-
Broj tema i poruka
590 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: vex
-
Pozdrav drugari, treba mi gumeni crevo cca 50cm, unutrašnji prečnik 8-9 mm . To crevo ide od posude do cevke zadnje kočnice, selna na oba kraja. Ako ko zna, ima neka mi se javi. Hvala
-
Čitam, bizon u ML posle svadje sa vozačem kombija isti jurio i pucao na kombi. Kada se vozač kombija zaustavio na crveno udario u isti i tom prilikom odbacio ga na motocikl. Vozač motora povredjen, kombista dobio pride udarac šipkom u glavu a bizon je pobegao u pečenjaru nakon što mu je kombista oteo šipku. Pizdu uhapsili u pečenjari, jer bi ga ovaj sa tom šipkom ispeglao
-
Ima, 2.1 ltr 4 cilindra. Imao staru mrcinu 312 5 cil, nenadjebivo. Mana im je limarija. Ja svake god davao majstori zelenu da osmirgla i zafarba gde izbijala rdja. 15+ god vožen, od kvarova- CDI( ušla voda), ručica žmigavca, kontakt brava, amortizeri i jedna kugla. Prodao drugaru , rovari 1.5 tona non stop i dalje ide, samo je zapostavio limarija. Ovaj noviji ima prijatelj,308, kupio novog Opela al ovaj i dalje vozi, i limarija je bolja nego sto je bila na starijem modelu.
-
Vidi pecam somove. Na brzinu bio kod njegovog sina, spomenuo da prodaje. Registrovao skoro. Cenu nismo pričali, jer nisam ni 5 minuta bio. Otišao za It, videću za sva pitanja
-
Od pokojnog prijatelja, čaša. Mažen i pažen. Bem li dal ga je novog kupio, al km je prava . 2000 god, al izgleda bar 10 god mladje
-
Probaj Požarevac- Kučevo-Majdanpek-Bor. Fenomenalno
-
Sedim ispred picerije, srkućem ristante. Zona skole, ono radar, svetlosna signalizacija. Ide BMW, 20 god, E bmliga, zatamnjena stakla, zatamnjena zadnja svetla, skinuta oznaka(garant 520 d, sramota). Opušteno 80 kmh, posle 50 met kreće da koči sledećih 100mer, skreće, naravno bez žmigavca. Verovatno sa Pajonira trešti "uspeo sam u životu zavide mi svi". Takvim pajserima ne treba oduzimati poene, davati zabrane, pisati novčane kazne. Ne, za te oblike života treba sledeće- oduzeti vozilo i primorati da isto gleda kada ga presuju. Mislim da bi imalo jak preventivni uticaj na tu sortu
-
Ograničava se prostor koji se kosi žicom koja je u travi. Senzori služe za izbegavanje prepreka. Uz robot dolazi cca 200 met žice koja pravi zatvoreni krug sa stanicom za punjenje
-
Imao razne, struja, benzin, samohodne... Veličina travnjaka oko 10 ari. Kupio na akciji Makitu na baterije. Za 7 godina nikad kvar, nije presisala, nije se ugasila... Za veličinu mog travnjaka jedina mana treba 4 baterije . Nove na 36 V verujem da dve su dovoljne. Zadnjih 5 godina koristim robota, prvo Parkside trajao 3 godine , počeo da prljavi( verovatno softverski), sada imam Workx. Parkside je kosio brže, ovaj ima senzore, tri točka pa je okretnici, ne integrisanu bateriju, wi-fi, košenje po ivici...
-
Može, al dva komada. Ozbiljno drugar ima dva , kose istovremeno. Idu svaki dan po 3-4 sata
-
Nissan Micra. Pravi auto za devojčice, osetno jeftiniji od Clia, koji širi sa cenom
-
-
Ko sirotinja?Ili tri ili nijedan
-
Pogrešnog si citirao. Poznajući mnoge stojim iza svojih reči. Evo i u Kg kolega i taxi. One koje znam vecina ni bicikl ne bi trebalo da duže.
- 47 odgovora
-
- autokomande
- taksi
-
(i 1 more)
Označeno tagovima:
-
-
16 komata ima. Da bi brže,jace,bolje krali. Bw trebao je biti zavrsen pre vise od dve godine
-
Od Požarevca do Golubca, cirka 45 km, imaš 4-5 mesta sa debilnim oznakama. Plus tronošci, radari, patrole u naplati harača, ovaj prevenciji i unapređenju saobraćaja.
-
Dve nesreće da smrtnim ishodom za nedelju dana. Razmak izmedju oko 500 metara. Prvi kolega obilazio u blagoj krivini, ali nepreglednoj, udario u zadnji kraj auta i podleteo pod drugi. Juče drugi kolega zbunjen cik-cak prestrojavanjima na putu koji se već šestu godinu gradi( taj deo završen al se čekaju izbori da ne pomenik svečano otvori), pretpostavio da su obe trake u jednom smeru. Ostatak priče ne mora se ni objašnjavati. Vidim danas postavili čunjeve na tom delu, jbl ih bolje ikad nego nikad. Verujem da i vremenski uslovi dosta utiču na ponašanje i reflekse. Čuvajte se, niko drugi to neće da uradi za nas
- 25 odgovora
-
- 11
-
-
-
Znam par taksista, to su ljudi većinom operisani od vožnje i empatije. Čast izuzecima ali većina njih je lumperproleterijat, lenjo da radi i bahato do bola. Još samo da ih proglase OSL.
- 47 odgovora
-
- autokomande
- taksi
-
(i 1 more)
Označeno tagovima:
-
Imao saobracajku sa kombijem, žena prošla kroz stop bez stajanja. Jedva izbegnem direktni udarac, al mi sjebe celu stranu ,od fara do iza zadnjih vrata. Zovem muriju, oni pederski da popunimo europski, da ne rade. Odbijem i zahtevam uvidjaj. Stigao mi račun, plaća osiguranje, 521.340.00 dinara. Samo uvidjaj ,boli me tuku za europski. S time samo magarac možeš da ispadneš
-
Jedina profesija u kojoj je nepoznavanje i nesposobnost o istoj prednost i kvalifikacija
-
-
O tome pričam, nismo sami na putu. Moje malo znači mnogo drugima, saobraćaj fluidan, smanjujemo rizik od incidenata... Stvarno nije teško biti ok
