Jump to content

Moto Zajednica

Par bubnjeva

Recommended Posts

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Imam nesto viska, ako nekog zanima dao bih jeftino samo da rascistim prostor, dakle bas bubanj, pedala za bas, dobos i stalak za dobos. Jedan set sam sklopio za sebe, ovo je sve troseno, ali radi. SVE ZA 5.000 dindzi.

 

Ako nekog zanima zamolio bih da dodje da pogleda licno, isproba i licno preuzme zbog gabarita.

 

Set je za pocetnike. Kvalitet je osrednji, ima svojih dzidza bidza na svakom komadu.

Uskoro ce stici stalak za kontru sa 2 cinele i to ce biti ispod cene.

 

Dobos sigurno vredi 30 jura, a ostalo barem jos toliko.

 

Samo da se razumemo, svi instrumenti su moji, sklapao sam set za sebe, ovo je visak koji radi, ali mora da se rascisti. Da se ne bih zezao sa KP nek ide prvo ovde.

 

Aparat mi je nesto u problemu, pa slike za sad nemam. Lokacija Slavija.

 

063 7716 465

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Jel imas stalak za cinelu viska ili stalke komplet, meni su se malko raspali 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Nazalost ne mogu da nadjem marku ni na jednom od bubnjeva odnosno stalaka. Dobos je u odlicnom stanju ali muffler ne mogu da otkocim. Radi kao dobos ali onaj rezak mars zvuk moze dobiti ako se malko ocisti. Bas bubanj je drveni, prednja membrana, radi duboko. Ima nozice, sve okej. Bas bubanj deluje malko aljkavije posto je star ali gruva kao lud. Stalak za dobos i pedala takodje nemaju oznaku, ali su kvalitetni. Bas pedala je malko izakana ali radi odlicno.

 

Imam i jedan kolekcionarksi primerak, najverovatnije se radi o cineli UFIP ali izvesno Constantinople iz 1948. 16‚‚.To ako neko zeli mozemo da se dogovorimo.

 

Stalak za cinelu nemam, i ja jurim, ali mi u najskorije vreme stize stalak za kontra cinelu sa obe cinele. Tu cu sklopiti nesto za prodaju od jedne koju vec imam i te.

 

Ljudi..ovo lupanje taaaaaako oslobadja lava :)))))))))))))

 

Ps da bi bio kompklet...pa najbolje da vidis na netu...prema afinitetu.....makar kontra cinela sa cinelama, i jedan stalak sa ride cinelom i jos jedan sa crash cinelom. I onda dva toma koji se montiraju na bas i jedan indijaner sa strane. ALi za pocetak.....sve moze

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 747 postova
  • Lokacija: Lazarevac

Vidi postavi slike....kad budeš mogao.Po lugovima i dizajnu ultraplasta bi moglo da se proceni šta je.Predpostavljam da je  neki Tacton,Amati ili nešto od  istočno evropskih proizvođača iz prošlog veka,što je mnoooogo bolje od novih kompleta kojma je cena petstotinak evra i mešavina su mlevene iverice i organskog lepka....sređivanje,obarajne ivica i dobijaš instrument u pravom cmislu te reči.Daj dimenzije doboša i bas bubnja,koliko doboš ima šrafova,jel zatvoren bas bubanj i taj doboš,drven li je ili je plekani?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Aj slikaj, bas me interesuje kakvi su, ako budes imao stalke i kontru bez tasova da popricamo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja