Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: k25

Postovani drugari na dva i vise tockova...

 

Prvenstveno imam zelju,posle i plan da posetim/obidjem Maltu motorom.

Da li neko ima neke preciznije informacije o trajektima,cenama,rutama???

Gledao sma mesta polaska trajekta,ali nisam uspeo da dodjem do cena.

Takodje,sta videti dole (znam,svasta se moze naci na netu :) ) ali me interesuje

iskusto nekoga koje mozda bio ili zna nekoga ko je imao slicno putovanje???

 

Hvala

 

Pozz :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati Svaki Dan, 883 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: brm brm brm

Ja sam bio letos na Malti, plan je bio da iznajmim motor ili auto... e sad to je bio plan. Malta je mala, jako mala, tesko zamisliti koliko mala, a jos teze zamisliti koliko kvalitetan gradski saobracaj ima. Tako da sam na kraju skoro sve sto sam hteo obisao gradskim prevozom. U nekim trenutcima bi mi bilo lakse da sam imao auto sa klimom, ali motor...sumnjam. Jednostavno ostrvo je jako malo, putevi su svi 2 trake, vikendima a iskreno i radnim danima krcati kolima, nema nekog mesta za provlacenje ili zezanje. Putevi su ne narocito dobri, dosta se toga radi i popravlja ali realno je to srpski kvalitet puta. I jos jedna anti moto stvar, motore ne mozes da parkiras na mesta za automobile, nego samo na namenska mesta kojih ima izuzetno malo. Ja sam stekao utisak da prilicno mrze motore na malti, skroz suprotno sa kontinentalnom Italijom. Dok u Rimu imas ulice i ulice pune motora, na Malti ce u toku dana proci par skutera i to je to. Ima nesto quadova i svuda u znaci za zabranjen offroud...

 

Malta je prelepa da se ode i uziva, al za voznju motora je jednostavno premala.

 

 

Ukratko ako oces da obilazis Maltu motor, idi na Sardiniju ili Siciliju :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Kikinda

Ja sam trenutno na Malti, ostajem do 13.Dec.Ako se odlučiš da dodješ ili ti trebaju još neke dodatne info, tu sam.

 

Malta je dugačka svega 25 km, cini mi se.Za par dana možeš obići sve atraktivnije destinacije ali po meni, nista posebno lepo ili zanimljivo u odnosu na Italiju ili Španiju.Jedina prednost Malte je što je nešto jeftinija.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: k25

Ja sam trenutno na Malti, ostajem do 13.Dec.Ako se odlučiš da dodješ ili ti trebaju još neke dodatne info, tu sam.

 

Malta je dugačka svega 25 km, cini mi se.Za par dana možeš obići sve atraktivnije destinacije ali po meni, nista posebno lepo ili zanimljivo u odnosu na Italiju ili Španiju.Jedina prednost Malte je što je nešto jeftinija.

 

To mi je u planu za sledecu godinu

ali posle par procitanih postova polako odustajem od ideje odlaska motorom tamo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati Svaki Dan, 883 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: brm brm brm

Ako mozes da isplaniras nekako 2 dana izlet, a da ostatak nesto drugo vozis to bi ti bilo ok. Al ostrvo je stvarno malo, ne mozes da zamislis dok ne vidis. Evo poredjenje sa Beogradom, ovo je otprilike 1:1. Nije da te sad odgovaramo, nego da se ne razocaras.

 

KE29FHH.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja