Jump to content

Moto Zajednica

Karaburma 10.11.2015.

Recommended Posts

  • U prolazu, 10 postova
  • Motocikl: cbr600rr

Ovi iz blica ne znaju sta pisu.

Nismo isli istim smerom, nego je covek iz suprotnog smera krenuo da skrece na pumpu preko pune i oduzeo mi prvenstvo.

Takodje o velikoj brzini nema govora.

 

 

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ima bar sat-sat ipo kako sam napisao komentar tamo da pitam koga pravi ludim novinar - kaze 200 metara a motor na 10-20m od pumpe...

Videcemo hoce li ga objaviti ili ce da obrisu sliku da im novinar ne ispadne lazov.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Motocikl: cbr600rr

https://www.instantstreetview.com/@44.813984,20.490283,-118.22h,-12.2p,1z

 

ovde me je tacno isekao, ja sam isao ka vuku, a on ka bogosloviji .. i tu tek kod pumpe krecem da dodajem gas i iz suprotne trake na metar od mene bukvalno, krene covek da skrece na pumpu i da me sece, ni sam ne znam kako sam ga omasio.

Ja sam zavrsio negde kod ovog Nisovog znaka sa cenama goriva, a motor jos 20m dalje kod kioska

 

Ispred mene je isao skuter(hvala decku ako je tu na forumu, ugasio mi motor i doneo kljuc) i kako kaze decko koji je vozio auto, video je skuter, ali mene jok :D

Kako? ne znam :)

 

Ja sam prosao sa prelomom skocnog zgloba na desnoj nozi, odrao malo desno koleno, i levi dlan.

Od opreme kaciga, jakna, kineske rukavice od 1000dinara(koje i nisu tako lose odradile posao, obzirom da sam bas drzljao dlanovima) .. dole vojnicke pantalone malo deblje bez protektora, i patike :D krenuo u teretanu, pa imao i pun ranac na ledjima

 

okacicu slike opreme

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

Da ga tužiš za ugrožavanje života, strah, traume, sve živo... i kupiš drugi CBR a taj parkiraš u garažu...

Sada znaš da oprema znači mnogo... Dobro si prošao... Sreća tvoja... :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Ako čujem opet nekoga da zagovara upotrebu reflektujućeg prsluka na motociklu, naćerat ću ga da pojede isti.

 

Sljepčina te ne vidi ni da imaš rotaciju na glavi.

 

Dobro si prošao, živ si i nadajmo se da neće ostati posljedice.

 

Novinara tuži za klevetu, a vozača za sve što ti padne na pamet.

 

Želim ti lak i brz oporavak

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Motocikl: Kymco Downtown 300i

Znam taj kraj odlično, živim u blizini. Čak često točim na toj pumpi. Problem je što je ta pumpa sa desne strane u smeru od Bogoslovije. I ovi što dolaze od Vuka skoro svi skreću levo ka toj pumpi uprkos punoj liniji. Čak i policajci koji su u blizini Bogoslovije ne obraćaju pažnju na to, već gledaju propuštanje pešaka.

 

Dobro si prošao, a i verovatno brzi refleksi odradili posao.

 

 

:mobilizator:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The hunter, 226 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 900

Verovatno si upoznat da imas pravo na obestecenje za povrede i sa sve sto budes odsustvovao sa posla itd. Postoje agencije koje te zastupaju i tuze u tvoje ime osiguravajuca drustva. U zavisnosti od povreda ide i nadoknada, a za tvoje povrede mislim da mozes da dobijes oko 400.000 dinara u prvom cugu, a kasnije kada ti se zavrsi ceo oporavak na zalbu jos koji dinar.

To sve znam jer su mi prijatelji skoro imali saobracajnu nezgodu i odmah su ih zvali neki iz tih agencija, a novac dobili nakon 15-tak dana. Ako ti treba jos neka informacija javi mi se na pp.

Zelim ti brz oporavak.

Takodje podrzavam ideju da se zakonski odredi obaveza nosenje reflektujucih prsluka.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: SV 650 S

Ma kakav crni reflektujuci prsluk ne registruju farove, duga svetla a oce prsluk...

Jer pre neki mesec riba u Bulevaru Kralja Aleksandra nakon saobracajke izjavila da nije videla tramvaj, a na sinama je. Sta li je ocekivala na sinama, kamilu?

Ali mora da se tramvaj kretao nekom neverovatnom brzinom...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2903 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Verovatno si upoznat da imas pravo na obestecenje za povrede i sa sve sto budes odsustvovao sa posla itd. Postoje agencije koje te zastupaju i tuze u tvoje ime osiguravajuca drustva. U zavisnosti od povreda ide i nadoknada, a za tvoje povrede mislim da mozes da dobijes oko 400.000 dinara u prvom cugu, a kasnije kada ti se zavrsi ceo oporavak na zalbu jos koji dinar.

To sve znam jer su mi prijatelji skoro imali saobracajnu nezgodu i odmah su ih zvali neki iz tih agencija, a novac dobili nakon 15-tak dana. Ako ti treba jos neka informacija javi mi se na pp.

Zelim ti brz oporavak.

Takodje podrzavam ideju da se zakonski odredi obaveza nosenje reflektujucih prsluka.

Ja to uveliko nosim i danju a pogotovo noću i naravno nailazim na opšti podsmeh.Ne znam zašto kad lično sam uveren na pozitivan efekat. Meni lično ne smetaju podsmesi bitno da je meni lepo.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: princ adams , yamaha virago 500

Prica mi kolega da je juce dok je vozio skuter video i pomogao na opisan nacin nekom i pokazao mi sliku tvog motora. I odma videh temu. Na forumu je kao NemanjaCuburac.

Brz oporavak

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

brz oporavak kolega,taj zglob je zeznuta povreda,dosadice ti oporavak,ali slusaj lekare i miruj dok ti oni ne kazu suprotno..u ovoj nesresci je situacija cista,to ce ovi iz agencije izvuci lako,samo se ti oporavi i onako ide sneg,do sledece sezone si spreman da vozis.. srecno!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1974 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

to je to

Nazalost rec je o mojoj profesiji ali je nazalost sve tacno kada je rec o 99 odsto srpskih redakcija. Seks, krv, kriminal, nesreca... to su teme koje prodaju novine jer ovaj nesretni narod to voli i hoce. Normalnom coveku , a takvih je ovde sve mnanje, biva muka kada vidi fotografije sa sahrane neke zrtve, poput sahrane onog deteta koje je pre nekoliko godina ubijeno u Ivanjici, ali prosecan citalac, tu vise nije bitan ni stepen obrazovanja, naprosto guta takve stvari. I sta onda tupiti i pametovati sto su ovde glavne medijske licnosti poput starleta, srpski narod to zove kurave, kojekakvi poluretardirani tipovi i bitange koje ucestvuju u rijaliti programima. Pa nije slucajno da sve televizije emituju takvo smece. Neko ce reci, to ne radi RTS. Tacno trenutno ne radi ali setite se 48 sati svadba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja