Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki gsx750r

Recommended Posts

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Eto, kazem ja vama da nije nista strasno, sve je OK, i tako ce i ostati do dalje kupoprodaje... :D

Nije mi jasno zasto ste navalili na momka??? Kupio je to sto jeste, i dace Bog da sve sredi, i da se fino navoza...

Smatram da se poprilicno razumem u mehaniku i motoristiku, a ipak sam svoj PRVI PRAVI motor kupio "na izgled", i poprilicno se zaHebao. Proradio adrenalin cim sam spustio guzicu na njega i probao ga, i da mi je neko tada nacrtao sve nedostatke koje je imao, ne bi ih video "od lepo"... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Nije mi jasno zasto ste navalili na momka???

 

Nismo mi navalili na momka,nego na tebe da kazes sta fali toj Suzi!1Mina.gif

 

Kada malo bolje razmislim, a da ipak navalite na momka, a??? :lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

Eto, kazem ja vama da nije nista strasno, sve je OK, i tako ce i ostati do dalje kupoprodaje... :D

Nije mi jasno zasto ste navalili na momka??? Kupio je to sto jeste, i dace Bog da sve sredi, i da se fino navoza...

Smatram da se poprilicno razumem u mehaniku i motoristiku, a ipak sam svoj PRVI PRAVI motor kupio "na izgled", i poprilicno se zaHebao. Proradio adrenalin cim sam spustio guzicu na njega i probao ga, i da mi je neko tada nacrtao sve nedostatke koje je imao, ne bi ih video "od lepo"... :D

 

Pa ti si zapoceo pricu,sta god da je kvar resava se sa par zelenih...samo ako nesto znas odmah kazes jer da ponovim nije motor igracka i na 100+ km nema popravni...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 337 postova
  • Lokacija: PK
  • Motocikl: TDM 900

shokla proverio sam ono sto si mi rekao,nije nista od toga,krivac je slavina,srecom ulje i svecice nisam stavljao inace bi ih bacio,moze li ona sa tng-a da se nabudzi ili da kupujem novu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Stavi lepo elektro ventil za benzin sto se stavlja na kola sa plinom....masu vezes bilo gde na ram a plus uzmes sa bobine,da bi dobijao struju kad das kontakt.... to ti jejos bolje resenje od slavine,nema sta da odvrces i da se zajebavas...ja tako imam na mom gsxr...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

hvala,cuo sam da radi posao al mi znači kad mi to potvrdi neko ko je lično probao

 

Hajde postavi pitanje da ga razumem. Jesi li me pitao za elektro-ventil za gorivo, koji se ugradjuje na plinskim sistemima? Ako je tako, ja sam IH ugradio (obavezno 2 kom, na svaki izvod po jedan). Provereno radi bez problema. :aha:

Slavinu, polovnu (koja je macka u dzaku) platicesod minimum 50e na gore, set za reparaciju tvoje slavine od 35e, a novu slavinu minimum 120e.

Toliko!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Eto, kazem ja vama da nije nista strasno, sve je OK, i tako ce i ostati do dalje kupoprodaje... :D

Nije mi jasno zasto ste navalili na momka??? Kupio je to sto jeste, i dace Bog da sve sredi, i da se fino navoza...

Smatram da se poprilicno razumem u mehaniku i motoristiku, a ipak sam svoj PRVI PRAVI motor kupio "na izgled", i poprilicno se zaHebao. Proradio adrenalin cim sam spustio guzicu na njega i probao ga, i da mi je neko tada nacrtao sve nedostatke koje je imao, ne bi ih video "od lepo"... :D

 

Pa ti si zapoceo pricu,sta god da je kvar resava se sa par zelenih...samo ako nesto znas odmah kazes jer da ponovim nije motor igracka i na 100+ km nema popravni...

 

Ako ti budes postao ponosni vlasnik tog primerka, i ako te bude tada zanimalo, reci cu ti. U ovom trenutku je dovoljno sto sam info koje sam dobio u vezi ove sprave rekao momku ciji motor sada jeste.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Postovani kolega gixxer750/94, da te obavestim o nastavku price, a i da malkice razonodim ostale pratioce ove teme:

Juce me je posetio "potencijalni kupac" mog Suzukija. Da, to je bivsi vlasnik tvog motora. Tacnije, posetio me je sa jos trojicom drugara. Jedan mu je dobar drugar koji samo oce da proba motor, drugi je "probuvao mlogo motori", i ocigledno je expert, posto je vozio tri Suzukija, a treci je (na srecu) samo drugar koji ih je dovezao svojim autom. Pisem SRECOM, jer decka ne zanimaju motori, i nije trazio da i on "malo cepa Suzuki za probu". On gi samo vozi sa BeMWe. Kupac se podrazumeva za test vozaca... :D

Ukratko, pipali, kuckali, mirisali, turirali do besvesti, "probuvali" po neki krug, cepali gu kroz grad i hteli da GU teraju bez registraciju, papiri, opremu, sas oderanu gumu koja ispusta, i bez ikakve namere da odrade prenos/kupoprodajni ugovor... :zbunjen: Sve u svemu, teska cobanija. Najsrecniji sam bio kada su krenuli da pogleduvaju i probuvaju jos neki motori... Inace bi na kraju verovatno pozvali i nekog od mojih komsija, da GU i on malo iscepa... :lol:

Rezime, cena gi ne odgovara, posto je on svoj (a sada tvoj) prodao za mlogo manje novci, a eto i za put i placenu/zaradjenu kaznu usput prema meni je potrosio oko 100e, pa bi da mu ja to refundiram kroz cenu, i motor gratis odvezem do Leskovac... Znaci, pravi CAR!!! :care:

Ako si stvarno prosao onako kako kazes da jesi, dobro si prosao. Ja sam na kraju price bio presrecan sto MOJ motor nije otisao u njegove/njihove ruke. Nije bas sve ni u novcima... A i da su barem neki novci...

POZZZ!!! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Jel vidis da si precenio motor jer su ti pravi poznavaoci motora rekli da puno para trazis sa Suzu + nisi ispo covek sto im nisi putne troskove uracunao u cenu i + sto im gratis nisi odvezao motor u Leskovac1lol.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Sada sasvim dobro vidim da sam ga precenio. Sledeci put cu ga debelo potceniti, i ponuditi po istoj ceni... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

dobra suza je nova suza, ova moja štuca, prdi, laje na kerove što grizu točkove, čangrlja, oće da se isčupa iz ruku uzbrdo, ponekad dimi, ponekad neće, zuji, zveči, na 260 pišti ko avionski motor, radila je sa šesto grama ulja pri 240 i normalno je radio menjač, jedino dobro na njoj smo ja i prednja guma. četri iljade za tri meseca i ništa joj ne fali. ako preživi sezonu a da se ne raspadne, uramiću ga na zid. (dok pada sneg : )

 

nema lepše suze od tih starih prvobitnih i svaku vredi srediti ma koliko para trebalo, ukoliko je voliš više nego rođenu ženu 0takoje.gif

Pokid'o sam se od smeha... koji si ti lik...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

dobra suza je nova suza, ova moja štuca, prdi, laje na kerove što grizu točkove, čangrlja, oće da se isčupa iz ruku uzbrdo, ponekad dimi, ponekad neće, zuji, zveči, na 260 pišti ko avionski motor, radila je sa šesto grama ulja pri 240 i normalno je radio menjač, jedino dobro na njoj smo ja i prednja guma. četri iljade za tri meseca i ništa joj ne fali. ako preživi sezonu a da se ne raspadne, uramiću ga na zid. (dok pada sneg : )

 

nema lepše suze od tih starih prvobitnih i svaku vredi srediti ma koliko para trebalo, ukoliko je voliš više nego rođenu ženu 0takoje.gif

 

Ako je toliko dobra, hajde da se djoramo. Evo ja ti nudim sasvim dosadnu Hondu Deauville za tu tvoju Ubicu Zmajeva...

Post ti je oridjidji, skidam kapu. :care:

Imas VEEELIIIKIII PLUS!!! :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja