Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem jaknu za skuter

Recommended Posts

  • U prolazu, 11 postova

Posto sam nov u ovome a sjebao sam skoro sve pare za skuter i registracije,prenose itd treba mi jakna velicine XXL po mogucstvu crna enduro tj dugacka i da nije mnogo skupa ako ima neko neku ponudu da mu stoji negde okacena a ne nosi neka se javi hvala unapred.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 430 postova
  • Lokacija: MLADENOVAC

Imam jednu tres pasovu,crno plava.Moja jakna,kupio sam je novu.Jakna je goretex ali je membrana pukla na rukavima pa vise nije nepropusna na rukavima.Ima gomilu protektora na sebi neki se vade drugi su integrisani u postavi.Ona je 50e ako ti nije Mladenovac daleko provozaj se pa da vidis.Mozda ima jos neka koju bi mogao da dobijes jeftinije.Raja 064/142-5729

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova

Hvala Rajo,sad sam tek video poruku a bio sam prekjuce u Mladenovcu mogao sam da svratim ali nije bitno docicu cim budem imao vremena ako mozes posalji mi neke slike da vidim to ti nije prob da postavis koju sliku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: BMW F 650

Imam jednu dobru,stoji ,ne nosim je vise,ko ni motor sto ne mogu da poteream zbog obaveza,pa ako te interesuje mogu na mail da ti sibnem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: BMW F 650

Ls 2 touring,u barelu u sava centru sam je uzeo,ima tvrde protektore,postavu,jakna je vrhunskog kvaliteta.

Na zalost kliznuo sam prosle godine pa sam je ukrasio za dva stikera,ovaj avijaticarski na ramenu,ispod je blaga oderotina,ovako je lepse..

Cena je po dogovoru , u pp

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja