Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSX 550 E (GN 71 D)

Recommended Posts

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Колега мохиканац, у том случају ћу га бацити. Хвала на савету.

Neš ga bacit nisi blesav, nađeš kojeg pripadnika manjine ili odeš na reciklažu i utopiš, aluminijum je čini mi se 0.70€ kilo, sve što je oštećeno ili ne možeš da prodaš, na vagu...

 

A ima tih motora, ali nešto baš i nema djelova da se ljudi sapliću od njih, nego to đuture ide tek kad je baš neka akcijska cjena, ako nećeš da se prljaš naoružaj se strpljenjem ili se još malo cenkaj sa kolegama :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

..., nego to đuture ide tek kad je baš neka akcijska cjena,

 

Pa sad je akcijska cena, jos neki dan...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

Crni Srecko...

Sta ti je trebalo da kazes da si ga dobio pride...citaj dzabe. Nece ti to srbin oprostiti, jos manje platiti. Da si rekao kako si ga platio 1000, da te neki zaebali, pa bi da se izvadis...tu bi ti vec neko "pomogao" nudeci neku crkavicu...cisto da ispadne pametniji od tebe.

Zivot na mrskom zapadu gasi Balkan u grudima. Par godisnjih doza "ljute" i ljutenice to ne moze da ispravi. MOra to da se pojaca :zvizduk: , da ti telo i um ostanu na ispravnim frekvencijama.

Zivot i prodaja juzno od Save i Dunava, odvijaju se po malo drugacijim pravilima.

Svaka tebi cast.

 

Osecam se ja malo prozvanim, nema nikakve veze sto je Srecko dobio dzabe motor, ja mislim da sam lepo obrazlozio zasto ja mislim da je skupo...

 

Kao sto rece kolega Mohikanac a i ja sam vec napisao da ce se 70% a mozda i vise delova sa te masine jednog dana baciti...isto pisem iz iskustva...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1649 postova
  • Lokacija: Paracin

Ja imam takav motor i da me poplava nije finansijski unistila ja bi pazario taj motor da stoji za rezervu, jer kao sto neko rece nemam para za bolji i sa rezernom masinom, i s obzirom da nemam vremena i mogucnosti da prelazim puno, bio bih miran godinama a motor ko motor mi odgovara u voznji. Eto nije bas da nema kupaca, neko je rekao 'svaka roba ima svoga kupca'...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Ja imam takav motor i da me poplava nije finansijski unistila ja bi pazario taj motor da stoji za rezervu, jer kao sto neko rece nemam para za bolji i sa rezernom masinom, i s obzirom da nemam vremena i mogucnosti da prelazim puno, bio bih miran godinama a motor ko motor mi odgovara u voznji. Eto nije bas da nema kupaca, neko je rekao 'svaka roba ima svoga kupca'...

 

Ako желиш да пазариш све што је понуђено у првом посту и за ту цену мотор ће те чекати!!! Мени би било драже да га продам сад јер ми требају паре али ми није ни толико хитно. Могу га продати и касније теби кад будеш имао лову.

 

У случају да стварно тако мислиш јави се овде у теми и потврди куповину па да закључимо трговину и да закључам тему а да дата реч буде испоштована кад се стекну услови (кад ти будеш имао новац а ја дођем у Србију).

 

Ја стварно више не могу учинити.

 

П. С. Мотор је данас понуђен на продају у Немачку и Аустрију, за сада приватним каналима ван интернета па ћемо видети...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1649 postova
  • Lokacija: Paracin

Ne vredi, u ovoj situaciji ne mogu da pazarim, napisao sam da je drugacija situacija odnosno da nije bilo ovih poplava. Kako stoje stvari verovatno cu morati i ja da prodam motor, jer nazalost kad 'zagusti' obicno prvo motor ode na dobos...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Захваљујем се свима на конструктивном учешћу у теми.

 

Тема ће бити закључана (захтев послат руководству).

 

1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Nije jos zakljucana....nego zasto zatvaras temu,jel agregat prodat ili si ljut na nas sto smo davali komentare.......sve mi nesto lici na ovo drugo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Nije jos zakljucana.... ili si ljut na nas sto smo davali komentare.......sve mi nesto lici na ovo drugo :)

 

Руководство још није прочитало поруке иако је један од њих био онлине кад сам је послао а други је увек инкогнито па незнам... Зато није још закључана.

 

Глупо је што су укинули да ја као покретач теме не могу да је закључам - откључам него морам молити за то њих, а и њих само то оптерећује с'обзиром колико има тема.

 

Ја се никад не љутим на људе који нормално причају ма колико ми се то што чујем не свиђа. Љутим се само онда кад су саговорници ненормални.

 

Мохиканац, поздрав! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Nemoj pogresno ili zlonamjerno svatiti ovaj post, ali mi nije jasno da poslije toliko postova ( imas post u svakoj Temi na ovom Forumu ) i dobijene titule BJB Viteza neznas da svaku Temu koju otvoris sam mozes i zakljucati. :zbunjen::neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Nemoj pogresno ili zlonamjerno svatiti ovaj post, ali mi nije jasno da poslije toliko postova ( imas post u svakoj Temi na ovom Forumu ) i dobijene titule BJB Viteza neznas da svaku Temu koju otvoris sam mozes i zakljucati. :zbunjen::neznam:

 

Има и нас глупих, шта да се ради... 1neznam.gif Иначе, пост је ок.

 

 

Чини ми се да је раније дугме "закључај" било изнад првог поста у теми и није требало да се јури - тражи по опцијама на крају теме... Због тога нисам једини који тражи од уредништва да закључа тему. Ја не спадам у оне који гурају свуда свој носингер где му није место, али зато имам пријатеље који су ми драги, који ми напишу ПП да ми помогну а не питају се зашто сам ја витез... Мени не треба да будем витез да би био нормалан човек. Помоћи ћу сваком ко помоћ тражи а да је то у оквиру мојих могућности. НЕЋУ помоћи онима који помоћ нису заслужили.

 

Немој погрешно сватити мој пост, нисам се наљутио на тебе већ само причамо. 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja