Jump to content

Moto Zajednica

pomoc oko registracije motora !

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: Suzuki gs 500

Pozdrav,

Da li neko zna proceduru kako i sta treba da odradim. Evo ja cu sve da napisem sta sam uradio i sta treba dalje.

Danas sam napravio kupoprodajni ugovor sa vlasnikom motora,to smo sve zavrsili i odem ja u euro kucu da registrujem motor i onaj decko gleda u saobracajnu ( to su one stare saobracajne,jer motor nije vozen 5-6god) i vidi da motor nije odjavljen,nema pecat u saobracajnoj. JA zovem lika od kog sam uzeo on reko da nema tablicu i da motor verovatno nije ni bio odjavljen,tako stajao. E sad ja imam kupoprodajni ugovor imam onu staru saobracajnu i gde ja sutra treba da idem i sta treba da uradim ? trebao bi da prijavim da je tablica izgubljena i fakticki bi trebao da odjavim motor da bi ga opet registrovao ? Ako ima neko ko se razume sta ja treba da uradim,gde treba da idem,koliko se to ceka i dal kosta nesto ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2822 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

U poresku platis porez

U sup sa overenim ugovorom da je placen porez napises izjavu da je izgubljena tablica odjavis i prijavis na sebe.platis sta kosta i gotovo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: Miljakovac
  • Motocikl: Bio nekad Yamaha FZ6 Fazer S2

Najbolje kontaktiraj clana LosmiCapo, on je doktor za ovakve probleme! Sve ce lepo da ti objasni, sta i kako...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

U poresku platis porez

U sup sa overenim ugovorom da je placen porez napises izjavu da je izgubljena tablica odjavis i prijavis na sebe.platis sta kosta i gotovo

JevtaNS ti je dobro objasnio proceduru ukoliko je vlasnik iz tvog mesta. Ukolilo nije, vozilo se odjavljuje u mestu gde je bilo registrovano.

http://www.mup.gov.rs/cms_lat/dokumenta.nsf/odjava-vozila.h

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

I vozilo mora odjaviti vlasnik iz saobracajne ili ti sa ovlascenjem u kom to mora biti naglaseno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: Suzuki gs 500

U poresku platis porez

U sup sa overenim ugovorom da je placen porez napises izjavu da je izgubljena tablica odjavis i prijavis na sebe.platis sta kosta i gotovo

 

Platio sam porez za motor,samo mi je ostala registracija,znaci odem u sup i napisem izjavu da je tablica izgubljena i odjavim motor pa ga posle registrujem.

 

I vozilo mora odjaviti vlasnik iz saobracajne ili ti sa ovlascenjem u kom to mora biti naglaseno.

ja imam ovlascenje,uradjen je kupoprodajni ugovor,motor se vodi na mene,platio sam porez.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja