Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha Tracer MT 09

Recommended Posts

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: -

Pozdrav, i ja cekam da mi stigne, standard verzija, chamo boja, kazu 2-3 nedelje :)

Ne mogu da se odlucim koju kacigu da uzmem, a da se uklapa uz ljubimca.. Prve tri su mi najuzi izbor..

 

compare.jpg

Promenio član Kristijan_

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
20 hours ago, Kristijan_ said:

Pozdrav, i ja cekam da mi stigne, standard verzija, chamo boja, kazu 2-3 nedelje :)

Ne mogu da se odlucim koju kacigu da uzmem, a da se uklapa uz ljubimca.. Prve tri su mi najuzi izbor..

 

compare.jpg

Najbolju boju si izabrao:D

Sto se kacige tice, broj 5 je TOP.

Nekako se slaze i ide uz motor

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: -
37 minutes ago, kodar said:

Najbolju boju si izabrao:D

Sto se kacige tice, broj 5 je TOP.

Nekako se slaze i ide uz motor

 

najbolja boja jer je i tvoja :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova

Ljudi imam jedno pitanje da li auspuh od tracer-a 900 iz 2020 godina moze da ide na tracer iz 2017? Ja mislim da je motor isti samo je dizajn malo promenjen. Ili? 

Hvala. 

Pozdrav Marko

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mr., 508 postova
  • Lokacija: Prijedor RS BiH / Pakse Lao PDR
  • Motocikl: BMW R1250GSA 2023 Trophy , Yamaha MT-09 Tracer 2017 Tech Black,
Pre 16 sati, Marko tracer je napisao:

Danas preuzet konacno. Masina je top, prezadovoljan sam :D

IMG-3f7516fa7f65bb7879af510339d62cca-V.jpg

Cestitke i mnogo kilometara bez ijednog problema. Pih bas je ruzan (tako se kod nas kaze kad vidis bebu prvi put da ne ureknes)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
On 5/29/2021 at 9:07 PM, Marko tracer said:

Danas preuzet konacno. Masina je top, prezadovoljan sam :D

IMG-3f7516fa7f65bb7879af510339d62cca-V.jpg

Prelep motor, sa srecom da se vozis! :D

Ja moj cekam jos uvek. :/

Zna li se kada ce Akrapovic izbaciti auspuh za novi Tracer?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: -
On 5/29/2021 at 9:07 PM, Marko tracer said:

Danas preuzet konacno. Masina je top, prezadovoljan sam :D

IMG-3f7516fa7f65bb7879af510339d62cca-V.jpg

cestitke! neka je sa srecom!
koliko si visok? cisto da procenim kako bi ja sa 195cm izgledao u odnosu na masinu..
i ja svoj jos cekam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 170 postova
  • Lokacija: Vranje
  • Motocikl: Yamaha mt 09 tracer Yamaha tracer 9 gt KTM 1290 SAS

Fala fala. Ja sam 182cm. Sad se na ovaj model i fuzasteri steluju po visini, tako da bi trebalo da ti odgovara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 126 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Kawasaki z750 '08 / Suzuki k7 600 '07 / Yamaha Tracer 9 GT '21

E pa dobro...

Posle dooobrih 5 dana citanja cele teme da se i ja malo oglasim, a i usput posle z750 i k7 malo i ispravim.

 

Lomio sam lomio dugo i resio i ja da narucim tracera za 2021 god. Da nagrdim dvojicu kolega koji su narucili tech camo boju jer zbog njih ja moram da cekam kraj juna :-D

info iz prve ruke, danas sam pricao sa dejanom djurkicem iz plattnera, u utorak definitivno stize u salon, trebao je danas ali zbog njakanja sa homologacijom ostade za utorak. (NEMOJ DA IDES RANO PO MOTOR DA STIGNEM DA GA VIDIM UZIVO).

 

E sad 'vako, citajuci ovu temu, sto rece jedan kolega otprilike imam utisak kao da sam vec napravio 10.000 km sa njim. Stvarno svaka cast svima na posvecenosti i dobrim savetima i misljenjima. Ono sto sam shvatio je da treba da menjam gume maltene cim uradim prvi servis na 1000 km, da odem kod nekoga ko je profi da mi podesi vesanje ili da ga promenim i da trejser nije za duga putovanja sa saputnicom. Bio ne bio, ja ga uzimam, necu traziti dlaku u jajetu a i posle R-a sve sto je uspravno ce mi biti super, nadam se. Voleo bih da sam mogao da ga probam negde, al ajd. 

 

Cim ga se docepam i provozam podelicu iskustvo, mada ne smatram da ce biti nesto preterano kompetentno posto cu prvi put voziti ovaj tip motora.

 

Sta sam jos primetio. Kolega Djoli ce definitivno morati da mi napravi onaj skid plate jer perverzno dobro izgleda.

 

Pitanje, da li za trejsera postoji neka varijanta rol bara koji ide skroz do gore maltene pod volan, da ne kazem kao na GS-u?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
1 hour ago, m1lanche said:

E pa dobro...

Posle dooobrih 5 dana citanja cele teme da se i ja malo oglasim, a i usput posle z750 i k7 malo i ispravim.

 

Lomio sam lomio dugo i resio i ja da narucim tracera za 2021 god. Da nagrdim dvojicu kolega koji su narucili tech camo boju jer zbog njih ja moram da cekam kraj juna :-D

info iz prve ruke, danas sam pricao sa dejanom djurkicem iz plattnera, u utorak definitivno stize u salon, trebao je danas ali zbog njakanja sa homologacijom ostade za utorak. (NEMOJ DA IDES RANO PO MOTOR DA STIGNEM DA GA VIDIM UZIVO).

 

E sad 'vako, citajuci ovu temu, sto rece jedan kolega otprilike imam utisak kao da sam vec napravio 10.000 km sa njim. Stvarno svaka cast svima na posvecenosti i dobrim savetima i misljenjima. Ono sto sam shvatio je da treba da menjam gume maltene cim uradim prvi servis na 1000 km, da odem kod nekoga ko je profi da mi podesi vesanje ili da ga promenim i da trejser nije za duga putovanja sa saputnicom. Bio ne bio, ja ga uzimam, necu traziti dlaku u jajetu a i posle R-a sve sto je uspravno ce mi biti super, nadam se. Voleo bih da sam mogao da ga probam negde, al ajd. 

 

Cim ga se docepam i provozam podelicu iskustvo, mada ne smatram da ce biti nesto preterano kompetentno posto cu prvi put voziti ovaj tip motora.

 

Sta sam jos primetio. Kolega Djoli ce definitivno morati da mi napravi onaj skid plate jer perverzno dobro izgleda.

 

Pitanje, da li za trejsera postoji neka varijanta rol bara koji ide skroz do gore maltene pod volan, da ne kazem kao na GS-u?

Znaci da je u utorak jedan Tech Camo moj :D . Ja sam porucio pre malo manje od mesec dana i Deki mi je takodje rekao da za mene stize u utorak ili sredu.

P.S. Sta je ,,skid plate,,?

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: -

Ako mislis na mene medju ovom dvojicom koji cekaju tech camo, ja sam u NSu u Plattneru narucio. Ne znam jel' to utice na Beogradski? :)

Promenio član Kristijan_

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 126 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Kawasaki z750 '08 / Suzuki k7 600 '07 / Yamaha Tracer 9 GT '21
7 hours ago, kodar said:

Znaci da je u utorak jedan Tech Camo moj :D . Ja sam porucio pre malo manje od mesec dana i Deki mi je takodje rekao da za mene stize u utorak ili sredu.

P.S. Sta je ,,skid plate,,?

Bice da je tako :-D Drago mi je zbog tebe ali mi nije drago zbog mene, ja cu da ga vidim pa cu po svoj prilici da ga cekam do kraja juna. 

 

Skid je ona donja zastita agregata. Ima da se kupi a kod pravih ljudi ima i da se napravi i izgleda (a i kvalitetnije je) nego kupovno. Otprilike negde izmedju 10 i 20te strane ovde imas od djolija kako je pravio za svoj u dve varijante. Kontam da bi mozda trebale odredjene izmene ako ima izmena na novom modelu trejsera

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 126 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Kawasaki z750 '08 / Suzuki k7 600 '07 / Yamaha Tracer 9 GT '21
5 hours ago, Kristijan_ said:

Ako mislis na mene medju ovom dvojicom koji cekaju tech camo, ja sam u NSu u Plattneru narucio. Ne znam jel' to utice na Beogradski? :)

Ja se iskreno nadam da ne utice...

Ni oni mi malo nisu jasni, na Dusanovcu u salonu ima barem jedno 8 skutera na stanju, dve tenere i jedan trejser 2019 ili 2020 nisam siguran. Izbacili ste novi model, vec si prodao nekoliko komada, imas relativno dobru potraznju i ti ne narucis barem po jedan u svakoj boji da imas na stanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: -

Da da. Meni nije jasno zasto su stavili oglas na polovniautomobili ako nemaju na stanju. Stavi oglas onda kad imas to sto oglasavas :)
Ali dobro, nadam se da ce brzo proci vreme pa da svako uhvati svoj primerak..

Promenio član Kristijan_

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
11 hours ago, m1lanche said:

Bice da je tako :-D Drago mi je zbog tebe ali mi nije drago zbog mene, ja cu da ga vidim pa cu po svoj prilici da ga cekam do kraja juna. 

 

Skid je ona donja zastita agregata. Ima da se kupi a kod pravih ljudi ima i da se napravi i izgleda (a i kvalitetnije je) nego kupovno. Otprilike negde izmedju 10 i 20te strane ovde imas od djolija kako je pravio za svoj u dve varijante. Kontam da bi mozda trebale odredjene izmene ako ima izmena na novom modelu trejsera

Hvala puno brate, aha to je onaj stitnik hladnjaka. U Yamahi traze oko 100e za komad lima :D

Ako imas neki kontakt ko to pravi, ti ostavi ovde :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 126 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Kawasaki z750 '08 / Suzuki k7 600 '07 / Yamaha Tracer 9 GT '21

Kolega se zove Djoli, tu je na forumu, pogledaj na ranijim stranicama ima njegovih komentara pa ga kontaktiraj. Idi nek ti uzme mere, ti ces svakako dobiti masinu pre mene :-D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1241 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2
1 hour ago, kodar said:

Hvala puno brate, aha to je onaj stitnik hladnjaka. U Yamahi traze oko 100e za komad lima :D

Ako imas neki kontakt ko to pravi, ti ostavi ovde :)

Štitnik hladnjaka je jedno, a skid plate nešto drugo. Skid plate je štitnik samog agregata.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 126 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Kawasaki z750 '08 / Suzuki k7 600 '07 / Yamaha Tracer 9 GT '21

Jao bre ja tek sad vidim da je covek pobrkao.

 Eve ti na sliku skid plate, iliti zastita agregata. A kao sto kolega Vasa rece, zastita hladnjaka je nesto drugo. Te zastite hladnjaka, poluge kvacila i kocnice, prosirenja copave i sve ostale sitnice imas na aliexpresu u proseku za 10 do 20 eura i mislim da je to sasvim ok kupovina tj da ne treba 10 puta vise placati brend.

Screenshot_20210605-210125_Google.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 126 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Kawasaki z750 '08 / Suzuki k7 600 '07 / Yamaha Tracer 9 GT '21
On 5/29/2021 at 9:07 PM, Marko tracer said:

Danas preuzet konacno. Masina je top, prezadovoljan sam :D

IMG-3f7516fa7f65bb7879af510339d62cca-V.jpg

Nego mene me zanima da vi mene kazete, konkretno kolega koji je vec pazario novi model. Da li si montirao crash bar, ako ga ima u prodaji? Pasuje li od ranijih modela ili moramo da cekamo da neko izbaci u prodaju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: CrossTourer

Pozdrav ekipi..  u potrazi sam za tracerom, ako neko ima info ili neko saznanje o modelu iz Kragujevca, 2015 god .  7500e

bio bih vam jako zahvalan..

 

edit

zvao prodavca ,motor prodat..tako da ništa, ako znate nekog da prodaje dobar primerak,zainteresovan sam

 

Promenio član gagi982

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja