Jump to content

Moto Zajednica

Zadna guma

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Skopje
  • Motocikl: Pegaso Strada

Vozim Regal raptor 350 SPT, nazad imam Sava guma neznam tacno koi model. Guma je malo vozena nekih 2000km stara je 2 godina tako je motor dosao sa ta guma. Ali imam problem, na mokro ako kocim sa zadnja kocnica odma proklizi. Isto se desava i na ova bela boja na pesacki prelaz ako je u krivini osetim kako mi se zadni kraj malo pomesti. Dal ja neznam da lepo doziram kocnicu ili pa je ovo ocaj od gume? Strah me da na mokro pokusam u krivini sta ce biti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Skopje
  • Motocikl: Pegaso Strada

Preporuka za neka ok guma da nije preskupa? Vozio bi uglavnom po put ali mozda nekad i zemja, makadam nesto tako malo off

 

Sent from my COOLPAD 8297W using Tapatalk

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6887 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Koliko videh po spec, treba ti guma 160/80R16??? Meni zvuci preveliko za taj motocikl. Daj nam dimenzije gume pa cemo videti sta moze. Otprilike od jeftinije mozes da se provuces sa Heidenau i eventualno Continentalom ako ti prodavac izadje u susret sa nekom cenom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6887 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Imas na forumu Baneta, Altes moto, on prodaje Heidenau. Pitaj ga za gumu K64, nije losa guma.

Pozovi i MotoBox, pitaj za ContiGo u toj dimenziji, uzmi onde gde ti daju bolju cenu i uzivaj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: Suzuki gs 500

Imam jedno pitanje,da mi kaze neko ko se razume. Izvinite za off,ali da napisem bolje ovde da ne otvaram novu temu.

JA na suzuki gs 500 imam gumu 130/70-17 i drugar mi je dao novu michelin gumu ali 130/60-17 pa sam hteo da vas pitam da li bi bilo pametno da stavim gumu 130/60-17 ? posto je guma nova,dobio sam je gratis,pa da li bi smelo da se namontira tako. Takodje treba da kupim i prednju novu gumu tako da bi onda i nju stavio 110/60-17 ona je fabricki 110/70-17. Da li bi bilo pametno to da uradim,okraticu ga malo na duzini.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: Suzuki gs 500

ohh sad sam pogledao izgleda da ne postoji guma 110/60-17 sta onda da radim,da li bi bilo pametno da prednju ostavim 70 a zadnju da stavim 60 ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1444 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Da, ali je guma 130/60-17 najverovatnije od nekog kineskog skutera sa velikim tockovima. Ako je tako, koliko je pametno stavljati je na GS 500?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja