Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem Duchinni jaknu

Recommended Posts

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Kao što sam i naveo u naslovu, prodajem Duchinni moto jaknu. Jakna je odlično očuvana i nema nikakve nedostatke.

 

Ima tvrde protektore na ramenima i laktovima, meki protektor na leđima. Standard, što bi se reklo.

 

Napred ima dva luftera za ulaz, a na leđima 4 za izlaz vazduha i moram da priznam da su veoma delotvorni kad je vruće. Vodo i vetro nepropusna je i generalno je dosta topla kad se sve zatvori i zakopča. Unutra je mesh, a ima i zimsku postavu. Kraća je(sportska, nije enduro) ali ima onaj produžetak da ne zebu bubrezi :) Veličina je XL, ja generalno nosim 54.

 

U svakom slučaju odlična jakna i ja sam je lepo nosio. Jedini razlog što je prodajem je što mi stoji jer mi je treća moto jakna u ormanu i ne nosim je uopšte. Kupljena u tadašnjem Pegazu u Zemunu i plaćena lepih 140 evra, koliko se sećam.

 

Cenim je 60 evra. Kontakt na PP ili 064/115-0495

 

 

img20150204214218.jpg

 

img20150204214429.jpg

 

img20150204214405.jpg

 

img20150204214754.jpg

 

img20150204214818.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati Svaki Dan, 883 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: brm brm brm

Kolko si ti druze Robine visok i sirok/tezak da tako kazem, razumem sta znaci 54 i XL al Duchinni i tekstilna industrija Bac nemaju iste metre, pa je ovako lakse kad premeris lutku 1lol.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Ne piše na jakni 54, nego samo XL. Ja kažem da je 54 jer sam ja 54.

 

Odnosno, ja sam nekad bio konfekcijska pedeset dvojka ali teretana je napravila svoje. :) Imam 85 kg, visok sam 176. Može za do 180 mislim bez problema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2517 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F & NMAX155

Moja jakna je 54 ili 56, mrzi me sad da gledam, visok sam oko 184 težina 110-115. Tako da to što piše je različito od modela do modela. najbolje je probati .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati Svaki Dan, 883 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: brm brm brm

A ti si 54, pa to je lepo.

U svakom slucaju nismo gabaritno kompatibilni, steta, lepa jakna, za po gradu bi bila odlicna zbog luftera. 0takoje.gif

Ne piše na jakni 54, nego samo XL. Ja kažem da je 54 jer sam ja 54.

 

Odnosno, ja sam nekad bio konfekcijska pedeset dvojka ali teretana je napravila svoje. :) Imam 85 kg, visok sam 176. Može za do 180 mislim bez problema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja