Jump to content

Moto Zajednica

Da li je moguce?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 132 postova
  • Lokacija: Beograd>kod Bigz-a

Pozdrav svima!

 

Predhodnih mesec dana intezivno pratim oglase za polovne motore. Posto mi je budzet prilicno jadan, vise obracam paznju na starije modele; medjutim: da li je moguce da ova dva modela, dole su linkovi, mogu sa ovim godinama da predju ovoliko koliko je navedeno? Sve da su ih i gurali vise bi presli...?

Molim sve koje imaju bilo kakva slicna iskustva da me upute; da li se uopste isplati uzimati nesto ovoliko staro koliko god da je preslo?

A da; motor bi koristio pre svega za lagana putovanja po Srbiji i okolini.

 

http://www.moto-berza.com/ponuda.php?id=8364&trazi=1&ur=1&model=63&cena=2&m=Suzuki-gsx750es

http://www.moto-berza.com/ponuda.php?id=7642&trazi=1&ur=1&model=62&cena=2&m=Honda-CB-650

P.S.

Da ne bude zabune, meni su ovi modeli jako lepi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 186 postova
  • Lokacija: NBG

Nema teorije,osim,ako nije rađena generalna,pa su vraćali sat,ili su samo vratili sat.Što kaže Maki 97 000,možda su izostavili jednu nulu.Pa ja sam kupio nov motor,i sve zajedno sam ga vozio 3-3,5 meseci,pa sam mu nabio skoro 2 000 km. :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2842 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

cuj, ona honda mnogo dobro izgleda za tu lovu. nikako ne idi sam, povedi nekog ko se dobro razume, meni se cini odlican odnos kval/cena, tj cena je bas dobra- po meni. a kilometraza neka ti je na drugom mestu, najvaznije je kako je odrzavan motor. mada, ima ljudi koji kupe spravu i ni ne voze je, mada je to jaaaaaaaaako retko. ovo, mislim, vredi da pogledas, ako je tako dobra

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Prvi motor je bio Davorov (Quasaar) sa foruma i sigurno je presao mnogo vise. Skoro ga je prodao, ali neznam zasto sada ovaj prodaje njega. Inace je novi vlasnik clan foruma.  Mislim da mu je nick Boske, a u avataru ima taj motor. Ali je cena jos bila spustana i to je davao na rate.

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=14128.0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 132 postova
  • Lokacija: Beograd>kod Bigz-a

Hvala na brzim odgovorima!!!

I meni je bilo cudno, ali izgleda da je greska do samog sajta; verovatno svim motociklima fali jos jedna nula. Definitivno bih vodio nekog sa sobom ako bi se odlucio. Mada me sad kida sto nemam dovoljno love za Virago 535 u odlicnom stanju (doduse 89.-o je godiste) za 1800e

Evo link (druga odozgo)

 

http://www.motocivija.com/page.php?cat=yamaha

 

Mislim da izgleda boli glava...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Suzuki je bio moj! ima nesto preko 97000km. Prodavao sam ga na rate forumaima zato sto sam ga i ja tako svojevremeno kupio od Dexterr-a, i znam da nije lako izdvojiti pare u cugu. Mogao sam tako da ga prodam zato sto meni sva kinta treba do maja, a Boske mi se cinio kao neko kome mogu da verujem na rec da ce mi platiti. Video sam da ga on prodaje, a isto tako vidim da i svoj dosadasnji motor prodaje sa mogucnosti zamene za uljaru. Momak ima svoje motive i racunicu i u to necu da ulazim. Na forumu je u vezi moje bivse Suzane zatrazio pomoc u vezi struje. Kaze da lose puni kada vozi pod svetlima. Ja nisam imao problema sa strujom, i verujem da to ima veze sa tim sto je motor nekoliko meseci stojao kod mene u garazi i da je doslo do nekakve oksidacije kontakata, ali ne mogu da tvrdim nista. U svakom slucaju, motor je u dobrom stanju, mene je zadovoljio u potpunosti, isao sam nekoliko puta na duze puteve po inostranstvu sa njim, ali mi nije odgovarao za neke stvari koje planiram. U vezi Suzane slobodno postavi pitanja sadasnjem vlasniku Bosketu, koji je clan foruma a nick mu je boskegsxr. Ako su otrebne informacije o proslosti motora, tu sam. Ja sam ga vozio oko godinu i po dana, ja sam ga farbao, radio neke dorade,... Inace taj motor poznaje dosta forumasa koji poznaju mene, pa se mozes raspitati.

 

Sto se tice kilometraza motora, taj problem vec duze vreme postoji na motoberzi. Verovatno su lose izdefinisali duzinu polja pa im nestaju nule.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja