Jump to content

Moto Zajednica

Bahatost na Pancevcu

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 733 postova
  • Lokacija: Split
  • Motocikl: Honda CRF 250 L

 "E sad, najviše u celoj priči me je iznerviralo to što se ovaj lik nije ni okrenuo, nije ni prikočio da vidi kako sam!!!! Ustao sam i gledao za njim kako odlazi, video sam da me gleda u retrovizoru i nije ni usporio već samo gas i pravac auto put."

 

Doziveo,nazalost nisam bio u stanju da krenem za njim,ruka krvava,nesvestica posle par minuta,valjda od stresa ili bola.Danas kada bi ga nasao polomio bi mu i ruke i noge a auto zapalio!

 

 

 

Vidija je da si ustao i da ti nije ništa. :lol3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 197 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: MaxSym 400i

Nije,sa asfalta sam gledao kako daje gas i bezi,ustao sam kada je on vec bio na sledecem semaforu nekih 150-200 m dalje ali samo sam imao snage da ugasim motor.Procenio sam da ne bi bilo pametno da sedam istog trenutka a narocito ne da jurim nekoga.Tek posle par minuta sam zamolio ljude da mi pomognu da podignem skuter i sklonim ga sa ulice jer sam shvatio da zvanjem policije samo ja mogu da nagrabusim jer nemam kameru i snimak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 170 postova
  • Lokacija: Leoben, Styria

Ima scena na Pancevcu... A pacijenata koji svakodnevno prelaze preko njega koliko ti dusa voli... Imao sam istu situaciju kao ti na motoru @Tomaesp ali sam bio u kolima na svu srecu pa sam nabo na kocnicu i pustio budalu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja