Jump to content

Moto Zajednica

Triumph Tiger 2007

Recommended Posts

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Navodno 1050ccm, 130ks...malo mi je izgubio na 'multifunkcionalnosti'. Mozda bi mogli Cale i Caca da nam kaza nesto ako imaju neki inside info :)

Evo malo spyshots:

 

404.jpg

 

404.jpg

 

404.jpg

 

404.jpg

 

yf8E1_tiger1050foto0bf.th.jpg

 

Da podsetim kako izgleda jos uvek aktuelni model:

 

rXMkQ_index2wj.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

alal vera drug Markes na "obradi", bass sam uzivao u fotkama. Sad kako informacije stizu, "past"ujte ih ovdi....:)

 

Meni se licno najvise svidja polozaj vozaca , doduse koliko moze da se vidi i oseti sa fotki.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5344 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Meni se svidja izgled, a sto kaze Kvarisa i prethodni model sjajno izgleda :D

 

Nego, jel ono Dexterr na motoru?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
:D Nego' date=' jel ono Dexterr na motoru?[/quote'] Pa neæemo se vredjat', èo'ek ima tanje ruke i noge al' je zato napredovao u predelu baève (u odnosu na mene) A Tiger je prava bonbonica, mada je i stari uh-extra-uh 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

UFFFF ovo sam vec rekao Caletu...ima preko puta "Londona" u BG, u jednom butiku triumph TT, tirkizno plav, lep ko lutka, svako jutro kad idem pessaka na sljaku malo zastanem da mu se divim..... mozda sledece god kad skupim $ E i sl udjem i pitam gazdu POSTO?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4301 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

ja znan da Triumph od prosle godine je obeca da ce do 2010 izbacivati po dva nova modela svake godine i mozda jedan ili dva modela sa malin obradama u odnosu na proslu godinu.Ali izvuci nesto iz njih je koda in cupas zivi zub.Za sada znan da imaju proto tip Daytone 675 u fazonu Speed 3.Za Tigera sam cuja ce ce biti nesto kao supermotard(ritard).Ali opet niko od nadleznih nece nista da kaze o tome.Samo se smiju ki picke,sta znaci da ima nesto .Ali mozda ce izbaciti nekog kruzera 1500ccm ili 1800ccm.Eto tako ti stvari stoju za sada.Ostalo je da cekamo Oktobar pa da vidimo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Malo sam pazljivije pogledao slike i procitao ono sto sto se za sada moze procitati o Tigeru za 2007. i malo sam se razocarao.

 

To vise nije motor iz ekipe putnih all-roundera (V-strom/KLV, Varadero, GS, Caponord, KTM Adventure...)

Ne mogu ni da zamislim kako bi na ovako jedan Tiger nabudzio kofere, saputnika....

 

Sada mi je blizi Fazeru. Mogli su glat i ime da mu promene. Ne sumnjam da ce to biti dobar motocikl ali vise to nije to :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4301 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

djuro ako malo bolje pogledas slike to je nekid 675 i ima prednji i zadnji trap 100% isti.Deklo od altenatora je isto kao 675(mozda gresim).Ali sve je isto kao kod Daytone 675.Isto tako motor izgleda veoma mali u odnosu na vozca sta nije slucaj sa tigerom.Obrati paznju na detanje i zaboravi na oklop koji opet ima farove od 675

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
djuro ako malo bolje pogledas slike to je nekid 675 i ima prednji i zadnji trap 100% isti.Deklo od altenatora je isto kao 675(mozda gresim).Ali sve je isto kao kod Daytone 675.Isto tako motor izgleda veoma mali u odnosu na vozca sta nije slucaj sa tigerom.Obrati paznju na detanje i zaboravi na oklop koji opet ima farove od 675

 

Nadam se da si u pravu. Nije da sam nameravao da ga kupim ali mi je trenutni Tiger pravi motor po mom ukusu (jos da je V2 i to je to :) )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 783 postova
  • Lokacija: Ottawa, Canada

Motor je jako kratak u donosu na Tiger, narocito sediste. Ne znam nista o tome.

Ne vidim zasto biti skeptican na 3 cilindra. Ima ih i VW, pa sta mu fali? Pruza idealnu sintezu obrtnog momenta dvocilindrasa i snage cetvorocilindricnih motora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 783 postova
  • Lokacija: Ottawa, Canada
jednostavno nisam probao. i nekako mi nit smrdi nit mirise. Izgubis i cari cetiri a i dva cilindra.

 

Stvar je u tome sto ne izgubis ni jedno ni drugo. Ako si cuo zvuk Daytone 675-tri cilindra, tesko ces reci da nije cetvorocilindras. Caca mi je vec pricao, ali sam razgovarao i sa lokalnim dilerom, koji je odusevljen motorom. Svakako treba da probas, a 3 cilindra nisu nista novo. Imao i je i Kawa i Suzuki i Yamaha. Za Hondu se nesto ne secam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N
Izgubis i cari cetiri a i dva cilindra.

Mislim da je najbolje da mi sto vozimo cetvorocilindrase skinemo kabl sa jedne svecice i vidimo kakav je osecaj voznje trocilindrasa... :lol::lol::lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4301 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори
Izgubis i cari cetiri a i dva cilindra.

Mislim da je najbolje da mi sto vozimo cetvorocilindrase skinemo kabl sa jedne svecice i vidimo kakav je osecaj voznje trocilindrasa... :lol::lol::lol:

 

hehehe koda jases slogiranog konja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 783 postova
  • Lokacija: Ottawa, Canada
Izgubis i cari cetiri a i dva cilindra.

Mislim da je najbolje da mi sto vozimo cetvorocilindrase skinemo kabl sa jedne svecice i vidimo kakav je osecaj voznje trocilindrasa... :lol::lol::lol:

 

Probaj da skines 3 kabla, da vidis kako ide jednocilindras :twisted:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4301 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори
jednostavno nisam probao. i nekako mi nit smrdi nit mirise. Izgubis i cari cetiri a i dva cilindra.

 

Stvar je u tome sto ne izgubis ni jedno ni drugo. Ako si cuo zvuk Daytone 675-tri cilindra' date=' tesko ces reci da nije cetvorocilindras. Caca mi je vec pricao, ali sam razgovarao i sa lokalnim dilerom, koji je odusevljen motorom. Svakako treba da probas, a 3 cilindra nisu nista novo. Imao i je i Kawa i Suzuki i Yamaha. Za Hondu se nesto ne secam.[/quote']

 

Cale zaboravija si Laverdu nemo tako....evo jedna slika novog Tigera

Otncf_triumphtiger10502wu7.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4301 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

Duro za nije ovo lip motor

404.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
Duro za nije ovo lip motor

404.jpg

 

lip jeste' date=' ali to vise nje Tiger. Ovo je neka konkurencija FZ1 na primer. Ako ga ostave ovakvog, a izgleda da hoce, ostajem ja kod Stroma, a Triumph po mom ukusu je ovaj (slikala ga moja zena u Italiji iz kola, pa su malo mutne slike):

 

 

[img']http://cdn.bjbikers.com/images/imported/aX/I4bsI_dsc02497dt7.jpg[/img]

 

h51LE_dsc02496xl3.jpg

 

A onda naletim na njega u Veroni i eto ljubavi na prvi pogled:

 

404.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja