Jump to content

Moto Zajednica

Udes kod Zmaja

Recommended Posts

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

Posle Zmaja, smer ka ZG, isključenje za Altinu,Batajnicu, stoji pauk, podižu motor, cini mi se neki R, dosta ljudi, al ne videh vozaca, bio sam u suprotnoj traci.. Zna neko nešto?

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 289 postova
  • Lokacija: Zemun / Žarkovo
  • Motocikl: Versys 650

Devojka je naišla par minuta nakon nesreće, stala da pomogne, ali su već pozvali pomoć. Vozač je svestan, ali u dosta lošem stanju. Polomljena je barem jedna noga. Video se trag kočenja. Udario u banderu, čak je otkinuta sijalica sa vrha. U nesreći je učestvovao i neki punto ili je stao da pomogne, nekako je čudno bio parkiran.

U pitanju je crni Ninja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rođen da peca, nateran da radi, 260 postova
  • Motocikl: FZS 1000 (ostali samo dugmići)

Na tom isključenju sam i ja imao problem skoro, automobil sreće desno i ide u mene - ne vidi me u traci za isključenje. Moje dranje i njegovo sleganje ramenima, ostali smo čitavi hvala bogu. Vozaču želim brz oporavak i da nam da više informacija o događaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda Dylan 150

Moj drug, Tomica, iscimao ga Punto koji je krenuo levo dok je on nameravao da ga prodje sa leve strane u tom spustanju na Novosadski put. Tomica naglo prikocio, ispravio motor da ne zakaci Punto, zadnja guma osravila trag jedno 4-5 m. izleteo ulevo, ivicnjak ga poprecio i tako popreko udario direktno u banderu. Slomio ruku u zglobu i visestruki prelomi leve noge (potkoleica,koleno,butna kost). Sve ostalo u redu! Problem je sto ne oseca nogu, a dundjeri u zemunskoj bolnici ga od 14h vec treci put skeniraju i nemogu da se dogovore sta da rade! Motor je Nindza 600, 2008g. Neznam dali je zakacio punto, nisam hteo da ga gnjavim u bolnici, ali taj punto nije stao!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

U bmt..prosao malopre i tom stranom, najezio se kad sam video ulubljenu banderu..brz oporavak kolegi..

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda Dylan 150

Od 17.30 je u operacionoj sali, povezuju mu pokidane krvne sudove u nozi, ako sutra krene krv kroz njih za 2-3 dana ortoped! Nadam se najboljem, ima 48 godina i energije kao da ima 24, nemogu ni da zamislim da se ne zavrsi dobro!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja