Jump to content

Moto Zajednica

suzuki samurai

Recommended Posts

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Kompletno sredjen. Ulozeno mnogo rada ,a i para. Komplet limarija, zastita farbanje, ogibljenje, pretresena sva struja, sva ulja i tecnosti nove. Skinuti plasticni rubovi i pragovi i odradnjeni od lima. Registrovan do januara. 1000ccm benz-plin. 2200e ili zamena za neki jtd stilo,libra ili for mondeo od 2001 god pa mladji ili za cross 4t

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Putnicki automobil kupljen za kes tako da sad dolaze u obzir samo zamene za neki motorcic. Najvise bi odgovaralo ne tt, xr i slicno , prednost ako ima sm tockove. Ali moze i drugi tipovi motora samo da bude neke doplate. Naravno nemojte mi nuditi tt iz 96 god u 2000e jer cu u tom slucaju dici cenu dzipa na 4000e. Kazem to jer je bilo vec takvih bolida.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

A po kojoj onda logici taj samuraj iz 85 god moze da kosta 2000 evra..

 

Bar ja nikad ne bi dao tolike pare za to godiste..jbt. sledece godine 30 godina okruglo..

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Po toj logici sto na oglasima imas i starije u raspad stanju za 2500. Iz nekog razloga taj auto ima vrednost. Lovci ga obozavaju. Jako je mali i prolazi i tamo gde veci terenci ne mogu. Pri tom registracija smesna kao i potrosnja. Verovatno nisi upucen u njihovo trziste. Sad da li on vredi tebi 500e, meni 1000e a nekom 3000 sve zavisi koliko je kome potreban. To nije automobil da izadjes na autoput i vozis se 500km u cugu. Vec da prodje po snegu i blatu tamo gde drugi ne mogu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

A da ne pominjem koliko me je kostala restauracija, sto para, sto zivaca ,sto vremena. Radio sam ga za sebe tako da i ne ocekujem da vratim sve ulozeno. Ali situacija se okrenula i mora na prodaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

E jbga sad gavro, koliko je tebe koštala restauracija ne utiče na prodajnu cjenu.

 

Utiče to koliko je restauracija bila uspješna, jer ako je odrađena kako treba godine se ne gledaju, nego opšte stanje. Pogotovu kad je o ovakvim spravama rječ ne možeš gledat 5 godina razlike, jer ne znače skoro ništa, a dobro restauriran samuraj iz 85 vrjedi ko fabrički iz 2000te. Ove sprave drže cjenu zbog svoje specifičnosti i ne pate od pada vrjednosti kao obični automobili

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Bas zato i nisam pominjao koliko me kosta niti to ima veze sa mojom cenom. A koliko je uspesno odradjen uverice se svako ko dodje da pogleda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Iz privatnih razlog u zadnje dve nedelje nisam stigao ni da upalim dzip. Skuplja se prasina na muceniku umesto da ga neko vozi. U zameni i dalje ista cena i moguca je za sve sto nije skuter ili kinez. Za kes lepo snizenje. Ko je ozbiljno zainteresovan nek pozove,dodje,vidi,proba...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja