Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSXR 600 K1

Recommended Posts

  • U prolazu, 4 postova
  • Motocikl: Suzuki GSXR 600 K1

Ne znam da li je ova tema pomenuta. Ali, da skratim priču i pređem na detalje. Imam Suzuki GSXR 600 K1 sa pređenih 20000km. Prošle godine sam ga zadnji put vozio u novembru. Elem, evo malo toplijeg vremena u februaru pa sam izgurao motor iz sobe, malo ga prebrisao i upalio da radi. Međutim, nakon izvesnog vremena rada na leru i mestu, temperatura je dostigla 115 stepeni i nije upalio ventilator hladnjaka. Morao sam ga ugasiti, jer mi nije bilo druge. Da li neko zna ili je imao slične simptome sa ovim? Kako rešavati?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

E sad lepo promeni i rashladnu tečnost pod obavezno. Davač najpre zalepi jer se na njega nahvata svašta nešto. A i rashladna tečnost ima svoj rok trajanja koji je oko 2 godine. Ne zbog rashladnih nego zbog antikorozivnih svojstava :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Motocikl: Suzuki GSXR 600 K1

Majstor je odradio sve što je bilo potrebno. Nova rashladna tečnost, nove svećice, nov K&N filter, nova kočiona tečnost, nove kočione pločice, pregledan skroz. U svakom slučaju hvala na savetu. :care::moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja