Jump to content

Moto Zajednica

7. WSBK Portimao 2015.

Recommended Posts

  • Ducatista, 2891 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

Dobro jutro poštovani čitaoci! Dobro došli u Portugaliju gde se vozi 7. runda Svetskogsuperbajkprvenstva na čuvenoj stazi Portimao. Da li će Ducatiji uspeti da stignu do nove pobede, da li će vanzemaljac Džonirej povećati svoju prednost u šampionatu, da li će Sajks nastaviti svoj niz, da li ćemo videti neke ružne padove ili situacije koje ne želimo da gledamo...

 

Jbg, izgleda da u meni ne čuči jedan Erceg. Elem, evo nas u Portimau gde Ducatiji startuju iz prvog reda (Davide pol, a Čaz 3.) sa Sajksom koji ih razdvaja. Nisam gledao kvalifikacije pa sam se malo iznenadio kad sam video Rea na 8om mestu.

 

ES2 je rešio da nas obraduje pa daje prenos uživo svih trka.

WSBK 1 od 11:15

WSS 12:30

WSBK 2 14:00,

STK od 15:00

 

U pauzi između WSS i WSBK 2 će se puštati snimak WTCC iz Rusije, pa ako nekog to interesuje može da spoji skoro ceo dan ispred Tv-a bez da pravi pauzu.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2891 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

Zanimljive trke. Pogotovo prvi Wsbk.

 

Jedno pitanje pošto nisam uhvatio u prenosu. Šta je ono na fabričkim Ducatijima ispod repa sa desne strane? Deluje kao mali izduvni lonac. Su im ubacili još jedan cilindar? :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2300 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

Novi izduv koji bi trebao da ispegla krivu snage u donjim i srednjim obrtajima. Izmedju ostalog je povecao i krajnju brzinu iako se nisu tome nadali.

Kod Ducatija se dve grane se spajaju u jednu pa se racvaju u dva topa koji zarsavaju u donjem oklopu. Sada je desni top produzen....

To si  video :).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2891 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

Jel tako bilo do početka ? Zvanične slike iz tog ugla su gotovo ne postojeće pa nisam primetio. Aj još malo info. Kako to misliš produžen? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2891 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

Iskreno na današnjoj trci mi ga je bilo žao. Ali definitivno počinjem da ga sve manje gotivim. Čovek tolko padne kad ga neko obiđe da je to strašno. Ne sećam se kad je vratio ili odbio neki napad. Mnogo me podseća na Terola i Pedrosu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja