Jump to content

Moto Zajednica

Trazi se tablica

Recommended Posts

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Kolega i prijatelj je izgubio reg tablicu za motocikl negde izmedju Kladova i Bele Crkve. Isao je na Ram, skelom. Znamo da je deonica povelika, ali ne kosta nista da pokusamo.

Registarska oznaka je. KL 01-228. Motocikl je tek kupljen i tek registrovan, prva voznja je bila u pitanju, pa da pomognemo drugaru, ako moze...

Nenad 063/80-90-314post-9080-0-22584000-1439793267.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2834 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Shokla kolješ vola za kilo mesa. Namera ti je dobra ali deonica je 170 km ????? Ako je finansijski tanak skupite kintu koliko toliko I nek resto on školu da plati.Pa pre ćeš da ubodeš na loto-u nego da je nadješ. Cifra ti je oko 4000.- dindži nije za seću vena .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2357 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Prodjoh tuda za vikend. Od tolike lepote okoline,Dunava i kanjona,tesko da ce neko videti tablicu koja je negde na ivici asfalta ili u travi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Ima i za 2000 din znam da likovi koji rade ukrasne tablice, rade i identicne za motor.  

Prijatelji, nemojte da se igrate sa tim. Ako naletite na pogrešnog, sledi krivična, ili u boljem slučaju prekršajna prijava. Nove tablice imaju žigove, a cena koju je Ruske napisao je približna ili ista zvaničnim. A i možda ja sledeće nedelje nađem ovu izgubljenu, pa da uzmem čast  ;) 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

nece biti problem u novcu (najverovatnije), vec je poenta da je motorce registrovano pre par dana. Drugar jos uvek nije dobio saobracajnu, tako da mora da saceka na to, da bi potom oglasio tablicu izgubljenom. Pa onda opet cekanje na novu saobracajnu...

Sledeci put ce je verovatno probusiti (tablicu), i usrafiti je kao sav normalan svet. Ipak, iako je verovatnoca mala, da okusamo srecu, i mozda pomognemo drugaru.

PS. Pre par godina, kada sam ja izgubio tablicu na povratku sa gitarijade u Zajecaru, nije me mrzelo, vec sam se brzinom hoda vratio sa benz pumpe u Negotinu do Zajecara, a potom istom rutom i istom brzinom nazad. Imao sam ludacku volju da tablicu pronadjem, a i ludacki inat. Na zalost, sav trud je bio jalov, tako da znam kakve su sanse da se ista pronadje. Ali, NADA UMIRE POSLEDNJA.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

U pravu si, sad sam se raspitao. Po novom mora da oglasi tablicu izgubljenom, pa onda zahtev, nova tablica i saobraćajna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: Smederevo / Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZR 600,Keeway Speed 125

I treba da dobije novu tablicu i novi broj, zamisli nadje neko tu tablicu, stavi je na motor(kao laznu) i ode u pljacku i neko zapise broj... neopra te ni dunav ni sava, ovako je nevazeca, dobijes novu i kraj, mirna glava :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Neso imas PP.

I treba da dobije novu tablicu i novi broj, zamisli nadje neko tu tablicu, stavi je na motor(kao laznu) i ode u pljacku i neko zapise broj... neopra te ni dunav ni sava, ovako je nevazeca, dobijes novu i kraj, mirna glava :)

Da, ali ako tako posmatras stvar, uvek taj NEKO sa necasnim namerama moze za od 700 Din pa na vise da odradi kopiju tvoje nove i vazece tablice, pa ode u pljacku, ili sta vec...

 

Deda, hvala za info. Prenecu drugaru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Ono sto ne možeš sprečiti - ne možeš. A sto možeš da sprečiš, treba da uradiš.

 

Verstuurd vanaf mijn SM-N910F met Tapatalk

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja