Jump to content

Moto Zajednica

Trajna registracija?

Recommended Posts

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: Novi Pazar
  • Motocikl: Suzuki Sepia ZZ 50cc

Kupio sam skuter i receno mi je da je trajno registrovan. Komsija mi kaze da to vise ne postoji. Da li je moguce dobiti pouzdan odgovor na ovo pitanje. Bojim se da ce policija oduzeti motor ako to ne vazi i ako je zapravo registracija iz saobracajne nevazeca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: Smederevo / Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZR 600,Keeway Speed 125

U pravu je komsija, ne postoji vise i potrebno je izvaditi nove zute tablice i produzavati registraciju svake godine mada nezvanicno cujem da tolerisu i dalje one koji su ostali na stare bele ali ti to nije sigurno, uvek moze da se nadje neko kome je potrebno da tebe ojadi da bi ispunio normu pa ti sam odluci da li ti se rizik isplati :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stara Garda, 269 postova
  • Motocikl: VARADERO 1000 PGM-FI

Zakonski vaze i jedne i druge.Da bi bio cist pred zakonom samo uplati polisu osiguranja.Zbog toga je to i napravljeno.Receno je ljudima da je registracija trajna ali im nisu rekli da treba svake godine da produze polisu.Ona nije trajna.Ako ga prevedes na sebe dobices zute table.Vozi ga tako dok ne promene pravila.Pozzz..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Kupio sam skuter i receno mi je da je trajno registrovan. Komsija mi kaze da to vise ne postoji. Da li je moguce dobiti pouzdan odgovor na ovo pitanje. Bojim se da ce policija oduzeti motor ako to ne vazi i ako je zapravo registracija iz saobracajne nevazeca.

Postoji ako je jos uvek na belim tablama ali ako vrsis prenos vlasnistva valjda moras da imas zute.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: Novi Pazar
  • Motocikl: Suzuki Sepia ZZ 50cc

Које је најбоље место да се све то што је речено провери од стране овлашћених државних служби?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova
  • Lokacija: Draganici, Raška
  • Motocikl: BMW R 850 R

Ja svoju masinu registrujem kod LADJARa vec nekoliko godina , mozes kod njih da se informises o svemu.  Svakoga ljubazno docekaju, devojce posluzuje kafu,voce slatkise...sve gratis.  :takoje:  :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: Novi Pazar
  • Motocikl: Suzuki Sepia ZZ 50cc

Е супер. У понедељак идем тамо. Сјајно. Овако ни да возим на миру не могу. А о продаји ни помена док не знам. Себе преварити је ништа. Другог преварити је за мене смртна казна. Не бих могао то да замислим да ако је неким случајем мени неконнешто увалио само то да пренесем. Кад сам купио овај скут дао сам лову унапред, преко огласа, а лик престао да се јавља. Не битно. У понедељак код Чика Лађара. Значи тамо ће ми све рећи. Ух. Напокон.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Ako ne znaju u pošti ili bolnici onda možda treba pitati u policiji.

 

 

:sampion:

 

:jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 68 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Jawa CZ 175/450 •||• Sprint FVision 125cc

Ja obično proveravam kod administrativne službe za pitanja administracije mada me obično pošalju na 3 sprat u kancelariju 306 ali tamo ne znaju ništa pa moram na šalter po obrzac cz 7.62 i tek tada počnem da odmotavam klupko državnog činovničkog aparata...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ja sam FAP mašina, 746 postova
  • Lokacija: Leskovac, Srbija
  • Motocikl: apn 6 i Transalp

Prenesi motor na sebe, dok je vreme i miran si.

 

Послато са HUAWEI Y300-0100 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: Novi Pazar
  • Motocikl: Suzuki Sepia ZZ 50cc

Другим речима, компликовано је због незаинтересованости запослених да раде свлј посао. Решење је у агенцијама. Међутим, и кад је у питању агенција у питању је поверрње, јер таксе и услуге могу превазићи оно што је стварно неопходно и потребно. Другим речима, ништа није сигурно и све је роњење у мутном уз веру у Господа Бога и Господњу Правду, коју само верник може спровести на делу на земљи, независно од неистинитог легалитета и легитимитета оних који се у то име служе наоружаним људима. Елем. Сутра ћу проверити све опције, детаљно, и у државим службама, у агенцијама, па ћемо имати упоредбу целе ситуације. Ипак верујем у државни спарат много више, јер кад ту наиђеш на поштеног човека у стању је да те изведе на пут све време усмеравајући, колико год да то лдступа од његових обавеза, некад и на своју штету. Видрћемо даље. Само кад се сетим бројних слика погинулих полицајаца у супу нови пазар, за време 98,9 год. То су све чоштени људи који су ревносно радили свој посао. Из сво искуства говорим. Кад са таквима дођете у додир не идпуштају вад док вам до краја не помогну. Једино државним службама верујем.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: Novi Pazar
  • Motocikl: Suzuki Sepia ZZ 50cc

Само да кренем са послом. После преводим. Кад се има пара и рафи се више се не ситниари у стотине евра, већ се посао завршава. Ваљда ће сутра нспокон моја исплата. Одмах огласи за слушање мотором на сва врата, визитке, све по целом граду. Уз текст, поред слушаеа мотором, курирске брзе услуге на територији града. А, шта кажеш на то? Онда је лако са регистрацијама. Проблем је што се бавимо ситним динарима, мимоилазећи прилику да за исто времр зарађујемо много већу лову и да не мислимо о ситницама. Рад усмерен на погрешне сктивности. Последица дуговековног сиромаштва, робовања потурицама и турцима кроз векове и садшњост. Томе мора крај. Или си поштен или ниси. Зато мора да се бори да све буде легално. Тада ће се радити на заради, а не на улагању у то како да прођемо јефтиније да не би смо остали без хлеба. Много је више потурица у овој земљи него што се зна. То се види и овде по телдтовима и уређивању, где несврсисходни владају а остали трпе и покушавају разменити коридне информације.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 68 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Jawa CZ 175/450 •||• Sprint FVision 125cc

alah akbar i samo povuci ili stisni...kako se već aktivira državni posao svakog radnog dana na radio televiziji Vojvodine od 18:55 Farko arhivatoru stari

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ja sam FAP mašina, 746 postova
  • Lokacija: Leskovac, Srbija
  • Motocikl: apn 6 i Transalp

Само да кренем са послом. После преводим. Кад се има пара и рафи се више се не ситниари у стотине евра, већ се посао завршава. Ваљда ће сутра нспокон моја исплата. Одмах огласи за слушање мотором на сва врата, визитке, све по целом граду. Уз текст, поред слушаеа мотором, курирске брзе услуге на територији града. А, шта кажеш на то? Онда је лако са регистрацијама. Проблем је што се бавимо ситним динарима, мимоилазећи прилику да за исто времр зарађујемо много већу лову и да не мислимо о ситницама. Рад усмерен на погрешне сктивности. Последица дуговековног сиромаштва, робовања потурицама и турцима кроз векове и садшњост. Томе мора крај. Или си поштен или ниси. Зато мора да се бори да све буде легално. Тада ће се радити на заради, а не на улагању у то како да прођемо јефтиније да не би смо остали без хлеба. Много је више потурица у овој земљи него што се зна. То се види и овде по телдтовима и уређивању, где несврсисходни владају а остали трпе и покушавају разменити коридне информације.

Много је више потурица у овој земљи него што се зна. То се види и овде по телдтовима и уређивању, где несврсисходни владају а остали трпе и покушавају разменити коридне информације.

Mislim da nas decko malo jebe.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5601 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Ova, kao i nekoliko drugih tema otvorenih pre par dana služe samo i isključivo za off-ovanje, za šta dobar deo krivice snosi autor istih ali i nekolicina "raspoloženih" forumaša. Teme idu za sad u lock a vrlo brzo će silni off biti obrisan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja