Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki KLR250

Recommended Posts

  • Tvrdo kuvan, 472 postova
  • Lokacija: Blokovi
  • Motocikl: mi je mnogo glasan.

Kolege, jel neko imao prilike da vozi ovo cudo. Imam ponudu da ga uzmem za 500 evropskih. 91' godiste, nije vozen 5-6 godina. Jel mnogo 5 glavica za njega, vizuelno je ok, osim sto je puno prasnjav, a za motor, nemam pojma, nisam smeo da ga upalim, jer je stajao dugo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: Varadero(Krmaca) 1000

Cena je super ako je motocikl ispravan-regularan. Ali nemoj od njega nekakva chudesa da ocekujes. Ja jedan provozikao i prilicno je dosadan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 614 postova
  • Lokacija: Beograd/Užice
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Black Widow

Moram da ispratim temu, ja sam dugo jurio ovaj motor ali nisam uspeo da nadjem pogotovu po nekoj korektnoj ceni, cenim da je za po gradu i po makadamu skroz korektan, ako nije neka steta na masini nemas sta da izgubis za tu kintu i naravno ako je regularan, a kad ti dosadi uvek mozes da ga prodas, proveri ima li ulja, svecicu struju, suni malo goriva i upali, pre ili kasnije ce morati da se upali bez toga ne mozes znati u kakvom je stanju. Baci neke slike ako budes u prilici :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 60 postova
  • Motocikl: klr

Dobar, nije klasican kros jer je cetverotaktan, vodeno hladjenje, tezak, ... ali i jednostavan, pouzdan (koriscen u vojskama tamo nekih zemalja). Sa tom kubikazom nije za autoput, al bez problema gradska voznja i off. Dobra cifra ako ima papire. Neko je spomenuo problem sa bregastom, ja nisam upoznat sa tim. Naravno, pomoglo bi ako bi neko vizuelno pregledao motor, izmerio kompresiju i slicno, po meni je mnogo bitnije odrzavanje od toga koja je marka motora ili auta. Dosta informacija imas na http://home.earthlink.net/~klr250informationexchange/, mislim da negde imam service manual u pdfu ako ti zatreba

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja