Jump to content

Moto Zajednica

Moto oprema u Crnoj Gori

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 323 postova
  • Lokacija: Lovcenac - Budva - Novi Sad

Vidim da ima dosta forumasa iz CG, pa mi je potrebno njihovo misljenje.

Prosle godine sam imao problem, u sred sezone sam hteo da dopunim nesto od opreme i da kupim kompletnu opremu za vjerenicu (kaciga, jakna, rukavice, pantalone, kisni kombinezon, pojas, podkapa, cizme...), ali nisam uspeo da nadjem.

Kako se snadbevate, gde da trazim sledeci put...??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Bas prije neki dan mi je Wulfy (Budva) poslao spisak sa radnjama i kaze da ima odlican izbor i dosta stvari na lageru. Sace on da dodje pa ce da pojasni stvar, a do tada evo i spiska radnji ;)

 

01. Napredak, Kotor i Podgorica -

02. Krisma Motors, Podgorica - Keeaway, ProBiker, Nolan, Caberg, Uvex

03. Magnus Moto, Podgorica - AGV, GI.VI, IXS, MDS, Shoei

04. VG Biroelektronika, Bar i Podgorica - A-Pro (ovo je najkompletniji asortiman u radnji, skoro nista se ne mora narucivati, ima od carapa, preko potkapa, do pantalona)

05. In Auto, Podgorica - Suomy, Dianese, Shark, Arai

06. Prokom, Podgorica -

07. Krisma Motors, Podgorica -

08. Efel Motors, Cetinje i Podgorica -

09. Verano Motors, Podgorica -

Schubert, nisam siguran, Magnus Moto ili Krima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 309 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio Beverly 200

Ima, ima. Pa eto samo u PG pet radnji!!!

I ja sam proslog leta imao potrbu za jaknu u sred CG, pa mi forumasi pritekli u pomoc sa lokacijama i brojevima telefona.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1592 postova
  • Lokacija: Budva - MNE
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 Strada

Ispasce da reklamiram, al' ajde ovako:

 

Magnus Moto, Oktobarske Revolucije 130, Podgorica (stakleni poslovni centar preko puta autobuske stanice) tel: +382 81 624 915

 

Kada se udje, salon motora uz po koju kcigu, jaknu, duksericu i kofer, a onda sidjes niz stepenice, a tamo:

 

skoro cio asortiman Givi kofera i kaciga (zstupnici za Givi tako da i neki drugi saloni nabavlju preko njih), takodje imaju AGV i IXS, ako nema u radnji brzo stize. Zadnji put kad sam bio probao sam Berik cizme. Osim toga ima dosta potrepstina i za dvotockasa (zastupnici K&N filtera). Prednost je sto u rdnji imaju dosta robe, jer ipak narucivanje iz katalog malo je... za kacigu mozes da vidis odgovara li kalup i velicina pa da eventualno narucis u nekoj drugoj boji.

 

Sto je najvaznije cijene su realne (ck i nesto nize nego u okruzenju, mnja carina i PDV)

 

 

VG Biroelektronika, ne znam adresu u blok VI, Podgorica, za Bar nisam siguran (firma je iz Bara)

 

Glavna prednost ove radnje je sto nemaju motocikle, dakle iskljucivo se bave moto-opremom. Imaju kompletan asortiman A-Pro (jakne, rukavice, ruksaci, donje gace, torbe, potkape, kisna odjela, ...) i to izlozen u radnji. Ako nema moze da se naruci. Cijene su nesto malo vise nego na sajtu. No na sajtu se vidi sta nude.

 

http://a-pro.it/en-pub/en-suits-motorcycle.aspx?L=1&Cat=1

 

Osim A-Pro imaju jos opreme, nravno raznovrsna paleta ulja za nase ljubimce se podrazumjeva, razne mreze,

 

 

Krisma Motors

 

Imate katalog Louisa, to je tamo izlozeno, dakle, sve i svasta, potrebno i bespotrebno, dakle, moze se naci skoro sve sto vam je potrebno. Lose je sto su cijene, za taj kvalitet robe (treba li objasnjvati kakva je to roba) po mom misljenju visoke. No, sto ne nadjete u ostalim radnjama ovdje sigurno nalazite

 

 

In auto Zabjelo, Podgorica

 

Suomy i Dianese, i to po daleko najmanjim cijenama u okruzenje, a i sire. Ipak, prostor je isuvise mali, tako da nema mnogo robe, pa ostaje ,,staro dobro'' narucivanje. Prije mjesec dana postali su zastupnici za KTM tako da ce biti i te opreme (salon na starom aerodromu)

 

 

Eto, ukratko...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Niksic
  • Motocikl: KTM 990 Adv, KTM 350 Freeride

dje dodje in auto? to jos nijesam vidio.

sto se tice opreme u cg ima dosta toga da se nadje,e sad po pitanju cijene... to nijesam puno upucen,tj ne znam koliko je sta sa strane

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 343 postova
  • Lokacija: PG, MNE

dje dodje in auto? to jos nijesam vidio.

sto se tice opreme u cg ima dosta toga da se nadje,e sad po pitanju cijene... to nijesam puno upucen,tj ne znam koliko je sta sa strane

 

Zemljace, firma IN ti se nalazi na Zabjelu, u novoizgradjenoj zgradi Kalezic. Kad dodjes iz NK na kruzni tok kod Promonte, okrenes ka Bolnici, prodjes jedne semafore i medicinsku skolu, zatim bolnicu, pa Krivi most i druge semafore na njemu. Zatim prolazis pored stadiona Zabjela (ostaje ti sa lijeve strane), stovarista Djurovic, pumpe Dak Petrol, zgrade Splicanke (tu sam ja), i sve ti je to sa desne strane. Onda nailazis na desnoj strani, odma pored Splicanke na zgradu Kalezic koja je paralelna sa ulicom. IN se nalazi u prizemlju zgrade, spustas se stepenicama.

 

Ako treba kakva pomoc, posalji PM, da razmijenimo telefone, pa cu ti pomoci.

Inace, za nas u Cg, pogotovo PG, NK i primorje, da se spustimo do Dubrovnika, tamo postoji radnje Dante, koja ima jako dobar izbor kako cujem od nekih prijatelja iz DBK. Cim se dokopam motora ili bar slobodnog vremena, spustam se do dolje da razmotrim tu varijantu, jer se kod njih moze naruciti oprema sa louis.de.

 

 

Poz.

Direktor Svemira

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Niksic
  • Motocikl: KTM 990 Adv, KTM 350 Freeride

hvala,hvala! sad mislim da znam dje je to, zelena dugacka zgrada? novija?

br telefona sam ostavio u bjb imeniku,a moglo bi se i proozati do dubrovnika,cim nabavis motor :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 343 postova
  • Lokacija: PG, MNE

hvala,hvala! sad mislim da znam dje je to, zelena dugacka zgrada? novija?

br telefona sam ostavio u bjb imeniku,a moglo bi se i proozati do dubrovnika,cim nabavis motor :)

 

Nova je zgrada, bijele je boje, koliko se sjecam :)

Napravljena je u obliku cirilicnog slova "G" sa jednom malo starijom zgradom. Ne mozes promasiti, zgrada je maltene na ulici. Pumpa Dak Petrol, Zgrada Splicanka (bijela, bez krova) i onda ove dvije zgrade, bijele sa braon krovom. Sve sa desne strane ulice. Sa lijeve su neka gradilista na velikoj ledini.

Bio sam juce u Magnus-moto-u, kod autobuske stanice. Za 7/15 dana im stize isporuka IXS odjece i nesto IXS kaciga. Imaju solidnu punudu AGV i Arai kaciga... Mada, probao sam juce par komada i nista od toga mi nije odgovarao, kao sto mi odgovara Shoei. Imaju i par jakni IXS na trenuntom stanju, ima odlicna ljetnja jakna...

 

 

Izvinjavam se na off- topicu, znas li nekoga da prodaje XTX-a?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Niksic
  • Motocikl: KTM 990 Adv, KTM 350 Freeride

tacno bijela zgrada!

moram pogledati tu ljetnju jaknu.dje si probao shoei?

jesi gledao ove nas oglase za xtx? vidio sam da ima xtr

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 343 postova
  • Lokacija: PG, MNE

tacno bijela zgrada!

moram pogledati tu ljetnju jaknu.dje si probao shoei?

jesi gledao ove nas oglase za xtx? vidio sam da ima xtr

 

 

Shoei sam gledao u IN-u, kod mene na Zabjelu. Ali, ima jos jedna opcija, pa najbolje da se cujemo na PM, pravicemo neku akciju sledece nedelje, pa sto bas bude vise, doci ce nas jeftinije. Javi se da se dogovorimo.

Poz.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja