Jump to content

Moto Zajednica

Super Tenere VS. Africa Twin

Recommended Posts

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

znaci od pocetka, prvo racunaljka, pa digitron, pa onda polako, uz nadzor starijih komp i ako budete vredni i ucili svakoga dana u nekom trenutku (u dalekoj buducnosti) mocice te i sami da radite na kompu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

UAAA PREVARANTI!

Manite se Photoshopa ;)

 

Eto, čist primer da kada ljudi ne mogu fer da pobede, počnu da se služe prljavim i podlim trikovima...

Mada, ni to im neće pomoći ;D

 

EDIT:

Evo yamahe po čijem uzoru je u stvari i dizajnirana ST:

 

4b5c6aeb589639f0ae8b28b68.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

Nismo mi poverovali, mi smo to utvrdili  ;D

Po sto si je onda svojevremeno nudio za zamenu za sve i svasta, mislim da je i motokultivator bio opcija za zamenu ;) Secam se kao juce da je bilo kako si bio srecan kad si se otarasio tenere, da nemas usi smejao bi se oko glave :P

 

Bese to na doceku sa bjb relija, od 1000 ljudi neske bio najsrecniji ;D ;D ;D

 

Aco,Aco cccccccccc

ST je za mladju populaciju, za, jake, zdrave momke koji mogu da se izbore sa azdajom i koji su zeljni prave avanture.

Ja ne vidoh nijednog "matorca" da vozi ST a Afriku i devojcice voze  :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6319 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Pa normalno da ih ne voze matorci, dovoljno su iskusni da vide koji je to krs od motora. Svako to ukapira, samo neko ranije, neko kasnije :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Pa normalno da ih ne voze matorci, dovoljno su iskusni da vide koji je to krs od motora. Svako to ukapira, samo neko ranije, neko kasnije :P

 

 

 

                  Da da u pravu je Neske  afrika je motor za penzose,slab nece da ide ,ne moze niko sa njim da ga proziva na trke jer se zna da se sa kantama i konzervama ne trka,trajace im do smrti sigurno jer radi na 2000 obtr.

                  E sad sto ga vozi mladja populacija i to je objasnjivo,naime radi se uglavnom o mladjim i neiskusnim ljudima kojima je afrika prvi veci motor pa je donekle i u redu da ne izlazu sebe rizicima koje bi im pruzio bilo koji drugi motor u klasi.

                    Ja mislim da je cak i dat predlog da se afrika izuzme iz klasifikacije i  A kategorije i da se dozvoli da se vozi sa polozenim poznavanjem saobrcajnoh znakova.  :D:P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Aha, sporija je od ST na ubrzanju citave 0,2 sekunde, a i to je zato sto svaka trosi ulje, pa joj to ulje daje dodatnu snagu :)

 

 

 

                        Hahaha o.2 secundeu praksi to izgleda ovako ,kad stanemo na autoput i krenemo posle nekoliko sekundi gledanja u auspuh ST afrika ostaje daleko iza i posle jos par sekundi ST NESTAJE iz tvog vidika a ti mos da sanjas samo o te 0.2 secunde.Eto reko sam ti sad . ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

 

jeste, ali kad svratis uz put na pumpu da nalijes ulje ja nadoknadjujem prednost :P

 

 

 

 

 

            Aco sad cu ti otkrijem nesto sto kao svaki pocetnik koji vozi afriku nisi znamo.Svaka ponavljam svaka ozbiljna masina koja ima neke performanse vredne pomena i koja se vozi muski mora PONAVLJAM MORA da trosi po malo ulje .Naravno afrikica kao decji motor koja nikako ne moz da se odvrne do  kraja jer je je blokirana svojim agregatom ne moz da trosi ulje ,jer to ulje sto je u motoru je predvidjeno za mnogo veca opterecenja i ono u afrikici jednostavno nikad i ne postigne radnu temperaturu. ;):P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja