Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha XJ 600 S 2000god.

Recommended Posts

• U prolazu, 50 postova
  • Motocikl: Varadero 1000

Pozdrav svim bajkerima...Imam jedan problem ,skoro sam kupio motor Yamaha xj600 s,u super stanju,nisam je jos registrovao ali sam je palio skoro svaki dan da malo odradi a i zbog baterije.E sad tu i jeste problem,prekjuce sam je upalio i radila je oko pola sata dobro se zagrejala,ugasio sam i hteo ponovo da upalim,medjutim ispod sedista se cuo neki zvuk kuckanja,skinuo sam sediste i skontao da je zvuk iz Blackbox-a ili CDI,na pamet mi je palo da je baterija slaba pa da se zato cuje...Sutradan sam doneo drugu bateriju i upalila je kao grom,medjutim multimetar postavljen na kleme tog aku nije pokazivao nikakav uspon,nego cak postepen pad napona.Regler? Nasao sam neke cake kako se regler ispituje i po tome moj regler je ispravan,sad sumnjam na alternator,ali sad postoji jedan medju problem,probao sam da odvrnem dekl alternatora (3 sarafa) ali donji saraf izgleda nece moci da se odvrne,mozda ce puci,gornja dva super idu.

Pitanje,sta stradava ako je alternator u pitanju,stator,rotor ili nesto trece i da li mozda postoji nesto izmedju svega toga da nije u redu a da nije alternator,jer plasim se ovog sarafa...Hvala unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Aktivni korisnici   0 članova

• Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

• Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja