Jump to content

Moto Zajednica

Shark Raw Kacige

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Evanston, Illinois
  • Motocikl: NC750X

Gledao sam je juce na sajmu. Lepo izgleda, ali je manje-vise jet kaciga sa naocarima i plasticnom maskom preko usta. Sto se tice zastite prilikom pada u predelu lica i vilice je nepostojeca jer je maska tu vise zbog izgleda, eventualno nekih kamencica, buba itd.

 

Mislim da mi je prodavac rekao da je bila 25 hiljada dinara. Licno, pre bih za te pare kupio neku full face kacigu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Dorćol

Кацига изгледа "надркано"! Пробао сам је јесенас, кад сам куповао Еволајн 2. Мислим да је о.к. за вожњу по граду или за умерене брзине до 130 km/h. Купци на "Луисовом" сајту је добро оцењују, задовољни су квалитетом, некима је мало прегласна. Е сад, да ли баш вреди 25.000 РСД, то је друго питање. :staa:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Kawasaki Z750s

Meni bas dobro izgleda, ovih dana cu na sajam pa cu je i probati.Zvao sam neku firmu iz NIS-a i imaju je na stanju.Covek mi je rekao da mogu izaci u susret sa 5% popusta, sto na kraju iznosi 217e

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Kawasaki Z750s

Kacigu sam danas na sajmu probao i mislim da je odlicna po pitanju estetike, ali po pitanju kvaliteta nisam siguran da vredi bas 2 glave. 1neznam.gif

 

Mnogo kvalitetnije mogu za tu kintu da se uzmu, po meni...

 

1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

BAs naleteo na ove kacige kod prodavca na veliko. Pitao sam da mi izadju u susret za bas ovu kacigu i kaze da moze za 110 dolara da mi je posalju. Ili 2 za 180 dhl isporuka. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Kawasaki Z750s

BAs naleteo na ove kacige kod prodavca na veliko. Pitao sam da mi izadju u susret za bas ovu kacigu i kaze da moze za 110 dolara da mi je posalju. Ili 2 za 180 dhl isporuka. :)

 

I ja sam video da su ogrmne razlike u ceni, pa mi nista nije bilo jasno.Ako je takva stvar ja bih porucio jednu...

 

Ako moze, javni se da se dogovorimo..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 468 postova
  • Lokacija: Selo Vrbovno
  • Motocikl: BMW R 1150 GS (2003)

Ako porucujete DHL-om sva roba se obavezno carini.

Davno sam porucivao neke delove preko njih.

 

Najveci problem je sto treba naci i platiti speditera koji je spreman da preuzme papirologiju, ako resite to sami da radite naoruzajte se strpljenjem, vremenom i parama.

Njihovi spediteri traze min. 50€ bez obzira na cenu robe.

Kada se sve to na kraju sabere, izadje skuplja pita nego tepsija.

 

Kaciga extra izgleda, ali je kao sto vec rece kolega pretezno za gradsku voznju.

Za vece brzine mislim da ne pruza dovoljno sigurnosti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 101 postova
  • Motocikl: VF 750 C

nedavno sam kupio ovu kacigu ali u crnoj boji, ove tzv " soyuz " nisu imali na lageru.

 

prednosti:

 

prilizno je lagana, naocare su tamne, marke "carl zeiss " i prilicno lepo stite od sunca, veoma prost i kvalitetno izradjen sistem zakljucavanja uz pomoc nazubljene kopce, prilicno atraktivan izgled.

 

mane( koje sam ja uocio): slabo periferno vidno polje , postava se ne skida, prilicno je bucna vec na 50, 60 km/h, jer propusta vazduh izmedju naocara i skoljke kao i sa donje strane.( podkapa ili cepovi za usi mogu ublaziti buku)

 

lep modni detalj i samo to, nedovoljno da opravda prilicno visoku cenu, uz zastitu poput neke dzet kacige, u luisu je oko 240e dok je "soyuz" verzija jeftinija. ako nekog interesuje jos nesto neka slobodno pita.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 468 postova
  • Lokacija: Selo Vrbovno
  • Motocikl: BMW R 1150 GS (2003)

Pa rece covek   ;)

 

nedavno sam kupio ovu kacigu ali u crnoj boji, ove tzv " soyuz " nisu imali na lageru.

prednosti:

prilizno je lagana, naocare su tamne, marke "carl zeiss " i prilicno lepo stite od sunca, veoma prost i kvalitetno izradjen sistem zakljucavanja uz pomoc nazubljene kopce, prilicno atraktivan izgled.

mane( koje sam ja uocio): slabo periferno vidno polje , postava se ne skida, prilicno je bucna vec na 50, 60 km/h, jer propusta vazduh izmedju naocara i skoljke kao i sa donje strane.( podkapa ili cepovi za usi mogu ublaziti buku)

lep modni detalj i samo to, nedovoljno da opravda prilicno visoku cenu, uz zastitu poput neke dzet kacige, u luisu je oko 240e dok je "soyuz" verzija jeftinija. ako nekog interesuje jos nesto neka slobodno pita.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja