Jump to content

Moto Zajednica

Super Tenere VS. Africa Twin

Recommended Posts

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

ne znam koliko pratis temu al ja kawu nisam u opste dizao u nebesa vec kao bivsi afrikanac, a u srcu veciti, stajem uvek na stranu honde. Kad neko kaze kako se kawasaki pokvario ja ne vicem da je nemoguce vec opet okrecem vodu na africku vodenicu. Na zalost nije mi delovalo kao sala vec kao da si se ozbiljno uvredio na pricu da se ktm pokvario i krenuo sa objasnjenjem kao da je to nemoguce... pa onda rekoh da te podrzim, lakse mi to nego da pocnem da nabrajam moguce kvarove na onom od juce :takoje:

A jednog dana ako se zajebem pa kupim i ktm-a, javicu se i u toj tamo temu :P

 

Zajebaces se Pero itekako, samo je pitanje dana. I nemoj da si ovo zaboravio!! Kad kupis orange, da se sam javis u temi i njaces, iaaaaa, iaaaa, ja sam magarac, i aaaa!!!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd-Čačak
  • Motocikl: XRV 750, TZR 125

U ovoj temi ima svega samo AT vs ST nema. Dajte ljudi malo ozbiljnosti, počelo je lepše vreme...1nanana.gif

 

Ozbiljnosti, Čedo sine dal moguće?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kontraš!, 1271 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KLX 650 sm/enduro

hehe, jos uvek sa siromasan za orange a magarac sam ispao i sa kliksom za manje para... mada sad je sredjen kako treba pa se bojim da ce neke tenere da odu na otpad brzo, a i braca afrikanci mi se nesto vazdan keze kad dodju iz gline :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1292 postova
  • Lokacija: Lazarevo
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650 XT, Transalp 600 pd10

U ovoj temi ima svega samo AT vs ST nema. Dajte ljudi malo ozbiljnosti, počelo je lepše vreme...1nanana.gif

 

Ozbiljnosti, Čedo sine dal moguće?

 

Ah da, našao sam crkvu gde da se Bogu molim...1lol.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • UruK Hai, 2083 postova
  • Lokacija: Bgd/Vozdovac
  • Motocikl: ADV

hehe, jos uvek sa siromasan za orange a magarac sam ispao i sa kliksom za manje para... mada sad je sredjen kako treba pa se bojim da ce neke tenere da odu na otpad brzo, a i braca afrikanci mi se nesto vazdan keze kad dodju iz gline :stabre:

Orange nije uopste toliko skup koliko si ti istripovao, problem je taj koji si naveo... Prodao si dobar motor u koji je trebalo malo da se ulozi, kupio si jos veci krs na kom si radio jeftinu generalnu vise od pola godine... KTM nije tu nista kriv, pokvari se kao i svaki drugi motor, delovi su dostupni i tu je prednost, manjak novca je problem kod svih ne samo kod tebe ali zbog toga ne treba da pljujes po brendu koji je skoro u svim segmentima motociklizma korak ispred svih!!!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kontraš!, 1271 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KLX 650 sm/enduro

nisam ja ni pljuvao ni rekao da je skup zbog odrzavanja vec da ja nemam pare da ga kupim, a vremenom sam i ja postao svestan da je odrzavanje vecine motora priblizno jednako :takoje:

 

i ja mu dam kompliment a on se uvred, ccc... ah ti narandzasti, mlogo sujetni... :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 188 postova
  • Lokacija: Beograd , 29 novembar
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750

:"brendu koji je skoro u svim segmentima motociklizma korak ispred svih!!!" 0zbunjen.gif0zbunjen.gif0zbunjen.gif

 

katastrofa izjava ...1staa.gif 0stabre.gif1lud.gif0zbunjen.gif

 

Zex , nema ljutis ali ti si car ! 1lol.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

hehe, jos uvek sa siromasan za orange a magarac sam ispao i sa kliksom za manje para... mada sad je sredjen kako treba pa se bojim da ce neke tenere da odu na otpad brzo, a i braca afrikanci mi se nesto vazdan keze kad dodju iz gline :stabre:

Orange nije uopste toliko skup koliko si ti istripovao, problem je taj koji si naveo... Prodao si dobar motor u koji je trebalo malo da se ulozi, kupio si jos veci krs na kom si radio jeftinu generalnu vise od pola godine... KTM nije tu nista kriv, pokvari se kao i svaki drugi motor, delovi su dostupni i tu je prednost, manjak novca je problem kod svih ne samo kod tebe ali zbog toga ne treba da pljujes po brendu koji je skoro u svim segmentima motociklizma korak ispred svih!!!

ala seres!!!!!!

u cemu ste korak ispred svih sem po kvarovima? :P

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

Da se vratimo na temu :D :D :D

 

najava izvidnice za Staru planinu

 

resized_2014_02_16_14_53_51.jpg

 

Dok mi lajemo ovdi covek nabija kilometre! Bravo Popseto!

:takoje:

svaka cast, 240 km u cugu bez kvara :lol:

ili bez dokumentovanih kvarova!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Juhuuuuuuuuuuuu ... ziv je Gosa... od kad je covek kupio KTMa nema ni za internet :D :D :D

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • UruK Hai, 2083 postova
  • Lokacija: Bgd/Vozdovac
  • Motocikl: ADV

hehe, jos uvek sa siromasan za orange a magarac sam ispao i sa kliksom za manje para... mada sad je sredjen kako treba pa se bojim da ce neke tenere da odu na otpad brzo, a i braca afrikanci mi se nesto vazdan keze kad dodju iz gline :stabre:

Orange nije uopste toliko skup koliko si ti istripovao, problem je taj koji si naveo... Prodao si dobar motor u koji je trebalo malo da se ulozi, kupio si jos veci krs na kom si radio jeftinu generalnu vise od pola godine... KTM nije tu nista kriv, pokvari se kao i svaki drugi motor, delovi su dostupni i tu je prednost, manjak novca je problem kod svih ne samo kod tebe ali zbog toga ne treba da pljujes po brendu koji je skoro u svim segmentima motociklizma korak ispred svih!!!

ala seres!!!!!!

u cemu ste korak ispred svih sem po kvarovima? :P

:D :D

Znas ti dobro u cemu, a ako ti nije jasno dodji ujutro da ti pojasnim! :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja