Jump to content

Moto Zajednica

solomon patike

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Raška
  • Motocikl: shadow 750 aero

45 broj  nove opet uzeo broj koji mi ne odgovara 

 

kupljene preko aliexpresa i plaćene 45 eu

 

u crnoj boji

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Za ubuduce, da ne bi gresio, izmeri svoju nogu, i ako je npr 28cm, proveris kalup koje je velicine, i ni slucajno ne uzimas broj kojem je kalup 28cm unutrasnji, vec 28.5cm, jer mora noga da dise, jer ce ti biti ili knap knap ili male.... :)

 

I da, od proizvodjaca do proizvodjaca, idu oko 1 broj razlike u brojevima, zato je bitan unutrasnji kalup da je veci od tvog stopala za 0.5cm.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 137 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Muscle Kawa ZRX 1200R Verdis Rex

Ja nosim Salomon patike br.48, a inače ostalu obuću 46,5-47. Možda ti to bude reper.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Nema razlike u kvalitetu patika koje se prodaju po prodavnicama i tih sa aliexpress-a ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Raška
  • Motocikl: shadow 750 aero

Nema razlike u kvalitetu patika koje se prodaju po prodavnicama i tih sa aliexpress-a ?

pa i ove su iz kine ali ti proveri  ja lično mislim da je to isto

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Verovali ili ne ...ja jurim Salomon Speedcross3 da pazarim i uporedjivao sam patike od 150 evra iz nase renomirane prodavnice, i patike iz Nolex Outleta , koje su na internetu 70 evra...... nisam nasao odokativnu razliku.  :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Jednostavno original patike su original,a kopija je kopija.Naravno da ce se kopija raspasti za odprilike mesec-dva.A na izgled su iste...ono sto jes jes...ali neces da ih gledas nego nosis...(razliciti materijali,lepkovi,savovi...)Da li patika ima hologramski zig,i kod po kojem mozes da je pronadjes...Ali dobro,ovo je sasvim ok cena za kopiju patika.Pa ko voli...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Raška
  • Motocikl: shadow 750 aero

Jednostavno original patike su original,a kopija je kopija.Naravno da ce se kopija raspasti za odprilike mesec-dva.A na izgled su iste...ono sto jes jes...ali neces da ih gledas nego nosis...(razliciti materijali,lepkovi,savovi...)Da li patika ima hologramski zig,i kod po kojem mozes da je pronadjes...Ali dobro,ovo je sasvim ok cena za kopiju patika.Pa ko voli...

brate to je ista patika , ako nadješ razliku ja ti je poklanjam ja sam je nosio u radnju i gledao nisam mogao da vidim ništa neobično   e sad lepak nisam mogao da testiram ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Cini mi se da su kao original.

 

 

Ali ima par caka.

 

 

SLIKAJ : 1. dzon patike

               2. Unutrasnjost, gde naleze peta.

               

I licno proveri miris, to je najbolji znak da li je original ili kopija, jer se lepokovi loseg kvaliteta jako osete, veraovali ili ne, NOVA obuca ne sme da se oseti ni najmanje, ako je kvalitetna, tj, ako su korisceni dobri lepkovi, odavace minimalan ili nikakav miris.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • enduro exploring, 500 postova
  • Lokacija: ZEMUN, Serbia
  • Motocikl: Suzuki Vstrom DL1000

Jednostavno original patike su original,a kopija je kopija.Naravno da ce se kopija raspasti za odprilike mesec-dva.A na izgled su iste...ono sto jes jes...ali neces da ih gledas nego nosis...(razliciti materijali,lepkovi,savovi...)Da li patika ima hologramski zig,i kod po kojem mozes da je pronadjes...Ali dobro,ovo je sasvim ok cena za kopiju patika.Pa ko voli...

 

Ja ih nosim već više od 3 meseca, gotovo svaki dan, 2-3 x nedeljno trčim u njima po asfaltu,što im nije namena. Naručene preko AliExpressa, isto se prvo zezno sa veličinom pa naručio još jedne. Izuzetno udobne, i dobro se drže posle 3 meseca. Ne ulazim u raspravu jeli ili nije original, ali za te pare mi sasvim dobro služe  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Raška
  • Motocikl: shadow 750 aero

ja sam kriv trebao sam da stavim cenu 150 eu kao u firmiranim radnjama i sve bi bilo u redu

;)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5486 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Pre nekoliko dana sam kupio identicne kao ove (cak ista boja), nisam se zeznuo za broj...Imam Salomon (drugi model) koji je kupljen u Beogradu u radnji i broj je 45 1/3, a ove sa Alija su 45...inace nosim 44. Uporedjivao sam sve sto se moze uporediti i savovi i sve ostalo deluje odlicno. Nosim ih neprekidno vec par dana, vozim bajs...ne poznaje se da su nosene. Na motoru se oseca da vazduh struji kroz patiku. Cak imaju onu "bolesnu" udobnost Salomona.

Ja sam zadovoljan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Hvala na odgovorima. Nije mi bitna cena vec kvalitet te patike. Problem je sto na aliexpressu ne mogu da nadjem broj za sebe jer nosim 47.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • enduro exploring, 500 postova
  • Lokacija: ZEMUN, Serbia
  • Motocikl: Suzuki Vstrom DL1000

Hvala na odgovorima. Nije mi bitna cena vec kvalitet te patike. Problem je sto na aliexpressu ne mogu da nadjem broj za sebe jer nosim 47.

 

Broj 47....možeš od njih da napraviš izuzetno udobne sandale  :)

 

Tako je, nema tog broja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja