Jump to content

Moto Zajednica

Super Tenere VS. Africa Twin

Recommended Posts

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

ono jes, nego primećujete li koliko brzo odu iz oglasa tj. se prodaju  ;D ;D ;D nego mi da vidimo na proleće šta je nama Kepa spremio... pa ćemo tamo da vidimo ko je vera a ko nevera  ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

Pa da je barem na vreme video onu RD 03 iz CH uveženu za 1750e...ma ko čaša utegnuta..eno je u oglasima ako nije već otišla!!

 

Tako mu to dođe kad Bembaraš savetuje...pravo pa Yamahu!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D koja se prodaje sa HTZ opremom!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5945 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

za ove iz one raspadnute afro sekte,,,

decko je vozao letos afriku par puta,,pa je zakljucio na osnovu iprobe da je super tenere bolja makina,a to isto savetujem i vama gubitnicima  :P :P :P :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

Bokliću pa mi ti verujemo na reć...

mada ako me sečanje ne vara, tu ST je dobio na poklon Gavro, ili beše za neke sitne pare, pa kada je shvatio šta ga je snašlo on je istu prešaltovao za đ. budućem mučeniku a napisao je 1600e, reda radi, da ne ispadne...Taman do proleća,promeniće ona još dva-tri vlasnika!!

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5945 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Bokliću pa mi ti verujemo na reć...

mada ako me sečanje ne vara, tu ST je dobio na poklon Gavro, ili beše za neke sitne pare, pa kada je shvatio šta ga je snašlo on je istu prešaltovao za đ. budućem mučeniku a napisao je 1600e, reda radi, da ne ispadne...Taman do proleća,promeniće ona još dva-tri vlasnika!!

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

vidis,mogao je i na poklon da je dobije,,to je njegov problem,moras da shvatis da tenerasi nemaju temu sa 100i kusur strana sa zalopojkama i hvalospevima,

ah da,,i ja bi mog suzukija rado menjao za st,,at nebih nesto uzimo sem ako nemoram u kombinaciji a i to bih menjao za st,,,alli dobro,kad uzjasem st,a ti at,,srescemo se negde na putu pa...sta da ti kazem,skini retrovizore,nece ti trebati u toj magicnoj sekundi gledaj napred da zapamtis izgled dupeta od st  :P :P :P :P :P :P :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

Skinuću retrovizore jer me uvek zaslepljuju teneraši sa dugim svetlima!!

Valjda su ljubomorni što ne mogu da me preteknu a kada ih sačekam na pumpi moram da se smejem koliko goriva moraju da sipaju :'( :'( :'( :'( :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1740 postova
  • Lokacija: JAGODINA
  • Motocikl: Tomos 14M BMW R 26 BMW R 65 BMW R1150R

za ove iz one raspadnute afro sekte,,,

decko je vozao letos afriku par puta,,pa je zakljucio na osnovu iprobe da je super tenere bolja makina,a to isto savetujem i vama gubitnicima  :P :P :P :P

 

e a stvarno je terao vec dva leta neku afriku i skontao da je losa video covek da je BMW masina ali je Yamaha mNOOOgo jeftinija i jbg nije lose proso..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Popravlja Teneru... ;D

 

 

 

 

        Pa to nije trafika pa da se kvari i servisira na svakih 5000-6000 km ,ovde je prvi servid fabricki na 50000 km i slovima pedeset hiljada kilometar a i tad se najcesce otvori i zatvori bez intervencije. ;D ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Al zato se ulje doliva kod svake trafike ;D

 

 

 

 

      Al bar ide pa nije coveku ni zao da mu kapne malo ulja.Startna masina pa mora da malo trosi,svi koji nesto val;jaju i trose.Afrika i da oce ne moz da potrosi kad ne prelazi 2500 obrtaja .Hahahahahaa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2470 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, SV650N '06

Al me napljuvaste svaka vam cast  :D

 

Eto glavni krivci za ovaj poduhvat su:

 

1.PecaBMW

2.Bokilic  :P

 

Jembiga, motor je ok ali treba malo da se "utegne", a zatim

 

EVROPO EVE ME ! ! !  :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Pa nije to kanta ko vase afrike, napunili ste bre server sa vasim temema o havariji afrika

 

Jembiga, motor je ok ali treba malo da se "utegne", a zatim

;D ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja