Jump to content

Moto Zajednica

U Kraljevu teško povređen tinejdžer-motociklista

Recommended Posts

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Žao i mi je i tog momka i njegovih roditelja i nadam se da će se oporaviti. Vjeko je napisao da je dečko prvi razred srednje škole i da je tada u Kraljevu padala jaka kiša. Samo me zanima ko je detetu dao motor da ga vozi po nevremenu, na prometnom putu. Strašno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Svojevremeno sam i ja pogrešno prosledio vest o nezgodi bajkera, koja se, srećom, nije završila fatalno, u temi "Crna hronika", pa mi je Guliver na to skrenuo pažnju, sa pravom, da ne prizivamo zlo. ChoFeE je napravio kao i ja, nenamernu grešku, pa molim administratore da temu prebace u "Motoristi na drumu".

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Karađorđevo-Bačka Palanka-Kraljevo
  • Motocikl: Suzuki gsx 750f

Čim bude više informacija, pišem. Ne bih da ostavljam ovde neke neproverene stvari.

Da, tema nije za CRNU HRONIKU.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Karađorđevo-Bačka Palanka-Kraljevo
  • Motocikl: Suzuki gsx 750f

Sad tema može u crnu hroniku. Dečko je danas preminuo. Povrede su bile isuviše teške i nije idržao. Prva godina gimnazije...

Nije stigao da poživi koliko zaslužuje.

Nek mu je večna slava!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2735 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Pretrnuh..... Pocivaj decace u miru! Nisi saznao sta je zivot, a izgubio si ga! Saucesce ozaloscenima.

 

Zivot je paucina, krhk... Lako se gubi. Pazimo se ljudi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: SUBOTICA

prema izveštaju novinara i ovde što je napisano nigde se ne spominje kubikaža motocikla!!!!! žalosno je i tužno što je dete izgubilo život na takav način .dete počivaj u miru .....

samo da napomenem da bi bilo fer i pošteno objasniti narodu i budućim pokoljenjima mladih bajkera iliti tinejdžera da o kojem se motoru radi i dali je dečko imao položenu kategoriju.. i ja sam roditelj koji ima ćerku pa joj ne mogu ništa zabraniti kad ona neće. ljudi shvatite to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Karađorđevo-Bačka Palanka-Kraljevo
  • Motocikl: Suzuki gsx 750f

Dečko je danas sahranjem. Da ne objašnjavam sve šta se dešavalo, jer puno toga je "rekla kazala", tako da ću se uzdržati od neproverenih priča.

Dakle, pre 7 dana se sve dogodilo. Kiša je padala, vidljivost loša... Šta je bilo u toj raskrsnici, niko tačno ne zna. Navodno da mu je oduzeta prednost. Taj terenac CG tablica, koji ga je udario, se kretao prilično brzo. Dečak je toliko teško povređen da je to strašno. Obe noge su mu bile smrskane, lobanja pukla (imao je kacigu) ruke... Nema dela tela koje je ostalo netaknuto.

Verujte da je bio lep kao lutka. Jedan moj đak reče :" Što ode najbolji od nas?" Niko se ne miri sa tim.

To je generacija rođena 1999. Uvek sam ih gledao kroz prizmu "Milosrdnog anđela"zbog toga, godine rođenja. Još su oni sjajni šta su njihove majke preživele dok su im bili u stomacima.

I onda, ovako dete ode...

Filip nije stigao da bude bajker. On je dečak koji je voleo motore. Voleo je život, ali nije stigao da iskusi sve njegove čari.

Bilo je puno pitanja, da li je imao dozvolu, ko je dao detetu motor... Imao je dozvolu koja se u Švajcarskoj izdaje za one koji su navršili 14 god ( računam kao nekad kod nas PSP). Tata mu je živeo u Švajcarskoj, a majka u Francuskoj, a on ovde sa babom i dedom. Ne znam ko mu je dao motor. Sami prosudite.

Mada, kasno je sada za sve priče. On je skroz otišao.

ZA SAFETA: Ako želiš svom detetu dobro, onda to što zabraniš mora da se poštuje. Recept za dobro roditeljstvo se sastoji u dve stvari: LJUBAV I DISCIPLINA!

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Tragedija. Oduzeta prednost. Ljudski život je za neke kao život komarca. A i kiša je zlo. Vozačima automobila je vidljivost mnogostruko smanjena. U kombinaciji sa moći, inertnošću, nebrigom, bahatosću, opijenošću, pijanstvom - smrt je izvesnija. Ovog puta je poginulo dete, sutra će neko drugi...Kad je kiša obavezno oblačite fluo prsluk.

 

Moje najiskrenije saučešće neutešnim roditeljima i prijateljima. :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja