Jump to content

Moto Zajednica

Super Tenere VS. Africa Twin

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: selo vojska
  • Motocikl: suzuki bandit 1200s

jedini koji ne treba slikati i dokazivati je Jager. njemu vjerujem. cuo sam da mu cestari nude posao tj. da mu ugrade ralicu za snjeg a za nagradu bi mu kupili bolji motor - Yamahu super tenere.

 

Juuuuuuu! Sačuvaj Bože! Šta će mi ta nekretnina?! :D

Jedino ako počnem da skupljam staro gvožđe za otpad ...

 

javno pozivam vlasnike at i st da na prvom skupu ili sta vec daju meni da probam to cudo tehnike a kao obezbedjenje dajem kljuceve ob bandita ako nesto sjebem svojom krivicom.dovoljno je 2km da vidim to cudo,il ce me fascinira ili razocara nema trece.

 

Evo javno ti odgovaram da imaš moju AT na probu! :D

A i ja bih rado probao tog Bandita, nisam do sada imao prilike.

 

Kako gde su .... Pa po garazama pokusavaju da osposobe motore za pocetak sezone ,, super lepak , kanap i ostala pomocna sretstva kako bi se prikrpilo da ide :zvizduk:

 

How yes no... To samo ovi teneraši sređuju svoje kanturine. Kakav uzaludan posao! Pa nikad od g.... pita biti neće.. :D

Ja danas bio sa ženom do N.Kneževca i nazad, montirao sa Svetcem štitnik na auspuh, provozao se malo solo po gradu... Danas oko 200km :D

na prvoj voznji ako se vidimo rado se menjamo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

ima rešenja za naše prijatelje afrikance.,.. samo par poboljšanja ne bi li se njihov motor primakao performansama naših...

 

http://www.africanqueens.de/html/rallye_forte_ii.html

 

Forte-II-blau-Spinne-a.jpg

 

doduše za tihj 20tak konja plus treba povećati kubikažu na 890ccm za samo 4.950,00 EUR :lol: :lol: :lol:Sredjivnjanje motora za Afriku

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Pa oni Peco imaju zuljeve od zavrtanja.. a ne mi :zvizduk:

 

@ Nastasovic, mozes moju teneru da probas :zdravo:

 

Goso.. provalio te Zex.. stas sad? :P

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Popsi ti si izgleda trazio poboljsanje za teneru a naleteo na afriku ??? Google je cudo :zvizduk:

 

kod nas nema potrebe za poboljšanima a ako bi baš želeli još snage onda unutar se ubaci motor od TDMa 850 ili još bolje 900, nazad staviš 18cu i dobiješ ubicu KTMova :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1740 postova
  • Lokacija: JAGODINA
  • Motocikl: Tomos 14M BMW R 26 BMW R 65 BMW R1150R

Evo ga Popsy na proslogodisnjem EXIT-u sa njegovim drugarima .... nastupao u Dance Areni 4-to vece :zvizduk:

To nikom nije prijavijo !

 

 

 

post-8874-0-23114800-1299450847_thumb.jpgpost-8874-0-12556800-1299450844_thumb.jpgpost-8874-0-88823500-1299450840_thumb.jpgpost-8874-0-92516200-1299450837_thumb.jpgpost-8874-0-80453400-1299450834_thumb.jpgpost-8874-0-52321500-1299450831_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

Popsi ti si izgleda trazio poboljsanje za teneru a naleteo na afriku ??? Google je cudo :zvizduk:

 

kod nas nema potrebe za poboljšanima a ako bi baš želeli još snage onda unutar se ubaci motor od TDMa 850 ili još bolje 900, nazad staviš 18cu i dobiješ ubicu KTMova :D :D :D

da, da, kako da ne!

kakav ubica ktm-ova, to je ubica ramova, nemoj opet da kacim slike

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd-Čačak
  • Motocikl: XRV 750, TZR 125

Možda mentol i nije toliki mentol. Uspeo je do sada dvojicu da iznervira. P.S. Ko kaže da Africa ima lošu kočnicu, drži je u mestu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

braco afrosi, tenerasi poceli da se separatisu. u zadnje vreme skupila se šačica tenera i odma im porasto.

neki tamo teneraski skupovi, itd...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1899 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Retko ulazim u temu o AT ali sad sam isao da vidim sta ima i ladno citam tamo da vam je obavezan rekvizit rucna pumpa tj pumpa za biciklu :). Ej, zivote, varalico stara.

 

Kepo red je da se skupimo jednom u prirodnom okruzenju za ST a to je put i priroda. Prirodno okruzenje za vase motore je garaza pa je nemoguce da i vi isto uradite. Zato se vi skupljate cesto na jedini moguci nacin- virtuelno. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

Retko ulazim u temu o AT ali sad sam isao da vidim sta ima i ladno citam tamo da vam je obavezan rekvizit rucna pumpa tj pumpa za biciklu :). Ej, zivote, varalico stara.

 

Kepo red je da se skupimo jednom u prirodnom okruzenju za ST a to je put i priroda. Prirodno okruzenje za vase motore je garaza pa je nemoguce da i vi isto uradite. Zato se vi skupljate cesto na jedini moguci nacin- virtuelno. :)

naravno da vama to ne treba, amortizeri kod afrike su za vas napredna tehnologija, kod vas se smatra upgrade-ovanjem zadnjeg amorizera kada ga bogato naprskas sa WD40 da bi ubazio ono skripanje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

aj tisina vi afrikanci,valjda ste primetili da je vas IDEJNI VODJA pljunuo afriku i preso na drugu marku motora,tisina tamo,pokrijte se usima...

afrika vise nije dobra ni za put ni za sta drugo,,jedan po jedan napustate africku sektu......:nanana: :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd-Čačak
  • Motocikl: XRV 750, TZR 125

Jedva čekam da nedelja dođe, da osedlam konja svoga i da ne gledam više ova sr..ja. Hebale Vas trafike, štenare, jeBMWeji i ostali. Mrzim ih sve podjednako, a pošto imam i Hondu i Yamahu, nahebacu ima se keve ove sezone.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja