Jump to content

Moto Zajednica

Honda CRX 1.5 1986 sa TNG

Recommended Posts

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Izgleda da cu morati da se rastanem od mezimca koji je bio u vlasnistvu mog oca pa mene, dakle zadnjih 10ak godina sam vlasnik. Od dva CRX a koja smo imali ovaj sam zadrzao kao daleko bolji.

 

Ovo je relativno  los trip za mene posto se vezujem za stvari, i bas mi nije lako. Medjutim ne mogu da izdrzavam tri automobila i motor, ukljucujuci tu zenin auto, tako da jbg. Mislio sam da ga spremim za trke , da se malo zezam, medjutim,, jbg.....Ljudi me godinama zaustavljaju i traze da im ga prodam, ali evo sad je otprilike taj trenutak, mada bih naj radije voleo da se niko ne javi na oglas;))))))

 

Oglas cu upotpuniti u narednim danima sa fotkama, i detaljnim opisom, moram samo da pogledam sta mu je sa lamelom i korpom jer je stajao 2 meseca kod tasta u garazi koji mi kaze da mu nesto deluje da je za zamenu. Medjutim korpa i lamela su menjane, moguce da se prevario u proceni, tako da javljam. Ako su za zamenu, to je moja obaveza.

 

Zamenjeni kaisevi, ulje, usisna transverzala, filter za ulje. Jos svasta nesto zamenjeno samo da iskopam knjizicu koju sam uredno vodio.U auto je ulozeno 500 jura prosle godine i od prvog do poslednjeg dinara sam platio i ispratio. Zamenjen i komutator tako da to nece da zeza. Zadnji trap uradjen pre tri godine, kao i rubovi.

Auto ide kao nenormalan! Nastelovano je i paljenje.

Auti ima TNG GAS!

Auto ima polukadice i naj udobnija sedista na svetu. U autu se prakticno lezi.

 

Presao je nesto malko preko 200.000 sto je za taj motor sasvim ok.

 

U motor menjac i sl nema ulaganja, tako da moze odmah na ulicu il trke il sta god.

Do novog sada nas se par puta vozilo 5toro, sada ima gas pa je malko manji gepek.

Auto nije  lomljen, ispravljan i sl.

Ja imam 42 godine tako da auto nisam drndao nego cuvao da mi potraje.

 

Mane-estetika. 

Obijen pre 5 godina kroz siber tako da smo nesto improvizovali i gore i ispod, pa karbonska traka na krovu. Ko voli, trebalo bi da sredi siber ili stavi polovan siber i zavari ga. Za sada nista ne pusta a verovatno i nece.

Prednji vezni plasticni lim da se na par mesta zavari. Ne mora, nije pukao vec malko napukao ali da kazem. Ja ga licno naslonio kod Skupstine Grada o mali stub. Da sam tad imao ovo znanje, tuzio bih gamad odmah. ali avaj....

Leva pozicija plastika nije original. Plastika iza prednjih desnih vrata je improvizovana. Ali lici ;)

Udario ga u gepek ka sam vozio u rikverc u suprotnom smeru na uzbrdici u pijanog taksistu koji je vozio u rikverc takodje. Nista ne pitajte.Manje ostecenje, Nije pukao lim niti farba. Ima spojler na gepeku PS.

Samo je zadnji deo auta ofarban kad su radjeni rubovi dakle levi i desni. Imam color broj. Rubovi su odradjeni solidno al je moglo bolje.

Odlepljen kontakt za grejanje zadnje soferke, treba da se zavari. Auto treba ili da se ofarba ili da se ispolira. Auto je sa zimskim starim gumama i celicnim felnama.

Uz auto dajem njegove cetiri alu felne sa niskoprofilnim gumama sa kojima izgeda kao car. ;)

Treba novi akumulator.

 

Nije registrovan. Prenos obavezan. Sve troskove (porez na PAP, overa ugovora u opstini,dalja registracija) placa kupac.

 

Oglas necu da dajem nigde osim ovde na BJB, jer ne mogu da se akam sa baticama, a vec mi se dovoljno srce cepa zbog prodaje.

 

Imajuci sve u vidu, pa i da ovo nije obican civic vec antologija, ko zeli da ima delic istorije, ima ga za 700 jura. fiksno. Samo vas molim da se ne cenkamo, posto ne bih bas imao vremena za to zbog opsteg ludila od obaveza, nit to znam da radim, nit volim, nit hocu :))))

 

Samo da napomenem da je osim Nese mog majstora i prijatelja auto gledao i majstor koji izmedju ostalog vozi trke, tako da ne morate da se plasite da uvaljujem macku u dzaku, a to narocito znaju oni koji me poznaju, al ajd da napomenem  :)

 

 

 

(I drugo, eventualno, moguca zamena za motor ili veci skuter ali to mi posaljite na PP).

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4840 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Teks oglasa je iskreniji od price iz ispovedaonice,ne znam da li bi se u dubini duse ljutio ako bih ti pozeleo sretnu prodaju.

Cekamo slike da vidimo i malo uzivamo u delu istorije i porodicnog ... ma daj slike

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

AKo se dobro secam, ovakav auto od jednog prijatelja sam jednom provozao do Kaludjerice i nazad. Auto je isao kao metak, stalno je trazio da ga gazim, da jurim, i prosto je odavao utisak da ga je "nemoguce" voziti polako. Stvarno mi se cini da bi ovo bio dobra osnova za pravljenje neke jurilice za uzivanje na NAVAK-u ili nekom slicnom mestu.

I ako ga prodas, i ako ti ostane, nekome ce doneti srecne momente!  :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

AKo se dobro secam, ovakav auto od jednog prijatelja sam jednom provozao do Kaludjerice i nazad. Auto je isao kao metak, stalno je trazio da ga gazim, da jurim, i prosto je odavao utisak da ga je "nemoguce" voziti polako. Stvarno mi se cini da bi ovo bio dobra osnova za pravljenje neke jurilice za uzivanje na NAVAK-u ili nekom slicnom mestu.

I ako ga prodas, i ako ti ostane, nekome ce doneti srecne momente!  :aha:

E tebe da vidim da se spakujes u crx-a... :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja