Jump to content

Moto Zajednica

Potres mozga za kraj sezone :)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco Super 9

Uvek postoje privatni i ovlasceni saobracajni vestaci ako se usude da nesto izmuljaju. Platis, dobijes parnicu pa ih jos dodatno oderes. Samo hrabro i odlucno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

"Ja sam izasla na put i krenula da vozim, a on me je stigao i udario otpozadi, ko zna koliko je brzo isao kad mi je okrenuo auto od udarca!"

 

Auto na slikama sa uvidjaja stoji popreko na cesti i udaren je bočno, tako da se macka malo zeznula sa izjavom da sam je "Stigao" a i tesko da motor od 125ccm moze da ide toliko brzo da zarotira auto na cesti! A da pri tom ne ostanu nikakvi tragovi guma...

Neko je preko telefona posavetovao sta da slaze... ali se zeznula jer njena prica nema teorije da prodje...

 

Brate popizdeo sam samo citajuci ovo >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

"Ja sam izasla na put i krenula da vozim, a on me je stigao i udario otpozadi, ko zna koliko je brzo isao kad mi je okrenuo auto od udarca!"

 

Auto na slikama sa uvidjaja stoji popreko na cesti i udaren je bočno, tako da se macka malo zeznula sa izjavom da sam je "Stigao" a i tesko da motor od 125ccm moze da ide toliko brzo da zarotira auto na cesti! A da pri tom ne ostanu nikakvi tragovi guma...

Neko je preko telefona posavetovao sta da slaze... ali se zeznula jer njena prica nema teorije da prodje...

 

Brate popizdeo sam samo citajuci ovo >:(

Pa nju treba odrat da joj ne ostanu pare ni za autobus do kuće, mamu joj lažljivu. Jel joj to izjava za zapisnik? Treba je :rat3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: SV 650 S

"Ja sam izasla na put i krenula da vozim, a on me je stigao i udario otpozadi, ko zna koliko je brzo isao kad mi je okrenuo auto od udarca!"

 

Auto na slikama sa uvidjaja stoji popreko na cesti i udaren je bočno, tako da se macka malo zeznula sa izjavom da sam je "Stigao" a i tesko da motor od 125ccm moze da ide toliko brzo da zarotira auto na cesti! A da pri tom ne ostanu nikakvi tragovi guma...

Neko je preko telefona posavetovao sta da slaze... ali se zeznula jer njena prica nema teorije da prodje...

 

Brate popizdeo sam samo citajuci ovo :(

 

 

Takodje...

Vrh bezobrazluka...

Kamere su preko potrebne za ovakve i slicne situacije,

ja kad sam "pao" u junu policija kaze pod ne razjasnjenim okolnostima,

nije bilo drugih ucesnika u nezgodi. Pao na pravcu,suv put cist nije masan,nije bilo peska ni kolotraga,

imao trag kocenja nesto ispod 5m ,hitna napisala sudar sa autom a auta nema u izvestaju policije 1neznam.gif

ostecenja na motoru jos uvek nisam shvatio kako su nastala a na kacigi sa desne strane crna farba a

pali smo na levo... Jos uvek nemam pojma sta se desilo kao "setices se za mesec dva" ali nema nista od toga...

Samo kamera i nema price sta i kako sve je vise nego jasno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 226 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica, Lacarak
  • Motocikl: Honda Rebel CA125, u potrazi za VF750C Magna :)

Trenutno gledam novu opremu, kao sto ranije napisah, sad ne zurim cekam van sezonski popust ili praznicnu akciju da izvucem sto bolju opremu za neku pristoju svotu, ako preostane ko zna mozda bude i za kameru :)

 

Srecom kod mene su saobracajci odradili pristojan posao i ide krivicna samo protiv nje, da su uvazili njenu izjavu teretili bi i mene jer da sam stvarno stigao onda sam kriv...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

Ako sam dobro shvatio pricu momak koji ti je prvi prisao nakon pada je vozio iza tebe. Ako je video dogadjaj imas direktnog svedoka. O spomenutoj zeni ne bih trosio reci.

 

Sve u svemu zelim ti brz oporavak, debelu naplatu stete i jedan lep primerak Magne.

 

P.S. Inace planiram i ja da nabavljam Sand 2 i isto sam visok mada me ima i podosta u struku i ramenima. Trebalo bi u dogledno vreme da svratim do jedne beogradske prodavnice koja bi trebalo da drzi Rev'It pa ti javljam velicine i cene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Ne znam da li u krivicnom zakonu ima nesto o falsifikaciji, laznoj izjavi, obstrukciji pravosudja zarad izbjegavanja krivice i slicno?

Pa da dobije po nosu i za to lupetanje ako ikako moze.

Svi grijesimo i svima se to moze desiti, ali ako pogrijesis, red je da se izvines, a ne da izvrces cinjenice, lazes i krades. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Da si je udario autom, bez povreda, pa da da laznu izjavu kako bi se izvukla (iako ni to ne odobravam) i po jada, ali u ovoj situaciji gde te je tako ranjivog lansirala u kanal pri cemu te pukom srecom ipak samo malo povredila, a mogla te izlomiti kao grisinu, pa cak i ubiti, davajuci ovakvu izjavu je pokazala kolika je stoka.

Sto rece mile, desavaju se previdi, svima nam se moze desiti, a posebno saobracajno zbunjenim zenama, ali nek bude covek pa kaze "ako kako mozes oprosti mi" i sve ucini sto je u njenoj moci da ti se iskupi. Ja bih se u toj situaciji majke mi zapitao da li ista jos da trazim sem nadoknade materijalne stete. Ali ne, ona dzukela tebi tako skrcanom jos izjavljuje toliko bezocnu, bezobraznu i ociglednu laz, da bi svoje dupence oslobodila teske krivice.

 

Nisam osvetoljubiv, ali ona zasluzuje da je na sudu izvrnes na postavu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 226 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica, Lacarak
  • Motocikl: Honda Rebel CA125, u potrazi za VF750C Magna :)

Prvih par dana me to strasno nerviralo, a sad se ponasam kao da se nista nije ni desilo i cekam da pravnik zavrsi svoj deo posla pa kakav god rezultat da bude, jedino sto mi smeta je sto ne smem da pocnem sa radovima na ljubimcu dok osiguranje ne zavrsi procenu stete...

Jeste da je hladno ali je nema padavina moglo se jos koji dan voziti :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 226 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica, Lacarak
  • Motocikl: Honda Rebel CA125, u potrazi za VF750C Magna :)

Mozda je jedna od izvcenih pouka da ne iskljucuje vise elektroniku? :D

 

Mile omasio si temu, cini mi se da je ovo trebalo ici kod Pande 1nanana.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Ne znam da li u krivicnom zakonu ima nesto o falsifikaciji, laznoj izjavi, obstrukciji pravosudja zarad izbjegavanja krivice i slicno?

Pa da dobije po nosu i za to lupetanje ako ikako moze.

Svi grijesimo i svima se to moze desiti, ali ako pogrijesis, red je da se izvines, a ne da izvrces cinjenice, lazes i krades. :)

 

Mile, davanje lažne izjave je krivično delo, ali samo od strane svedoka i veštaka. Okrivljeni, pa tako i ovaj zlojeb od babe ima pravo da se brani na sve moguće načine, pa i lažima. Nije moralno, posebno u ovakvim situacijama, ali je zakonito1neznam.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1060 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzuki Gsxs 1000

Mozes da snimis stetu u osiguranju u kome je ona osigurana,pa da popravljas motor.Tu procenu stete posle placa osiguranje onog koji je skrivio nezgodu ili on sam.Ti ako nisi kriv ne placas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: Honda PCX 125

Msm da je bolje da odes u njeno osiguranje i sam platis procenu stete(2-3000 din), a onda oni moraju da ti isplate tu sumu..ako odes ovako oni ce ti proceniti dosta manju stetu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 188 postova
  • Lokacija: Odzaci
  • Motocikl: Yamaha 535

Šta god gospođa rekla neće joj pomoći, slika govori više od hiljadu reči, a nisu ni sudije toliko naivne da poveruju da sa motorom okreneš auto. Kolika to sila treba da bude da okreneš auto težak oko 1000 kg za 90 stepeni a da vozač koji je udario u prepreku ostane živ.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1452 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Cista fizika. Pretvaranje kineticke u potencijalnu energiju je cudo, a inace se uci jos u osnovnoj skoli, u sedmom razredu, cini mi se...

Primere iz svakodnevnog zivota imas na pretek, od udarca kamena u sajbnu ili msku auta, do stete koju moze naneti udarac u npr zeca od 3-4 kg...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja