Jump to content

Moto Zajednica

Dijafragme, kitovi, dihtunzi za sve karburatore cak i one jako stare

Recommended Posts

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

Postavio sam temu ovde u garazu jer mi se cini da je vise mesto tu nego u prodavnice, pa ako treba premestite, ali mislim da ce se pre ovako naci.

 

Moj kum ima Africu RD03 i imao je problem sa membranom, air cut of valve. Trazili smo i u centru S, i kod dilera u Nemackoj, jednostavno nisu imali na stanju, niti su mogli da poruce. Pored toga prodavala se u setu sa jos dosta delova pa je i cena bila visoka. No ni to nije bio problem samo da smo mogli da kupimo to.

 

Preko foruma za Afrike nasao sam sledecu web prodavnicu http://www.nrp-carbs.com/

Imaju sve delove za skoro sve karbratore od 1960 godine, i ne prodaju ih u setu, vec mozete da kupujete pojedinacno. Veoma su povoljni, preko maila usluzni i mi porucismo za nas.

Sajt im nije apdejtovan, tako da ako vam nesto treba samo im napisite mail. Znam da mnogi ljudi imaju agonije sa starim karburatorima i da ne mogu da nadju delove, a ovi su bas specializovani za izradu delova koji se fabricki vise ne proizvode.

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 537 postova
  • Lokacija: Virovitica
  • Motocikl: 916 SPS; M900;A35 AML Racing

Postavio sam temu ovde u garazu jer mi se cini da je vise mesto tu nego u prodavnice, pa ako treba premestite, ali mislim da ce se pre ovako naci.

 

Moj kum ima Africu RD03 i imao je problem sa membranom, air cut of valve. Trazili smo i u centru S, i kod dilera u Nemackoj, jednostavno nisu imali na stanju, niti su mogli da poruce. Pored toga prodavala se u setu sa jos dosta delova pa je i cena bila visoka. No ni to nije bio problem samo da smo mogli da kupimo to.

 

Preko foruma za Afrike nasao sam sledecu web prodavnicu http://www.nrp-carbs.com/

Imaju sve delove za skoro sve karbratore od 1960 godine, i ne prodaju ih u setu, vec mozete da kupujete pojedinacno. Veoma su povoljni, preko maila usluzni i mi porucismo za nas.

Sajt im nije apdejtovan, tako da ako vam nesto treba samo im napisite mail. Znam da mnogi ljudi imaju agonije sa starim karburatorima i da ne mogu da nadju delove, a ovi su bas specializovani za izradu delova koji se fabricki vise ne proizvode.

 

 

To je zlata vrijedna informacija , hvala . ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

a koliko jos na cenu proizvoda treba da se doplati da deo stigne na kucnu adresu?

 

ti kad iskopaš temu to mora da ima bar 4 godine :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja