Jump to content

Moto Zajednica

Burgman 125/150 Pantheon 125/150

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 132 postova
  • Lokacija: Loznica

Hajde ko ima iskustva u vezi sa Burgmanom 125/150 i Pantheonom 125/150 4t neka ih podeli sa nama. Inace nasao sam malo o ovim skuterima na ovom forumu pa bih voleo da sada napisete nesto vise. Cini mi se da u poslednje vreme ima vise ovih skutera u ponudi nego i ranije i pristupacni su pa su mi postali zanimljivi,. Pre svega u poredjenju sa Piaggio grupacijom koliko su ovi modeli skuplji/jeftiniji za odrzavanje da li su pouzdaniji/nepouzdaniji ili su tu negde? Potrosnja, vrline, mane, poredjenje, sve sto znate. Dole cu postaviti slike da se vidi na koje konkretno modele mislim.

post-17577-0-06807000-1407839319_thumb.jpg

 

post-17577-0-35659200-1407839339_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 746 postova
  • Lokacija: Lazarevac

Ništa manje pouzdani ili nepouzdani od npr.dobro si uporedio Piaggio grupacijom.Samo što je na ovom tržištu Piaggio zastupljeniji pa i delova za njega ima više,što našem kupcu kome su polovni delovi cenovo pristupačniji više odgovara. Imao Dylana 125 a imao i ET-4 125 i Liberty 125.Ako uzmeš neko đubre pa hoćeš da ti vozilo bude tačno pod konac i tip top to košta bez obzira koje je marke....Sreća poaviše se Kinezi sa svojim 125 i 150 agregatima koji su replika Hondinih,a ima sada i po otpadima čini mi se malo više azijskih modela.Nemože da se poredi Piaggio agregat 125 i 150ccm sa Hondinim 125 i 150ccm.Honda je brža,startnija manje troši.Honda je mnoooogo udobnija od Piaggia...nego bio talas poštarskih Liberty-a pa se ljudi primili,ET-4 je jedno neudobno đubre,koje svoje mane kompenzuje metalnom karoserijom i da kažemo retro izgledom.Iz mog skromnog iskustava mogu da potvrdim sentencu Honda pa tri mesta prazna pa tek onda otali proizvođači.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda Dylan 150

Moja Honda Dylan 150 ima oko 66000 km. Ne trosi ulje, masina i sve oko nje onako kako je izaslo iz fabrike. Zvono i lamele fabrika! Prednji deo variomata i disk ovog proleca sve novo. Za druge proizvodjace neznam, nisam imao, ali u Hondu imam neograniceno poverenje!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tvrdo kuvan, 472 postova
  • Lokacija: Blokovi
  • Motocikl: mi je mnogo glasan.

Honda je motor, sve ostalo je sve ostalo. Imao sam polovnog kineza sa Hondinim agregatom. Presao sa njim 9.000. Nikad menjano ulje. Isao i kroz oranice, brda doline, vodu i sve u fulu. Mogu tek da zamislim prave hondine skutere.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

Imao Hondu pantheon 150 ccm,ima delova u ponudi,sve mozes sam,cela generalna 40-50eur,agregat ceo sa garancijom 100e,mada to je izdrzljiva mrcina ali nemoj dugo pun gas vec na 2/3...

 

fotografija1289resize.jpg

 

eno krije se iza drveta..1neznam.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja