Jump to content

Moto Zajednica

Dakar Reli 2009 - u Južnoj Americi

Recommended Posts

  • Vlasnik sajta, 5344 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Online timezone konverter kaze ovo:

 

10:19:17 Thursday January 8, 2009 in America/Argentina/Buenos_Aires  converts to

13:19:17 Thursday January 8, 2009 in Europe/Ljubljana

 

Daylight Saving Time is in effect on this date/time in America/Argentina/Buenos_Aires

Daylight Saving Time is not in effect on this date/time in Europe/Ljubljana

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

Online timezone konverter kaze ovo:

 

10:19:17 Thursday January 8, 2009 in America/Argentina/Buenos_Aires  converts to

13:19:17 Thursday January 8, 2009 in Europe/Ljubljana

 

Daylight Saving Time is in effect on this date/time in America/Argentina/Buenos_Aires

Daylight Saving Time is not in effect on this date/time in Europe/Ljubljana

 

nemojte da kazete da je kod nas i u sloveniji isto vreme ja sam mislio da zaostajemo jedno dve decenije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1893 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

   Evo sad mi je preko dakar sajta stiglo upozorenje da cilj posle178 km . Pitanje dali cemo moci da pratimo rezultate usput .

 

Ma ne verujem im nista, evo po njihovom startovalo 10 motora ??? ??? ??? ??? ???

Ma jeste odustalo 130-140  ljudi preko noci >:( >:(

Ko rece za ono pismo ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2898 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Bolje da im posaljemo podvarijantu "raspevanog telegrama", samo sto bi nas nosio bejzbolku i mlatio one debile zaduzene za sajt i pracenje trke ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Krenuli su dva sata kasnije i skraceno je na 178 km. Eno sad prosli prvi kroz 38. km, Lopez je prvi, vreme mu je 33 minuta, mora da je surov stage kad mu je trebalo 33 minuta, znaci da vozi 60 na sat, opet krljanje danas znaci  :-[

 

Drzimo fige nasim carevima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Brate Mili, koje ludilo su slike! ZIvotni san! Mocno izgleda stvarno sam ponosan i stvarno nam je ucinio zescu cast sto nas predstavlja tamo, nikad do sada mi Dakar nije znaci ni priblizno ovoliko!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2583 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

 Opet moram neku o Bozi . Ko o cemu baba o ustipcima ali moram , zasluzio je . Slike su sveze ali ih salju na kasicicu , kao sto vidite . Sve sto dobijem postujem ovde i verovatno ste jedni od prvih koji ih vidite . Do danas su mi slalii Gaborove ali ih sada nema . Valjda brzo vozi od kad mu je Boza repariro motor pa ne moze fotograf da ga uhvati a ja vezu u helihopteru nemam . Danas bi trebalo da bude laksa etapa  ali videcemo , nikad se ne zna . Samo jos da izdrzi dva dana i onda je na konju . Mislim danas i sutra a prekosutra je dan odmora . Organizator kao da je znao koji datum da izabere .   10 . Januar su izabrali za pauzu a na isti taj dan pre 38 godina se rodio nas junak BOZO RISTIC , ime mu je Bozo samo da znate , tako bar pise u pasosu . Ipak sacekacu jod dva dana da  mu cestitam .

 Veceras u 2 dnevniku RTS-a bice snimak sto ste videli na eurosportu , kako nasa dva junaka pokusavaju da osposobe Gaborov motor . Neka neko i meni snimi i postavi na youtube posto ovde to nema sanse da vidim .

 Drugari danas sam vozio dva sata stojeci na off roadu i na internet sam skoro dosao puzeci uz kombinaciju hodanja na rukama . Juce je Boza bio na stazi minimum 18 sati jasuci na motoru . Ne znam sta reci . Otvorite youtube , pratite li videa  na sajtu Dakara . One dine , ono je zlo . Meni je nejasno kako oni to rade. Svaka cast svim ucesnicima ,  to je ipak vise od igre .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

 Opet moram neku o Bozi .

 

Komsija, jel to mozda onaj isti Bozo iz tvog putopisa sto je na zaprepascenje tajaca dolivo ulje i forsiro GS-a sa "suvim" kardanom na relaciji tajland-laos-kina i nazad???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja