Jump to content

Moto Zajednica

Skup motociklista ispred siva 3.8.2015

Recommended Posts

  • Drug član, 488 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Samo da prenesem obavestenje sa Facebook stranice Moto Saveza Srbije. Ako sam pogersio rubriku, admini neka premeste gde treba. Nadam se da necemo zakazati ovaj put!!!

 

 

                            https://www.facebook.com/motosavez.srbije.7/posts/847021708701001?fref=nf 

 

 

                       

OBAVESTENJE - O SKUPU MOTOCIKLISTA
Postovani prijatelji,

OBAVESTAVAMO Vas da ce se u PONEDELJAK 03.08.2015 ODRZATI SKUP MOTORCIKLISTA na PLATOU (kod fontane) ISPRED SIV-a (Bul. Mihaila Pupina 2) sa pocetkom u 12h u Beogradu.

Tema Skupa Motociklista kako sportskih tako i rekreativnih vozaca je da se usvoji zakon da motociklisti mogu voziti zutom trakom i da se registracija placa za 8 meseci u toku godine.

Na skup dolazi Ministar Unutrasnjih Poslova dr. Nebojša Stefanović i Ministarka Saobraćaja Prof.dr. Zorana Mihailović.

Ovim putem pozivamo sve Klubove, takmičare kao i ostale učesnike u saobraćaju sa motociklima da dođu na skup i podrže ovaj zakon zbog bezbednosti motociklista u saobraćaju i zbog realnijih registracionih troškova za motocikliste.

Jako je bitno da svi podržimo ovaj skup kako bi pomenuta tema bila podržana.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha Tracer 900, FJR 1300

Upravo sam ovo hteo da postavim.....mada na njihovom site-u nema nista u vezi ovoga.

Ja cu doci.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 488 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Bitno je da svi podrzimo skup a organizovan je radnim danom u podne?

Ne znam sta da ti kazem!? Ni datum 3.8.2015 nije neki, ogromna vecina je na odmorima. Mada to moze biti i prednost za sve nas, pogotovo ove iz unutrasnjosti. Jedna lepa voznja do Beograda. Samo da opet ne bude sabotaza, kao ono protiv poskupljenja osiguranja kad su vodili motocikliste na naplatne rampe umesto pred institucije vlade.

 

Naravno, dolazim!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Dolazim, prvenstveno zbog zute trake. Kada bi registrovao na 8 meseci, ne bi mogao da ucestvujem na "Deda Mrazovima", a to ne dolazi u obzir.

Moglo bi tu da se doda jos po koji koristan predlog (parkiranje na trotoarima, dupla zaustavna linija na semaforima za motore...)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 345 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzana je stroj ...

Ja bi pre rekao da je ovo promocija politicara nego nasi interesi ,cim sam procitao ko ce od politicara prisustvovati skupu a i to otkud na radni dan sto nije vikend kad smo svi mozemo doci ,verovatno da politicarima ne propadne vikend ......NESTO JE TRULO U DRZAVI DANSKOJ

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 488 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Ja bi pre rekao da je ovo promocija politicara nego nasi interesi ,cim sam procitao ko ce od politicara prisustvovati skupu a i to otkud na radni dan sto nije vikend kad smo svi mozemo doci ,verovatno da politicarima ne propadne vikend ......NESTO JE TRULO U DRZAVI DANSKOJ

Moglo bi se reci i da je tako. Mozda to ovi iz vlasti rade da bi nam se uslihtali.

Ali bez obzira na to, mislim da bi brojnoscu trebalo da pokazemo koliko smo zinteresovani za stvari koje se ticu nas licno i da predstavljamo lepu kolicinu glasova. Tako da ako misle da racunaju na nas ( kao glas na izborima ) treba i da uslise neke zahteve koji nam idu u prilog. Ponekad treba biti i pragmatican, ne samo baviti se teskom filozofijom.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 728 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara

Neozibljno mi deluje mada podrzavam svaki skup ovoga tipa. Dosao bih mada kako je u sred radnog vremena nema sanse

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 514 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

Najavili pet do dvanest skup ko da su se bojali da ne dođe puno motorista. 

 

Sve u svemu da mogu došao bi. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: SV 650 S

Podrzavam sve skupove ovog tipa...

Ali pre 14:15-14:30 nema sanse da stignem...

Mada licno mislim da bi trebalo gurati smanjenje cena osiguranja, poreza itd. jer vozim kad god je iole suvo tako da mi parcijalna registracija ne igra...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12239 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

I ko je pa sad, Moto savez Srbije...koga podržava aktuelna Vlada?..Nikad čuo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 488 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Drugari, malo sam izgleda nepromisljeno i ishitreno postavio temu. Bilo je iz dobre namere. Ja bi da ovo zakljucam, a i ako je moguce da se tema izbrise.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja