Jump to content

Moto Zajednica

Super Tenere VS. Africa Twin

Recommended Posts

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

u poredjenju sa vasim loncima, nase su trule serpe

 

;D

pa jel to lepo, sta sam ja vama obecao za to?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

blago njima oni imaju popust na registraciji, ona stavka za 20god +  ;D ;D ;D

u kojem milenijumu je prestala da se pravi ST?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

Goso ja samo prevodim ono sto si ti mislio a nisi smeo da napises  ;D

ako se ja docepam photoshop-a, ja to necu  onako deciji ko gile, to ce da budu ozbiljni radovi, ni dunav i sava nema da vas operu  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mangulica, 627 postova
  • Lokacija: Temerin

blago njima oni imaju popust na registraciji, ona stavka za 20god +  ;D ;D ;D

u kojem milenijumu je prestala da se pravi ST?

 

pa kad su videli da je i obicna tenera jaca od afrike nisu morali da trose super tenere  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Ne vredi Goso, samo si ti ostao da branis obraz afrike... nije to lepo od ostalih afrikanaca  ;D ;D ;D

 

nego sad naleteh na oglas nije mi bas jasan dal prodaje i roll bar i centralni za STa al vredi videti  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

Ne vredi Goso, samo si ti ostao da branis obraz afrike... nije to lepo od ostalih afrikanaca  ;D ;D ;D

 

nego sad naleteh na oglas nije mi bas jasan dal prodaje i roll bar i centralni za STa al vredi videti  ;)

pa to vam 20% vrednosti motora, lud covek  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

možda se zaebo za 0 za obe stvari... to već ima smisla... al ja mu ne bi da o više od 80 i za roll i za centralni...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

možda se zaebo za 0 za obe stvari... to već ima smisla... al ja mu ne bi da o više od 80 i za roll i za centralni...

verovatno, ali ga pozovi, mozda je neka budala  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Ne vredi Goso, samo si ti ostao da branis obraz afrike... nije to lepo od ostalih afrikanaca  ;D ;D ;D

 

Jeb*te, pa niste pri zdravoj pameti vi teneraši. Izadje čovek da se provoza do drugara, kad odmah "nema ovde Afrikanaca". Mi se bre VOZIMO i po ovoj kišurini, a ne čuvamo trotinete po garažama k'o vi. Ako ste na forumu, znači da niste na motoru ;D Sise... ;D ;D ;D ;D

 

Upravo se (zaista) vratih od drugara. 8km po kiši. ;D

 

nego sad naleteh na oglas nije mi bas jasan dal prodaje i roll bar i centralni za STa al vredi videti  ;)

 

Hmmm, zovi ti to :) Piše lepo, cena 10 eura. Za te pare ne vredi uzeti švajs aparat u ruke, a kamoli još nešto i variti :) Možda čovek ni ne zna šta prodaje.... Držim ti palčeve da pazariš "zabadava" ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5945 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

To je bio neki skup posle inicijacije.... ono auspuh i to... pa posle druzenje u prirodi i na kraju prica kako id doopeta bole od voznje!

;D ;D ;D ;D

kad zavrsimo sa vama ima bulje da vam sijaju u mraku, jedino ce biti problem ako izadjete iz gajbe, zautavicete saobracaj, mislice ljudi da je crveno svetlo na semaforu  ;D ;D

jel bre,,jel ste vi at sekta ili gey sekta,mani da javno priznajes sta si,,,znam da ste kukali kad su vam zabranili paradu,al ovo je previse,,... :-X :-X :-X :-X :-X

razumem da occes da menjas pol,da si gejak,al bre mani ti teneraska dupeta na miru medju nama nema takih,,,, :P :P :P :P :P :P

to tamo kad se nadjete bez nas pa radite sta ocete gurajte ...motore,,ono ovo... ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Auuuuuuuuu,procitah u cugu 5 strana i prodje mi kroz glavu sa kakvim ja budalama treba leto da letujem  ;D ;D ;D ;D

Cini mi se da Bopk pita  u vezi guma.

Poznanice, toplo bih ti preporucio krampon iz vise razloga.

Ako nekim slucajem bude padala kisa odlazemo okrsaj za suvo vreme, al ako nas usput uhvati neka prolazna kisica jebo si cvorka.

I ako ne bude padala kisa, opet ti preporucujem da ne dolazis bez guma. Mnogo vece sanse imas da padnes i nedaj boze ti da se povredis, i da ti prisedne sve.

Mozes motor da sjebes, pa da te popravka kosta tri puta vise nego par guma. A najgora solucija je da kilavis dva dana na kraju tvoje grupe i da te na kraju ostave negde u nedodjiji, jer ne mogu vise da te cekaju sa tvojim sporim celavim gumama.

E onda si stvarno jebo cvorka, jer meda ne prasta!  ;D

Prvi dan je dosta duga deonica (mislim da je negde oko 300-350km) i tu moze da se prodje sa putnim gumama, jer je prilagodjena svima koji zele da osete lepotu off road voznje i prirode.Ovde slobodno mozete povesti sa sobom i lepse polovine, jer sa laganijom voznjom uzivate oboje.

Na toj deonici ce biti stvarno dosta lepih mesta za videti. Tri jezera, Taru, Zlatibor, Zlatar, Pester, Goliju, hraniliste orlova, kanjon Uvca, ...

Uvece u selo na tuširanje, dve rakice i pravac Kotlina na kotlic koji su nam spremili Neske i ekipa.  ;D

Dok naginjemo drugo pivo posle klope, pocinje svirka:  Les Gigantes   

Drugi dan je kraca deonica ( 100-150km) i mnogo zahtevnija za voznju,i ako zelis da upoznas nepregledne goleti Divcibara, treba ti guma.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

To je bio neki skup posle inicijacije.... ono auspuh i to... pa posle druzenje u prirodi i na kraju prica kako id doopeta bole od voznje!

;D ;D ;D ;D

kad zavrsimo sa vama ima bulje da vam sijaju u mraku, jedino ce biti problem ako izadjete iz gajbe, zautavicete saobracaj, mislice ljudi da je crveno svetlo na semaforu  ;D ;D

jel bre,,jel ste vi at sekta ili gey sekta,mani da javno priznajes sta si,,,znam da ste kukali kad su vam zabranili paradu,al ovo je previse,,... :-X :-X :-X :-X :-X

razumem da occes da menjas pol,da si gejak,al bre mani ti teneraska dupeta na miru medju nama nema takih,,,, :P :P :P :P :P :P

to tamo kad se nadjete bez nas pa radite sta ocete gurajte ...motore,,ono ovo... ;D ;D ;D ;D

posto vidim da jedino ti neznas definiciju moracu da ti objasnim, nije gay onaj sto kara, vec onaj koga, tako da...... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši vlasnik Super Tenere, Afrike i Varadera, 398 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ADV 350

Na toj deonici ce biti stvarno dosta lepih mesta za videti. Tri jezera, Taru, Zlatibor, Zlatar, Pester, Goliju, hraniliste orlova, kanjon Uvca, ...

 

Da nisi možda mislio na hranilište beloglavih supova u kanjonu Uvca?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6326 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Tenerasi, ne placite odmah, ja takodje idem putnim gumama i to starim dve sezone, znaci skoro celavim, tako da nema vadjenja na gume :) Naravno, drugi dan je poslastica ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1422 postova
  • Lokacija: Bliski Istok-Pančevo
  • Motocikl: Honda CRF300L

Kepo nemoj to sa gumama, jedva se skupilo tri tenerasa koji bi isli na okrsaj, hoces i njih da rasteras ? ;D ;D ;D

 

Aco mnogo je 3 ST ko ce tolko ulje da im nosi  ???  ;D  ;D  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Na toj deonici ce biti stvarno dosta lepih mesta za videti. Tri jezera, Taru, Zlatibor, Zlatar, Pester, Goliju, hraniliste orlova, kanjon Uvca, ...

 

Da nisi možda mislio na hranilište beloglavih supova u kanjonu Uvca?

 

da, to je to

 

post-2166-12879066030145_thumb.jpg

post-2166-12879066030678_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mangulica, 627 postova
  • Lokacija: Temerin

@ bopk

 

Ako budete Kepu hteli da pratite, ovo ce vam sigurno biti potrebno

 

 

model za 2010-tu, predivan je :)

a gde je vas model za ovu sezonu? a da ne pravi se vec iha haj!  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja