-
Broj tema i poruka
14030 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: to crank
-
@Andrej_Hotstepperistina! p.s. ne znam dal je baš 10-12 g ali u poslednjih 4-5 održanih TT-a definitivno.
-
Da umuvaju još jednog ispred Quartararo-a.
-
@Shortshifternemo' se nerviraš, nije dobro za tén!
-
-
Da sam @BRACO rekao bih da je sve u cilju zgrtanja gledanosti i pretvaranja u pare. Ne bi me, da sam BRACO, čudilo ni da je Rea/Kawa pristala na igru, veća torta - veće šnite! Ali pošto nisam on, ništa mi slično ne pada na pamet!
-
Nije AMA odavno organizator US SBK/SSP...
-
Dovoljno je reći spasio se ko Marquez.
-
NAVAK je svemirska stanica u poređenju s dobrim brojem US staza. Moto trke su im u rangu s borbama pasa.
-
Rea objasnio kako se oduvava podguzna muva u poslednjoj krivini u Estorilu!
-
Kako se Rea ispucao iz zadnje krivine suncetižarko!!
-
@СајберГастарбајтер Možda sigurno!
-
Uuuu jebote!!!
-
Ili da nije ispaničio i istočkario prvih 30 metara na izlasku na pravac ..
-
Izjeba ih Alvaro, stručno!
-
007 do TT-a, prvog nakon dva otkazivanja (dabogda #£&#£@£) Link za direktan prenos (15 sec delay za slučaj nesreće), 14 funti: https://ttplus.iomttraces.com/browse
-
Uz publiku za vikend nastavak trkačke sezone na NAVAK-u!
to crank je odgovorio članu Jovan Ristic u Moto Trke
Nema drugi kolko se ja sećam. -
Dirana, dirana... onaj splet desno levo na prvoj nizbrdici je je ublažen. Vidi se gde je crni novi asfalt a sa desne strane ostala stara deonica i spaja se u novu. F1 i ostali će da koriste classic a motori novi set up.
-
Ti ćeš doživotnu robiju da fasuješ!
-
@easy naked Moj deda je imao običaj da kaže... "ko je pričao politički vic - 3 godine zatvora, ko je slušao - 6 godina zatvora"
-
Gde li je za to čuo živo me zanima
-
@Shortshiftersamo postojanje je tragedija.
-
Espargaro bros pate od manije veličine. Ko zna koliku im je cifru zalepio na tu (slavnu bez sumnje) prvu pobedu.
