Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • Jovan Dašić, 108 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Honda VF750 CafeRacer

Postovani prijatelji / kolege :) zelim ovim putem da vas pozdravim i prezentujem moje moto avanture... Vozim Hondu CX 500 - 1980 godiste, koju sam nasao u jako losom stanju :( Zatim sam je sredio u prelepog CafeRacer-a ili ti Brat-a, i sada sa njom obilazim Srbiju i okolinu :) Sve sam to zabelezio kamerom... i sada kad imam malo vise vremena sredjujem i postavljam snimke na mom Youtube kanalu :)

 

Voleo bih da cujem komentare kolega :) zato pogledajte snimke (za sada ih ima samo cetri... a u planu je tridesetak... za toliko snimaka imam materijal) i moj  kanal...

 

KANAL: https://www.youtube.com/channel/UCaoDA6L5LCjYCWgUgvthyeg/feed

 

Video:

 

 

Unapred zahvalan :)

post-28455-0-93445500-1451920560.jpg

  • Podržavam 19

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Jovan Dašić, 108 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Honda VF750 CafeRacer

Hvala puno :) :) :) Sto se tice Hondice :) bice promo video :) kako je nastao i kakva je to masina (prezadovoljan)... sto se tice snimaka imam namere da jos malo provucem zvuk motora :) Teks nisam imao namere da ubacam mozda kanije posto sam uhvatio neki stil editovanja i drzim se njega :) ali imam namere da vrsim korekcije :) Ideja je bila kratko jasno zanimljivo... a glavni cilj je da se ljudima pokaze kako moze da se uziva uz malo para i uz svog ljubimca na dva tocka... i naravno da se stavi osmeh na lice :) :) :)

 

Puno mi znace komentari io saveti... posto imam veliku zelju i volju da ovo radim :) :) :)

 

A od sada cu biti puno aktivniji :) Obecavam :) sada imam i materjala za forum :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 8-bit, 1768 postova
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: KTM690 Freeride 250R

Znači kada si skočio u more, došlo mi da skočim za tobom :jee1:

Ovako laički gledano mislim da zaslužuješ bolju kamericu, malo su boje blede, a akcija, muzika, sve na svom mestu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Jovan Dašić, 108 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Honda VF750 CafeRacer

Prijatelji :) Hvala vam puno na pohvalama :) :) :) Ovo je naveca satisfakcija :)

 

Nastavljam sa radom (imam materijala), nastavljam sa snimanjima :) imam jos puno ideja i planova :) 

 

U vezi sa tekstom... kolega Golum mi je dao strasnu ideju... upravu je treba da se ubaci tekst... to moze na sajtu pored klipa i slika... da se opise putanja, mesta, restorani, zanimljive lokacije, ljudi i troskovi... HVALA na sugestiji :)

 

A kamera je GoPro Hero 2014... i da treba bolja... planiram da kupim GoPro Hero 3 :) ali ako ovo krene mozda se nadje sponzor :) pa padne malo bolja oprema :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 514 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

Dobro je stilizovano i upakovano,meni možda prekratki snimci onako jedva po naslovu videa mogu da skontam gde si bio(mislim da je Golub zbog toga spomenuo tekst),nekako kao numera da te ograničava na trajanje al kontam da je to neki tvoj fazon...veoma dobro za početak,samo napred. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 92 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: za sad samo 4 tocka

Samo oprezno sa ubacivanjem muzike u video, znaju da mutiraju

Inace, svaka cast

 

Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Jovan Dašić, 108 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Honda VF750 CafeRacer

Hvala puno :) Sve sugestije sam spreman da prihvatim... klipovi jesu kratki ali to mi je i bio cilj... kratko... da na brzinu vrati osmeh na lice... da pokrene ljude... da vide koliko malo je potrebno za dobro druzenje i provod... :) a nadam se kada ubacim tekst i slike to ce biti pun pogodak... :) nadam se kako vreme prolazi da cu biti sve bolji i bolji u ovome... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Jovan Dašić, 108 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Honda VF750 CafeRacer

A da... sto se tice muzike :) vec sam se opekao... stavio sam jednu poznatiju stvar tako da su me odmah opomenuli :) ali sada sam naucio :) imaju No Copy Right song tako da njih mogu da koristim :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

Prijatelji :) Hvala vam puno na pohvalama :) :) :) Ovo je naveca satisfakcija :)

 

Nastavljam sa radom (imam materijala), nastavljam sa snimanjima :) imam jos puno ideja i planova :)

 

U vezi sa tekstom... kolega Golum mi je dao strasnu ideju... upravu je treba da se ubaci tekst... to moze na sajtu pored klipa i slika... da se opise putanja, mesta, restorani, zanimljive lokacije, ljudi i troskovi... HVALA na sugestiji :)

 

A kamera je GoPro Hero 2014... i da treba bolja... planiram da kupim GoPro Hero 3 :) ali ako ovo krene mozda se nadje sponzor :) pa padne malo bolja oprema :)

 

Pa kolega de me prepravi u Goluma  :stabre: mora da si skoro gledao Lord of the rings...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 331 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: TA 99' Dominator 95' Keeway exceed 125ccm

Hvala puno :) Sve sugestije sam spreman da prihvatim... klipovi jesu kratki ali to mi je i bio cilj... kratko... da na brzinu vrati osmeh na lice... da pokrene ljude... da vide koliko malo je potrebno za dobro druzenje i provod... :) a nadam se kada ubacim tekst i slike to ce biti pun pogodak... :) nadam se kako vreme prolazi da cu biti sve bolji i bolji u ovome... :)

Nemas pojma KOLIKO si me odusevio snimcima i sto si poslusao savet da podelis klipove na ovom forumu...

Samo mi je zao sto nisi ubacio na sek i moju mahinu ;)

p.s. POTPUNO si uspeo u svojoj zamisli, i nasmejao, i odusevio, i pomogao da se setim i letovanja i druzenja i svega... SVAKA CAST samo nastavi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Jovan Dašić, 108 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Honda VF750 CafeRacer

 

Prijatelji :) Hvala vam puno na pohvalama :) :) :) Ovo je naveca satisfakcija :)

 

Nastavljam sa radom (imam materijala), nastavljam sa snimanjima :) imam jos puno ideja i planova :)

 

U vezi sa tekstom... kolega Golum mi je dao strasnu ideju... upravu je treba da se ubaci tekst... to moze na sajtu pored klipa i slika... da se opise putanja, mesta, restorani, zanimljive lokacije, ljudi i troskovi... HVALA na sugestiji :)

 

A kamera je GoPro Hero 2014... i da treba bolja... planiram da kupim GoPro Hero 3 :) ali ako ovo krene mozda se nadje sponzor :) pa padne malo bolja oprema :)

 

Pa kolega de me prepravi u Goluma  :stabre: mora da si skoro gledao Lord of the rings...

 

Hahahah :) nisam ni primetio :) izvini molim te :) greska u kucanju... a dobro me i potseti za film da odgledam :) Izvini jos jednom :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Jovan Dašić, 108 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Honda VF750 CafeRacer

 

Hvala puno :) Sve sugestije sam spreman da prihvatim... klipovi jesu kratki ali to mi je i bio cilj... kratko... da na brzinu vrati osmeh na lice... da pokrene ljude... da vide koliko malo je potrebno za dobro druzenje i provod... :) a nadam se kada ubacim tekst i slike to ce biti pun pogodak... :) nadam se kako vreme prolazi da cu biti sve bolji i bolji u ovome... :)

Nemas pojma KOLIKO si me odusevio snimcima i sto si poslusao savet da podelis klipove na ovom forumu...

Samo mi je zao sto nisi ubacio na sek i moju mahinu ;)

p.s. POTPUNO si uspeo u svojoj zamisli, i nasmejao, i odusevio, i pomogao da se setim i letovanja i druzenja i svega... SVAKA CAST samo nastavi...

 

Ima vremena :) kolega u narednim snimcima se nadam da ce se vecina vas sa foruma naci :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Jovan Dašić, 108 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Honda VF750 CafeRacer

Odlicno ovo izgleda, inace CX ti izgleda sjajno, dao si i meni neke ideje ako bude bilo vremena i para. :)

Hvala puno :) po meni... ko ima starije a kvalitetne masine... sa malo ulaganja i posla... moze da dobije bas lepu retro masinu :) a zatim kameru na glavu pa na put :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja