci put kada budem zeleo nesto da prodam, prvo cu da postavim temu sa pitanjem: "Da li nekome treba "to i to" jer ja bi da postavim oglas?". Ako se niko ne javi onda da ne postavljam...

 

Cetvrto - Ako sam pre dva meseca imao motor za koji sam porucio automat, pa sam u medjuvremenu, dok automat nije stigao odande gde sam ga kupio, prodao taj motor i nisam imao priliku da ugradim isti u doticnog - da li je automat nov? Hmm. Sa neke filozofske tacke, moglo bi da se raspravlja na dugacko a i na siroko... Evo ispravicu sebe u narednom postu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja