Jump to content

Moto Zajednica

Balosava

Recommended Posts

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Suzuki Burgman 400

Oblacno vreme ali najava bez kise na termometru 10 stepeni.

Od kad je ovih par dana lepo vreme nikako zbog nekih drugih obaveza da sednem i da se malo provozam.Oblcim se vise nego dobro da nebih usput psovao kao sto je Markone pre par dana od NS do BG i nazad.Palim masinu i posle kraceg zagrejavanja krecem Cacak-Mrcajevci pa do vestackog jezera u Knicu

Na jezeru krace zaustavljanje cisto da vidim kako je da nema neki zalutali pecaros.

Posle toga jos neki snimak pa put pod noge dalje prema Balosavi.

Posle Gruze par kilometara stizem u 3T-racing.

Gagi je u radionici posla preko glave ima nekoliko motora koji cekaju na red sto ispred sto unutra.Usamom salonu ima svakakvih  polovnih motora preko 30 komada.

Ima svega od R-ova , endura , polucopera i maxi skutera.

Meni su zapali ovi lepotani za oko Gagi mi rece da su tek stigli , napravi se neka guzva pa ga nepitah za cenu.Ostale opreme ima veliki izbor da ti pamet stane.

Posle pola sata razgledanja od kojeg su mi bale posle na usta polako se spakovah za povratak.U povratku sunce se probilo kroz oblake i za voznju milina  jedino je rukama bilo malo hladno ali nista strasno.Kratko zaustavljanje da se slika panorama i jezero u daljini , slika bi jos bila bolja da nema ovog silnog djubreta pored puta koje pokazuje nasu kulturu. Sta reci , jedno lepo popodne provedeno sa uzivanjem i nadam se da ce ih ove godine biti jako mnogo. 3T-Racing o njima sve najbolje i mislim da ih vredi posetiti ima sta da se vidi a bogami i kupi.A i neki dobronameran savet za vase " motorce" sigurno cete dobiti.

 

post-782-12878993331229_thumb.jpg

post-782-12878993331834_thumb.jpg

post-782-1287899333234_thumb.jpg

post-782-12878993332914_thumb.jpg

post-782-12878993333391_thumb.jpg

post-782-12878993333849_thumb.jpg

post-782-12878993334387_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Y-A-M-A-H-A TDM 850 4tx Fazer fz6s

Balosava je super i 3T-racing i ja sam takodje kupio kod njih motor i do sada me hvala bogu odlicno sluzi... pozdrav Gagiju i ljubaznim prodavacicama

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja