Jump to content

Moto Zajednica

Super Tenere VS. Africa Twin

Recommended Posts

  • Sensei servis, 347 postova
  • Lokacija: Novi Sad, Beograd
  • Motocikl: "viljuske"...al' na kardan!

E sad dan posle, mogu i da cukam po tastaturi... ;D

 

Da mi je neko nekad spomenuo da cu "golaca" da proteram preko makadama, potoka, kroz sumu... ;D rekoh bi mu " ne se...i!"... Ali moze!!! ;D Zelim jos jednom da se zahvalim svim drugarima na ne sebicnom druzenju, hvala i tebi Deki na "slepanju"!  ;D

 

Voznjica stvarno za pamcenje,preko asfaltnih puteva (doduse prepunim rizle, dobro nas je namucila! :( ), preko makadama, kroz sumu ( sa sve sngom ???) i nezaboravno spustanje u "neutralu" par kilometara! Da, ostao sam bez goriva!  :P  Crven Ban je odlican  vodic, drug...svaka cast. Domacinima, Kepi pre svega, sve pohvale za organizaciju.

 

Ajd drugari, kacite slike.... ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova
  • Lokacija: Kikinda

E pa ljudi, stvarno nije lepo da i mene niste pozvali! Dok ja procitam da se put organizuje, vi se vec vratite! Pa ko ce citati sve stavke na forum listi?! Eto, na primer, napalio sam se na temu obilazak manastira i nista od pomenutog putovanja! A bas mi se islo! Dakle, lepu ste voznju napravili, zao mi je sto nisam bio sa vama. Kako se ne bi opet desavale propustene sanse, te ako opet planirate put, hajde pustite mi email na: pmirkov@yahoo.com.

Pozdrav

Pera iz Kikinde.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5945 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

dobro ...vidim ja da je bilo lepog druzenja ali..kolko vidim ja,,,,afrikanci se nesto nehfale  :P :P :P :P :P

ccccc...znao sam da ce da izgube trku,,, :P :P :P :P :P :P :P :P :P

salim se naravno,meni je jako zao sto nisam mogao doci,a vidim da ste se fino proveli,,,,,,ali obaveze neke porodicne,,,su ipak morale da se ispune,,,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Zelim svima da se zahvalim na lepim recima, ali stvarno smo bili kao jedan. Ja sam samo malo pripomogao a sve zasluge idu Kepi koji je sve smislio, organizovao, docekao,ispratio goste i trudio se da se bajkeri sto bolje provedu. Takodje zasluge pripadaju i domacinima i tehnckoj podrsci koji su bili uvek na usluzi. I ono najvaznije, pokretac ove teme takodje ima svoje zasluge, jer nas je na neki nacin organizovao da napravimo sve ovo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I=U/R, 2061 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: Transalp `97

Evo i mi smo stigli oko 8 uvece,i do sada smo gledali slike :)

Ima 1273 komada! Uglavnom je sve slikano iz voznje,Zuza se bas potrudila!

Ima svega nekoliko onih koje nisu uspele.Ko je zainteresovan,neka mi posalje adresu na pp,pa mu saljem na dvd-u.

Hvala vam svima na ovom nezaboravnom provodu!Sve pohvale Kepi i domacinima,stvarno su ucinili da se svi osecamo posebno!

Nas drugar Artur (SV650) je presrecan,kaze da ni sanjao nije da ce se tako lepo provesti,i upoznati mnogo divnih ljudi.

A izgleda da imamo i buduceg "afrikanca"  ;D

Ostale slike sutra.

Pozdrav svima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 165 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Africa Twin 750 RD04

Dan za pamcenje.Pravi ljudi na dobrom mestu uz odlicnu organizaciju.Video se sa starim prijateljima i upoznao nove i ostalo mi je samo da uzivam i vozim,vozim,vooozzim.Kepo veliko hvala i cestitke za dobru organjzaciju.Zao mi je sto sam morao da vas napustim u subotu uvece,nadam se da ste se dobro proveli.

 

Veliki pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1693 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

:-X :-X :-X :-X

:( :( :( :( :(

Mlada nemoj nam plakati, cuvaj suze za prvu bracnu noc  :D :D :D

Samo da te udamo, a onda tebe i lepsu polovinu na motor i ima svuda da se vozamo  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1893 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

:-X :-X :-X :-X

:( :( :( :( :(

Mlada nemoj nam plakati, cuvaj suze za prvu bracnu noc  :D :D :D

Samo da te udamo, a onda tebe i lepsu polovinu na motor i ima svuda da se vozamo  ;)

 

Uffff.......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1693 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Saxi daj slike.

Ja sam samo pozirao i pokusavaoo da ko divlji u sedlu ispratim vase konje koji su jurili po sumama i oranicama, ali nista nisam slikao jer sam zbog povredjene desne ruke jedva uspevao da se odrzim na "ringispilu"  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5541 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Prvo da cestitam Kepu za ovakvu uspesnu organizaciju i izvodjenje, a potom i svima koji su bili na ovako lepo iskoriscenom vikendu. Svaka cast! Ovo su akcije koje daju smisao ovom druzenju!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Bilo je fenomenalno.Odavno se nisam ovako dobro osecao.Skroz rastereceni ljudi,opustena atmosfera ,domacini na visini zadatka.Kepo je sve organizovao perfektno da bolje nije moglo biti.Veliki pozdrav a Kepu i domacine i sve koji su bili tamo.Ko nije bio debelo se zeznuo ali nadam se da ce imati priliku za popravni.

P.S.A da umalo da zaboravim glavni razlog susreta a to je duel sam protiv svih i veliki ZIPA COPE i njegova SUPER TENERA SU POTUKLI DO NOGU DVAJES AFRIKA STO JE I KEPO PRIZNAO.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja