Jump to content

Moto Zajednica

Simon69

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1127
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Simon69

  1. Toliko o onom "njegovo vreme je proslo",AS je AS a doktorat odradjen u Sepangu! .Lorenzu sve cestitke na zasluzenoj tituli,kao i Eliasu,ali mu mozda i ne zameram za ispalu Spiesa,mislim da nista nije video oko sebe.Ne znam da li me razocarao Ducati ili Hayden ali bojim se da je Amer taj.Samo cekam Simoncelija da naleti na nekog ko ce mu dati po j....a!
  2. Udji na Louis-ov sajt i ukucaj broj artikla 10028900..
  3. Ne znam jesi li video ove polutke od kvacila i kocnice,za retrovizor?http://www.louis.de/_102ee4430ef503d38a6ca75e6038380674/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=465&wgr=407&list_total
  4. Znam ko je od mene kupio viljusku od RR i stavio na F2,sutra ga zovem pa ti javljam.
  5. Opet KTM...
  6. Izgleda da smo temu "ugasili" do proleca
  7. Simon69

    Helicoil?

    Provozas se do mene i resimo to,ima kod komsije svega pa i Helicol.
  8. Simon69

    Helicoil?

    Koliko ja znam nema Helicola 20 mm duzine a dva ne mogu da se ubace.Koji ti navoj treba,M ? ?
  9. Ostavi svoju viljusku i auspuh dole a lovu stekaj za doplatu za 2004...
  10. Mislim da je 50 previse na prednji od 14.Ovo su odnosi koje KTM nudi za 620 : 14:48, 14:50, 15:40, 15:45, 15:48, 15:50, 16:40, 16:45.To sam trebas da odaberes u zavisnosti od primene i stila voznje. Nisam ti mozda puno pomogao ali zlatna sredina uvek prolazi.
  11. Lorenzo je pokazao da je dorastao doktoru :-\ ali je ipak bilo ono "pa gde ces ti mali,cekaj jos malo ",Stoner perfektan,Dovi bez ispada a i Edwardsa moram pohvaliti. Na kraju Dukac pobedi u Japanu :o
  12. Vidi,vidi...
  13. Vidi ti malog...
  14. Jedan primerak od 600 RR:
  15. Sta je sa prototipom maske sa pocetka teme?
  16. Ja samo iznosim detalje.
  17. Na celu klipa je oznaka ELKO proizvodjaca,ima dve karike i nema balansosovinu..
  18. To je slika uljne karike sto je pukla,stavicu kasnije jos koju slicicu..
  19. Ivane ja skroz zaboravio da Maico postoji,stvarno odavno nisam cuo za njega i nisam znao da i dalje rade.Naravno da sam mislio na sve tipove (Cross/Enduro/SuperMoto) pa ocekujem da neko iznese utiske o svakom po malo.Novi jednocilindrasi 390,450,570 su uveli novine u konstrukciji,polegnut cilindar,smanjene ziroskopke sile,centralizovana i manja masa...
  20. Mislim da su to bili inzenjeri koji se tad nisu mogli pomiriti prodajom Husquarne i osnovali novu firmu a na kraju opet ih progutao KTM.
  21. Potpuno si u pravu.Nisam vozio slabiji primerak ali ovaj 650 je brutalan,sa 623 kubika primetno jaci od KTM-ovih 625.Servisi na svakih 10 moto sati a ako preskocis koji dobro ces isprazniti dzepove za nove delove. Npr:
  22. Redak i skup..
  23. Mislim da ce to biti negde 2011.
  24. Pogledaj,nema pregradu.. QQ sitni delića ;D ;D ;D ;D ;D ;D ko će to sklopiti :D :D :D :D :D Javljam cim ga sklopim.
  25. Pogledaj,nema pregradu..
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja