Jump to content

Moto Zajednica

Neko malo drugaciji

Recommended Posts

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: centralna Srbija
  • Motocikl: --

Pozdrav bajkerima od nekog ko to nije i nece biti.

Registrovao sam se na ovom forumu jer ipak delim jednu strast sa Vama.Putovanja i lepa priroda,upoznavanje novih gradova.Mislim da je dovoljno imati isti cilj, sredstva su licni izbor.Moj izbor je auto.

Putopisi me na ovom forumu odusevljavaju i moram priznati da sam promenio svoje misljenje o Bajkerima.Vidim da tu ima i drugacijih ljudi i da nisu svi neizivljeni manijaci koji znaju samo za gas.

Svima Vama zelim puno lepih kilometara,lepih predela i uzivanja......to isto zelim i sebi.

Inace bavim se povrtarstvom, iz okoline Smedereva sam.Sa suprugom volim da sednem u auto i da se izgubim negde put planina i jezera.Vremena se bas i nema ali se ima volje pa se i napravi po neka jednodneva tura, za vise se nema vremena.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 310 postova
  • Lokacija: Bar
  • Motocikl: YAMAHA xj 650 Seca, BMWk100

Neka tebe bitno je da voliš putovanja,a mišljenje o vožnji motora ćeš promeniti kao što si ga promenio za Bajkere. :jee1:  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: centralna Srbija
  • Motocikl: --

Jevta 

Blizi se 50-a,tesko se menja razmisljanje u tim godinama ali.......preko 30 god vozim Tomosa automatika, a meni je to dovoljno.

Vozim corolu koja je ocuvana  i presla 133 000, prvi vlasnik i sasvim mi zadovoljava potrebe.Dosta vozim kombi, pa mi auto sluzi samo za zezanje.

Planiram ove godine nekoliko lepih voznji.Mislim da ce biti bas lepo ......Do Paracina auto putem,Zajecar,Negotin Brza Palanka i pored Dunava pa na Pozarevac.

Moj para deda je iz okoline Pirota, treba obici ognjista predaka i slicno.

Inace volimo da sednemo u auto i da se izgubimo negde, da se opustimo.Mislim da nema boljeg nacina za punjenje baterija

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Pozdrav strigojlo! Nikad ne reci nikad,kao sto si promenio misljenje o bajkerima tako ces i sam postati bajker onog trenutka kada bar na kratko sednes na motor i sve te krajolike vidis iz jedne druge perspektive,osetis mirise svakog kraja kojim prolazis,dozivis ih kao da si njihov deo ...

Za opustenu voznju i uzivanje motorom nikada nije kasno,obzirom da volis putovanja narocito ona bez cilja (meni naj draza) vidimo se mi uskoro na drumu!  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova
  • Lokacija: Tu odmah iza coska
  • Motocikl: Kobilica Blue Trabant,suzy srad750

Dobrodosao.Veruj ima "pocetnika" i u 50-oj tako da ako je covek duhom mlad onda je sve moguce.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • μαλάκα, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6

Koliko ja vidim, ti si vec bajker, sa Tomosom, samo sto mislis da mozda to "nije dovoljno ozbiljno"... Videces ovde na forumu ima kolega koji su sa 50ccm skuterom isli i do Crne Gore. Neces moci na Tomosu da se vozikas sa gospodjom, ali ti svakako preporucujem da posetis kurs bezbedne voznje koji organizuju administratori foruma nekoliko puta godisnje. Pomoci ce ti, siguran sam, da se osecas sigurnije na motoru.

 

I ja sam bio slicnog stava kao ti do pre 5-6 godina, drugare koji su vozili motocikle sam zvao "donatori organa" i sl. i sve se to promenilo kada sam prvi put provozao "ozbiljan" motor nekih 300-400 metara :) Danas vozim vec svoj treci motor.

 

Prijavi se na kurs i dace ti sigurno neko od kolega da probas neku vecu masinu ;) Pozdrav! 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 407 postova
  • Lokacija: Bos.Brod
  • Motocikl: Yamaha XT660R

Dobro došao!

Lijepo je čuti kada neko ovako promijeni mišljenje o motoristima. A zanimljivo mi je to što je forum doprinijeo tome ☺

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: centralna Srbija
  • Motocikl: --

Nisam ljubitelj motora,jednostavno je tako.

Na ovaj forum su me privukli putopisi, i jednostavno se vidi da je ovde skup ljudi koji imaju isto ili ista razmisljanja.Lepo je procitati da je neko uzivao u istim stvarima kao i ja.Razlicito je samo sredstvo, cilj je isti.

Hvala na preporuci za kurs, ali skromno mogu reci da kada bi svi obracali paznju na motoriste i bicikliste kao ja bilo bi mnogo bezbednije i lepse voziti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Nisam ljubitelj motora,jednostavno je tako.

Na ovaj forum su me privukli putopisi, i jednostavno se vidi da je ovde skup ljudi koji imaju isto ili ista razmisljanja.Lepo je procitati da je neko uzivao u istim stvarima kao i ja.Razlicito je samo sredstvo, cilj je isti.

Hvala na preporuci za kurs, ali skromno mogu reci da kada bi svi obracali paznju na motoriste i bicikliste kao ja bilo bi mnogo bezbednije i lepse voziti.

Da,to bi bilo bas lepo,mnogi sa foruma se i bore za povecanje bezbednosti i edukaciju ostalih ucesnika i dobrovoljnim akcijama se svi trudimo da promenimo sliku o bajkerima,puno lepih putovanja Vam zelim!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja